Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, zacznę od najważniejszego: gratuluję trzydziestoletniego pożycia małżeńskiego i życzę kolejnej trzydziestki. ;:167 ;:167 ;:196
Działeczkę masz pięknie kwitnącą ;:303 , donice gotowe na przyjęcie pomidorków, ;:333 lilak pachnie, ;:63 wnuczęta wniosły więcej życia i przyniosły radość ;:33 ;:23 , uczynny sąsiad rozprawił się z pniakiem ;:138 , deszczyk zmoczył ziemię ;:215 , nowe roślinki przywiezione. :D Czego chcieć więcej? Może tylko zdrowym być, czego z całego serca Wam życzę. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Fajni sąsiedzi to skarb ;:108 ;:108
To dziaąłsz na działeczce, nowe zakupy roślin. ;:333
Śliczny ten rodek.

Wszystkiego najlepszego i długich dalszych lat w szczęśliwym małżeństwie ;:196
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Przede wszystkim gratuluję 30 rocznicy ślubu ! Pracujesz u siebie na działeczce aż miło poczytać !
Dobry sąsiad to skarb ! Mi się też tak udało że mam wszystkich sąsiadów na całej alejce bardzo fajnych, no może poza jedną sąsiadką ale jej nie liczę :;230 Ostatnio dojście z parkingu na działkę zajęło mi godzinę bo to jeden sąsiad zagadał, to drugi, to sąsiadka a to prezes bo ma działkę obok i tak zeszło. Do pomocy też zawsze chętni i można na nich liczyć. Donice na pomidory i papryki wydają się bardzo duże. Ile mają litrów?
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Piękna działeczka,zadbana.Wnuki będą miały radochę.Przynajmniej będą na oku i nie trzeba będzie za nimi biegać.
Alu a co to za pasiaste liście (2 szt)z pelargonią w środku?
Fajnie,że sąsiad się postarał i pociął pniak,teraz będziesz miała luz na trawniku.
Obecni moi sąsiedzi są w porządku tylko nie lubię jak nastawiają radio na cały regulator,zamiast słuchać ptaszków,ale to Ci nowi którzy teraz się objawili,bo do tej pory nic nie robili i był spokój.
Tulipan czerwony,pełny z żółtym nalotem wypisz,wymaluj jak mój jesienny nabytek.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie kochani ;:196
Pogoda taka sobie, w kratkę to bardziej siedzę w domku niż na działce odrabiam zaległości bo już w weekend mam plany malowanie altany w środku, najgorsze bo będziemy robić szlifowanie no ale cóż kiedyś to zrobić trzeba. Dziura po pniaku już zrobiona trawa posiana żeby po błocie nie chodzić, a jak trochu upadnie to najwyżej dosypie w tym miejscu ziemi i jeszcze raz posieje trawę.

Obrazek

to trochu zdjęć co zrobiłam jak ostatnio byłam na działce.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lucynko bardzo dziękuje za życzenia ;:196 Lucynko masz rację zdrowie najważniejsze tego życzę również i Tobie. Pozdrawiam ;:168
Aniu dziękuję za życzenia. Pozdrawiam Cie serdecznie życzę zdrówka. ;:196
Saba dziękuję za życzenia ;:196 U mnie podobnie zawsze z kimś się pogada, i nie raz mąż idąc naprzód wraca sie po klucze bo stoi przy bramce i nie może się na mnie doczekać. Pozdrawiam życzę zdrówka ;:168
Danusiu oj tak dzieciaki teraz będą bardziej przy nas bo do tej pory trochę się im nudziło i nie było co robić Kacperek uwielbia grzebać w piasku. Ten tulipan już zauważyłam u Ciebie u wydaje mi się że to ta sama odmiana. Zdradzę Ci że ja też wolę cisze i śpiew ptaków. Nie pamiętam jaka to nazwa nie zwróciłam uwagi ale mogę się zapytać jak będę przejeżdżała ale jak się nie mylę to jest zielistka Sternberga . Pozdrawiam życzę zdrówka.

Teraz tak na marginesie muszę się wam pochwalić po pięciu latach moja królowa jednej nocy Selenicereus grandiflorus ma pąk kwiatowy już się nie mogę doczekać podobno kwitnie przepięknie i jeszcze piękniej pachnie poczekamy zobaczymy.

Obrazek

Pozdrawiam Was wszystkich życzę miłego tygodnia zdrówka i słonecznych dni ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Wszystko u Ciebie takie duże i kwitnące.Bez u Ciebie kwitnie a u mnie ma ledwo małe pączusie.Jak zobaczylam u Ciebie serduszka to dopiero mi się przypomniało,gdzie moje?Deszczyk u nas pada od rana cały czas. ;:63
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Danusiu do mnie ten deszczyk dzisiaj doszedł pada i pada od samego rana w dodatku bardzo zimno najlepiej z łózka nie wychodzić ;:19 Serduszka u mnie kwitną wszystkie chyba nadal bo nie wiem co teraz na działce się dzieje. Pozdrawiam Miłego dnia ;:196 ;:3

Móje clematisy zaczynają kwitnienie

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, masz bardzo ładne tulipanki ;:333 , śliczny ukwiecony powojnik ;:215 , a co mnie najbardziej zaskakuje to kwitnące już serduszka. ;:303 ;:303 Moje serduszka jeszcze w powijakach.
A pogodę mamy podobną, tylko u mnie mniej wody z nieba spadło. ;:108

Pozdrawiam cieplutko i słoneczka życzę. ;:3 ;:3 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Gratulacje rocznicy ;:196
U mnie bzy jeszcze nie kwitną, czekam z niecierpliwością na ich zapach ;:167
Robicie remont w altanie?
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

:shock: Piękne clemki.
Znasz może ich nazwy ?
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam serdecznie :wit
Weekend tak szybko mi przeleciał, że nie wiem kiedy to minęło. Od piątku robota robota i jeszcze raz robota na działce, ale się opłacało bo altana wymalowana posprzątana okna umyte nawet skoszone i przygotowane grządki pod pomidory i ogórki. Jestem wykończona nogi i ręce mnie tak bolały, że nic mi się nie chciało, ale mimo to cieszy mnie że to już zrobione bo dziś juz silny wiatr leje jak cerebra od popołudnia w dodatku ma być w nocy minus 2 stopnie, oby się to nie sprawdziło. Pomidorki co miałam już dwie noce na balkonie dziś zabrałam do domu myślę, że nie na długo. Nie wiem czy słyszeliście o wirusie co niszczy pomidory i paprykę paskudny wirus kolejna choroba co niszczy uprawy nawet do 100 procent oby nas to nie dotknęło żal by było.

To altanka w środku jeszcze jej dużo brakuje np kontakty, włączniki, lampa tez będzie nowa już jest kupiona no i jakieś ozdoby dodatki. Stół też jest do zmiany bo za duży nie pasuje.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To przerobiony przez mojego męża dół z łóżeczka na podpórkę do kwiatków.

Obrazek

W trakcie remontu i sprzątania odwiedzał nas ukochany kotek częsty bywalec razem z szarym i nasze ptaszki

Obrazek

Obrazek

i kilka kwiatuszków

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Witaj Aniu niestety nie znam nazwy kupiłam je na targach ogrodniczych kwitły ładnie to wzięłam. Pozdrawiam miłego dnia ;:196
Witaj Kasiu dziękuję za życzenia :) w altanie robiliśmy remont już najgorsze za nami. Pozdrawiam miłego dnia ;:196
Witaj Lucyno oj przydało by się słoneczko szczególnie na sobotę bo córka chce zrobić roczek wnusi. Serducha kwitną czerwone białe i różowe u mnie przekwitną u Ciebie będą i ja będę je podziwiać :) Powojnik faktycznie kupiłam w ślepo i udało się. Pozdrawiam miłego dnia ;:196
Obrazek
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam wszystkich :wit
No i przyszli zimni ogrodnicy brr u mnie o godzinie 10 było 3 stopnie na plusie a za oknem takie widoki. Oby nie wyrządziły szkody roślinką.

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam miłego dnia ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo ale odwaliliście robotę jeszcze przed pełnym sezonem...fajnie teraz można się skupić na upiększanie domku i na pielęgnowaniu roślin.
Zachwyciłam się Twoim niebiesko kwitnącym kwiatkiem....śliczny.
Ja swoje pomidory też jeszcze trzymam w domku, po zośkach dopiero wysadzę.
Podobnie jak u Ciebie od wczoraj zimnisko, temperatura koło zera nocą.
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”