Szambko/wychodek

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
xanterek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 7 kwie 2020, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Szambko/wychodek

Post »

Witam, ponieważ postanowiłem "pobrawić" się, w działkowanie.
Zakupiłem działke, na której jest, w sumie sporo do robienia, takich jak budowa altanki :D Bo stara wygląda jak by miała się rozpaść.
Pierwsze pytanie, czy orientujecie się, w cenie jakiejś firmy np. murowany domek, jakiś mały, nie mieszkalny :P Wiem, że wszedzie ceny inne, ale tak średnio, może ktoś stawiał niedawno, czy może lepiej kupić takiego gotowca za 5 tys. :)
Drugie pytanie to szambo, na działce nie ma wody, ale jest wychodek,jak na wsiach, jakie polecacie tabletki, a może inny sposób, na oczyszczanie takiego wychodka? :)
Dziękuje. :)
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21743
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Szambko/wychodek

Post »

Jako nowcjuszowi :wit polecam niektóre tematy stąd: viewtopic.php?f=5&t=2418
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
xanterek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 7 kwie 2020, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Szambko/wychodek

Post »

dziekuje, coś tam patrzyłem, ale myślałem, że dostane takie informacje na świeżo :D
xanterek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 7 kwie 2020, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Szambko/wychodek

Post »

Ponieważ nie ma zbyt dużo odpowiedzi, a w linku powyżej nie znalazłem odpoweidzi prostej...
Może Pan Admin mi pomoże? :) Sprawa,z tym wychodkiem, niby znalazłem jakie tabletki polecaja, ale tam wszyscy mowia o beczkach, syfonach etc.
Dziura w ziemi + deska, jak zmniejszyc ilosc w wychodku :) Tableki zalac woda? Zasypywac to popiołem? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”