Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Danusiu ah te nasze chłopy z nimi utrapienie, a bez ich tez ciężko za co ich kochamy:)
Lucynko witaj dziękuje za miłe słowa, ale daleko mi do ładnej działki przez ten wirus i moją chorobę wszystko stoi w miejscu może zaś w sobotę uda mi się wypad na działkę.

Pozdrawiam Was kochane życzę ;:3 miłego dnia i zdrówka ;:4
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, idą ciepłe dni, więc zapewne odwiedzisz swoją działeczkę, czego z całego ;:167 Ci życzę.
Skoro - jak napisałaś - zaniedbałaś działkę, to pewnie jakieś dobre duszki taki porządeczek wprowadziły. ;:224 Czyżby krasnoludki nie tylko w baśniach? :D
Pozdrawiam cieplutko i zdrówka nieustająco życzę. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam serdecznie was kochani w tych ciężkich czasach.
Pogoda przepiękna typowo letnia dobrze ze nie zabronili nam przebywania na działkach. Dzięki mojej koleżance co jest w zarządzie dowiedziałam się że mamy prawo przebywać na działce i doglądać swoich roślin i to mnie bardzo cieszy.
Więc trochu na działce trochu w domu jakoś to będzie żeby nie zwariować. Zamówienia do mnie dotarły co mnie cieszy niestety jedna roślina była sucha ;:145 myślałam, że jak ja w domu potrzymam i zadbam o nią to ruszy niestety tak się nie stało szkoda. Seler sałata już też kupiona wczoraj i czeka na posadzenie roboty pełno, ale przynajmniej mi się nie nudzi. W wolnym czasie przyglądałam zdjęcia i zgrywałam z komórek nawet nie wiedziałam że takie mam. Pomidorki papryczki rosną w dzień są na balkonie, a po południu do domku wnoszę nie będę musiała martwic się że trzeba je przyzwyczajać do słoneczka bo już są :).

To moje posiane pomidorki i papryczki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To groszek pachnący i gipsówka

Obrazek

To zamówienie które dotarło

Obrazek

Witaj Lucynko ;:196 Pogoda wspaniała przyszły te upragnione słoneczne dni nic tylko się cieszyć. Oj Lucynko przydały by się te duszki bo sama zostałam z tym wszystkim a mam zaległości pełno wczoraj zobaczyłam, że nie mam dymki do posadzenia w sklepach tez nie ma bo przespałam po sklepach tez nie chce gonić za bardzo, więc zostaje tylko zamówienie przez internet, ale to dopiero przyjdzie po świętach. No cóż lepiej późno niź w cale. Pozdrawiam serdecznie życzę zdrowych wesołych świąt. ;:4

A to wspomnienia pomidorków z zeszłego roku oby też takie były.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to kwiaty zdjęcia zrobione na jesieni.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To kominek w trakcie remontu

Obrazek

Trochu tych zdjęć się uzbierało ;:306 . ale dobrze powspominać dobre czasy. Pozdrawiam wszystkich życzę spokojnych zdrowych świąt. ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ale masz piękną i dorodną rozsadę pomidorów ! Ja chyba za długo zwlekałem i moje dopiero mają po jednej parze liści właściwych a szklarnia już na nie czeka ! ;:131
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Piękne pomidory,nie dziwo,że miałaś taki piękny plon w tamtym roku.
Jeżówki bardzo ładne.Też mam zamiar,że te co kupiłam w tamtym roku i w tym też będą takie ładne jak Twoje.


Miłego dnia. :heja
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie :wit
Danusiu Dziękuję za miłe słowa te pomidory co posiałam w tym roku to będzie eksperyment bo ze starych mam tylko malinowe i Black cherry reszta to nowości. W tym roku z wakacji nici więc będę miała więcej czasu zająć się działką chyba, że zakażą nam tam przebywania.
Seba moje pomidory muszą czekać do 15 maja oby za duże nie urosły ;:306

Wczoraj byłam na działce udało mi się posadzić serer, sałatę oraz posiać buraki jeszcze została mi do posadzenia cebula dymka ale muszę najpierw ja kupić a w sklepie nie ma.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam ;:196 Życzę miłego dnia.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu też masz ładne sasanki.To jest kolor taki bardziej w czerwień?A te dzwonki białe to ciemiernik?
Masz takie różne narcyzy.Ja też miałam różne,ale jakoś mi wyginęły.Jesienią będę musiała dokupić.

:wit
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, bardzo dużo narcyzów już Ci zakwitło, a i sasanki tak pięknie rozwinięte! ;:215
Pochwalę też sadzonki pomidorków. Piękne i zdrowe. ;:215 ;:215
Moje pomidory nieco zmarniały po eksperymencie z przedwczesnym wyniesieniem na balkon. :oops: Aktualnie powoli dochodzą do siebie. ;:108
Widzę, że wysadziłaś już na grządki rozsadę selerów, myślisz, że już im nic nie zagrozi? ;:131 Ja mam już gotową rozsadę i trzymam ją w domu z obawy o ewentualne przymrozki. Może jestem zbyt ostrożna, jak sądzisz? ;:218

Czekają nas wyjątkowe święta, trochę smutne bez rodziny, ale najważniejsze, by były zdrowe, spokojne i pogodne, czego życzę Tobie i wszystkim Ci bliskim. ;:cm ;:cm ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Danusiu Dziękuje za miłe słowa, ale moje mają daleko do Ciebie :) Te sasanki to różowe, a te dzwonki to ciemiernik dostałam od sąsiadki trzy lata temu jak kupiłam działkę w tym roku dokupiłam jeszcze 3 odmiany ciekawe jak będą rosły. Ja na jesieni z tego co widzę będę sadziła hiacynty bo te moje takie marne i tulipany. Pozdrawiam życzę wesołych zdrowych świąt. ;:196

Witaj Lucynko Dziękuję za miłe słowa co do pomidorków to codziennie lądują o 11 na balkonie na słoneczko a wieczorkiem je zabieram do domku koło 19 latam z nimi jak nawiedzona, ale widzę że im to się podoba. Selery i sałatkę posadziłam i widzę że ładnie się przyjęła sałata puszcza nowe listki zapowiadają przymrozki, ale mam dla nich patent taki jak robiłam w zeszłym roku na ogórki i przeczekam zimne noce. Sąsiadka tez kupiła seler i sałatkę i już posadziła też jej rośnie. Myślę że to zależy też od rejonu w którym się mieszka i trochu od szczęścia. Pozdrawiam życzę zdrowych wesołych świąt ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu ale masz czyściutkie rabatki, zazdroszczę :lol:
W tych bruzdach masz ziemniaki posadzone?
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo widzę prace u Ciebie trwają :) Kwiatki pięknie kwitną wiosna się budzi. Przepiękna bordowa sasanka! Miałem ale niestety chyba nie pasuje im u mnie klimat bo ani biała ani bordowa się nie utrzymały.
Awatar użytkownika
nowapasja
1000p
1000p
Posty: 1253
Od: 28 sty 2011, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kwidzyna

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Masz pięknie wymuskany ogródeczek ;:167 ani jednego chwaścika ;:oj Też tak lubię ;:333 lecz niestety jest inaczej :;230
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Cześć Aluś. Dawno mnie nie było ale nie miałam dostępu do forum.
Przeczytałam o piesku. Bardzo przykro. Tulę mocno.

Masz piękny ogródek. Wiosna się budzi. Pogoda piękna, aż miło patrzeć jak kwiaty się budzą.
U mnie na grzadkach budzą się siewki jeżówka od Ciebie. Jestem ciekawa ich kwitnien .

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”