Różyczki u Ewki cz. IV

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Różyczki u Ewki cz. IV

Post »

Ewuniu pomyślałam patrząc na pierwsza fotkę ,ze u Ciebie już sezon różany rozpoczęty .Nic nie piszesz jak przezimowały róże, czy jak obeszły sie z nimi kwietniowe przymrozki .Za chwilke rozpocznie sie nowy sezon, a wiesz ze zastanawia mnie Twój Dr Jamain mów to prawdziwy potworek z łodyżkami długimi na 3-4 m i wnusio zrobił dla niego prowizoryczną pergolę na wysokościach. Pozdrawiam majówkowo
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Różyczki u Ewki cz. IV

Post »

Ewuś, te Twoje morza róż mnie zachwycają, cudowności nam pokazujesz ;:167 . Tak jak Jadzia jestem zaskoczona opinią o Doktorku, u mnie obie a mam 2 krzaczki są wielkie i pięknie kwitną. Może spróbuj zmienić jej miejsce, długo ją masz u siebie?
Moje są od 2015r., po 2-ch latach miały przeprowadzę jako duże krzaczki, a mimo tego bardzo ładnie się zadomowiły w nowym miejscu. Jestem z nich bardzo zadowolona.
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Różyczki u Ewki cz. IV

Post »

Ewo Twoja piękna Sunny Skay narozrabiała jak moje Novalisy, trzy udało się przesadzić, ale czwarty jest taki wielki, że nie chcę już go ruszać, zostaje na swoim miejscu. Mimo zapędów Bobby Jamesa i Veilchenblau nie przerośnie ;:306
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1045
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Różyczki u Ewki cz. IV

Post »

Ewuś, ja Ci zadam pytanie technicze, bo wiem, że Ty masz Ascotkę. Ja mam moją chyba już trzeci sezon. Właściwie w tym roku dopiero pokazuje, co potrafi. Niektóre kwiaty zaczynają już przekwitać i bardzo łatwo je wyłamać. Ona jest chyba wręcz z tych róż samoczyszczących, bo jak jeden kwiat usechł na wiór, to praktycznie sam odpadł. I teraz pytanko: czy wystarczy wyłamanie w miejscu gdzie jest takie jakby kolanko, czy też po kwitnieniu całego kiścia przyciąć niżej? Chodzi o to by znów pięknie zakwitła.

Obrazek
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Różyczki u Ewki cz. IV

Post »

:wit Cześć Ewko! Zajrzałam do Ciebie, żeby ułatwić sobie wybór zakupów różanych, ale skutek jest odwrotny :roll:.
Zamartwiłam się, że tak dawno nie pisałaś w swoim wątku. Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku, tylko czasu brakuje?
Pozdrowienia i życzenia zdrowia posyłam

Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Różyczki u Ewki cz. IV

Post »

Też bardzo żałuję, że już nie pisujesz w swoim wątku, Ewo. Zaglądam od czasu do czasu do Twoich zdjęć i opisów, bo róże znów zaczęły mnie fascynować po pewnym okresie zastoju.
Szkoda, że tu Ciebie nie ma. :(
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Różyczki u Ewki cz. IV

Post »

A powiem wam że mnie też znowu bierze ba róże.
Miałam plan na jesienny zakup ale nie ogarnęłam się czasowo....zima temu będzie sprzyjać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”