Oaza Spokoju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu wiosna cudnie kolorowa na czystych rabatach. ;:215 Gwiazdnicy współczuję, też walczę z nią. ;:223 Krokusy cudne w słońcu, a ciemiernikiem pozachwycam się specjalnie, przepiękny. ;:oj
Mam nadzieję, że dostaniecie odszkodowanie za straty. Jakoś nie mogę się pogodzić z tym, że właściciele drzew nie są na tyle przewidujący, żeby zapobiegać takim wypadkom.
Słońca i ciepła życzę. ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu prześliczne krokusy, moje odpłynęły w siną dal i zostały jedynie marne pojedyncze resztki kolorów...trudno!
Widzę, że łubin już się odzywa jeżeli to jest ten od Marty to mój niestety chyba też mnie pożegnał. ;:222
Śliczny ciemiernik ;:167 Dziękuję za pozdrowienia i życzę Ci dużo zdrówka, bo to teraz cenne życzenia ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Oaza Spokoju

Post »

Śliczne masz te krokusiki. Zawsze jak jest ich więcej to i ładniej wyglądają.
Wiosennych kwitnień i radości przybywa.
Tylko czas dziwny.
Ciemierniki przecudne. ;:108
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu, cóż można powiedzieć... Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty ;:oj Uwielbiam zdjęcia krokusów. To chyba moje ulubione wczesnowiosenne ;:167 Dobrze, że mamy te nasze ogrody i nie musimy siedzieć w totalnym zamknięciu.. Można cieszyć się naturą ;:196
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu, krokusy piękne, ale mnie zachwycił ten cudowny różowy ciemiernik o kwiatach w pięknym kształcie. Znasz może odmianę ?
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16016
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Oaza Spokoju

Post »

Ależ ten różowy ciemiernik fantastyczny! Tym samym dołączam do chóru oczarowanych jego wyglądem. :D
Ja chyba w ogóle zaniedbalam tę grupę roślin, a one ostatnio bardzo się modne zrobiły i dzięki łagodnym zimom kwitną bardzo długo.
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2863
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu, co Ty tam jeszcze robisz w wypucowanym ogrodzie, zamiast pokazywać nam tu zdjęcia ;:124
Krokusy kwitły cudnie, a ciemiernik ;:oj Widzisz ile nas tu nim zachwyconych? Pilnuj każdej sieweczki pod nim, może powtórzą cechy?
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Oaza Spokoju

Post »

Jaki piękny krzak ciemiernika.U Ciebie mrozu nie było?

Miłego dnia.
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

Witajcie Kochani

Strasznie długo mnie nie było ;:oj :oops: nie mogę uwierzyć, czas tak szybko pędzi, po dłuższym chorobowym wróciłam do pracy i kwiecień po prostu mi przeleciał w ferworze; prac domowych, ogrodowych i zawodowych.

Bardzo dziękuję wszystkim zaglądającym i zostawiającym u mnie ślad bytowania ;:cm ;:cm ;:cm

Mimo suszy ogród jakoś sobie radzi, dziś coś kapnęło, jedynie Róże ciężko się zbierają, to chyba wina przymrozków nocnych w kwietniu, a było zimno bo temperatura spadała nawet do -8, jeszcze w tamtym tygodniu rankiem jak wychodziłam do pracy była zimnica, więc myślę że dlatego moje Królewny nie mogą się zebrać, na niektórych piękne listeczki, na innych dopiero kiełki Piwonie za to widzę będą kwitły pięknie bo mają już pączuszki prawie wszystkie odmiany :tan Niestety straciłam jednego Klona, nie mam pojęcia co mu się stało, po prostu tak jakby przemarzł, był przycinany właśnie przed tymi przymrozkami i możliwe że to go załatwiło, drugi który rośnie obok ma już piękne liście, a ten dalej łysy i nie podobają mi się jego gałęzie tak jakby martwe :( Za to maleńki Orange Dream zakupiony w B w tamtym roku ma malutkie listeczki :D jemu nic się nie stało choć w ogóle nie był zabezpieczony, właśnie dziś wsadziłam go na stałe miejsce, bo był tylko zadołowany w donicy na zimę. Tulipanów trochę nasadziłam ale same liście, dziwny ten rok...
Może dość pisania przejdę do prezentacji obrazkowej co tam u mnie, ostatnio pokazywałam Krokusy, więc to co po nich kwitło;

Piękny niebieściutki Śnieżnik

Obrazek

Przylaszczka, w ostatnich dniach odkryłam parę malutkich siewek :tan


Obrazek

Irysek od Dorotki korzo_m ;:196


Obrazek


Obrazek



Obrazek

Prymule


Obrazek



Obrazek



Obrazek
Fiołeczek, widzę że rozsiewają się bardzo i szczeliny są dla nich :D

Obrazek



Obrazek

Szachownica ;:167


Obrazek

Szafirki ;:333


Obrazek


Obrazek



Obrazek


Narcyzy jakieś kiepskie w tym roku w każdej kępce tylko jeden kwiat ;:222

Obrazek



Obrazek



Obrazek

Cudowne Epimedium, uwielbiam te delikatne kwiatuszki, mam jeszcze trzy inne odmiany, ale dopiero w powijakach, mają pączuszki, będę podziwiać misterne kwiatuszki :heja

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Te tulipany są ;:167 ;:167


Obrazek



Obrazek

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłych chwil w ogrodach :wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Oaza Spokoju

Post »

:wit
Śliczne te bordowe pierwiosnki ;:215
I narcyzki i tulipanki , szafirki, epimedia..wszystko takie piękne a zarazem delikatne.
A na te Śnieżniki narobiłaś mi chęci.Ja ich nie mam.
Piękne są.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Oaza Spokoju

Post »

Hej Krysiu ! Fajnie że wróciłaś ! Te tulipany z ostatniego zdjęcia są piękne, wyglądają jak płomienie ! ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu kochana ;:168 fajnie ze jesteś znów z nami ,a już sie martwiłam co u Ciebie ;:196 Kwitnąca wiosenka, chociaż nie taka jak była zaplanowana nasadzeniami jesiennymi .Cóż moje tulipany prawie wszystkie zgniły to samo z narcyzami pokazały tylko listki ale to dwa lata temu je sadziłam .Może trzeba im podsypać nawozu żeby się cebule wzmocniły.Jednak wkoło nich jest nawóz dla róż to powinny się nim poczęstować :wink: Angela chyba nawet zakwitnie a patyczki Pink peace które wsadziłam też pokazują listki obie są dla Ciebie przeznaczone Zdróweczka ;:196 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Jakże kolorowo u Ciebie, Krysiu!
A jak już kwitną iryski to chyba wiosna w pełni.
Fajny kolor prymuli, pastelowy fiolet.
Epimedium rzeczywiście jest urocze, jakoś jeszcze nie zaprosiłam tej śliczności do siebie. Dlaczego? Tego nie wie nikt.
Piękne słoneczko, piękne kolory w ogrodzie ;:303
Pozdrawiam ;:3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”