Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Seba ja ogólnie lubię wszystkie dalie, ale kupiłam takie około metra żeby pasowały mi do nasadzeń. Wybór trudny wybrałam takie
Dalia kaktusowa Black Touch, Colour sprctacle
Dalia strzępiasta Kogane Fubuki
Dalia strzępiasta Mingus Joshua
Dalia dekoracyjna Cafe Au Lait ,Mister Optimist, Bodacious, Cambridge, Selina,
Dalia talerzowa Tartan.
Pozdrawiam życzę miłego dnia ;:4
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Pięć dalii kupiłaś?Będzie co podziwiać.Moje dalie w piwnicy.Muszę koniecznie wywieżć na działkę.Calle też puszczają kły.
Fajnie,że byłaś na działce.Przynajmniej wiesz co tam się dzieje,co kwitnie?
Narcyzy żółciutkie pięknie kwitną.Sasanka zaraz zakwitnie.
Miłego,ciepłego dnia. ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Cieszę się, Alu, że dane Ci było odwiedzić działeczkę ;:138 , tym bardziej że było warto, bo kwiatki wiosenne Ci się kłaniały. ;:180 ;:180
Ślicznie kwitną narcyzy, krokusiki, ciemiernik, a nawet sasanka powoli otwiera pąki. ;:215
Cudniasty pierwiosnek zachwyca. ;:63 ;:63 A z rabarbaru niedługo kompocik ugotujesz. ;:333
Omijaj wirusa, ciesz się zdrowiem swoim i całej rodzinki. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

witam wszystkich cieplutko u mnie dziś sama radość 26 stopni na balkonie w słoneczku bardzo miło i przyjemnie choc z działka i dzis nici to siedze na balkonie jak kotek i sie wygrzewam razem z moimi sadzonkami pomidorów i papryki. Jutro wybieram się na działkę choć na chwilę bo słyszałam, że dziś pełno ludzi i każdy cos robi. Muszę odwinąć pnie od drzewek owocowych i wyciąć trawę ozdobną oraz zrobić oprysk brzoskwini. Wiem że to miało być zrobione już dawno no ale cóż jak nie dałam rady to czeka na mnie do dziś.
To moje pomidorki i papryczki na balkonie

Obrazek

Obrazek

Witaj Danusiu w piwnicy tez mam mieczyki i dalie, ale póki są mrozy w nocy to ich nie zawożę na działkę boję się żeby nie zmarzły. Jutro ma byś śliczna pogoda to myślę jechać na działkę pooddychać świeżym powietrzem.

Witaj Lucynko z rabarbaru jestem zadowolona lubię placek z rabarbarem i kompot niech tylko rośnie bo doczekać się nie mogę.Pozdrawiam życzę zdrówka dla całej rodzinki Miłego dnia ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, jedź na działkę, tam przecież każdy na swoim terytorium, człowiek daleko od człowieka i na świeżym powietrzu zdrowiej niż w murach. ;:215 Ja sobie na nogach poszłam ;:65 ;:65 , po drodze minęłam dwoje ludzi, a na działkach rojno i gwarno, działkowcy pracują aż furczy! :tan
Pomidorki masz bardzo ładne, papryczki również. ;:138
U mnie na balkonie tak samo gorąco jak u Ciebie ;:3 ;:3 , nie wynoszę więc pomidorów. ;:185 Planowałam wywieźć do działkowego tunelu, ale znowu zapowiadają nocne mrozy do pięciu stopni, to się trochę obawiam. :oops: Na razie stoją sobie w nieogrzewanym pokoju i czekają na lepszą pogodę. ;:7
Trzymajcie się zdrowo wszyscy i nie dajcie żadnym wirusom. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu u Ciebie już spore pomidorki i papryki.Moje mają dopiero dwa listki tylko trochę się wyciągnęły do światła.Mam nadzieję,że teraz na parapecie im się poprawi. :wink:
Przepikowałam trochę bratki samsiejki na balkonie.Byłam w kurtce i czapce.Był wiatr i wcale nie było za ciepło.Niby bardzo słońce na niego świeci,ale jakiś jest chłodny i wietrzny .

Miłego dnia. ;:138
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu podczytuję co się u Ciebie dzieje ....Ruch w zakupach ogrodowych spory.
Dalie sobie sprawiłaś, będzie kolorowo do zimy prawie.
Też był czas kiedy je sadziłam gromadnie ale to wykopywanie na zimę mnie zniechęciło, choć już poczynilam krok w ich kierunku i 4 zakupiłam.
Czytam że masz jeszcze drzewka opatulone....czas chyba już je odkryć ale nie zawsze dajemy ze wszystkim radę.
Pomidory już poflancowane...Moje czekają na flacowanie i dzisiaj zaraz ruszam do pracy.
Pozdrawiam...chroń się i broń.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

:wit Alu! Wpadłam zobaczyć, co u Ciebie na działce się zadziało, a tu cisza. :)
Mam nadzieję, że nie odmówiłaś sobie przyjemności i jakieś zdjątka przywiozłaś. ;:130
Pozdrawiam niedzielnie i nieustająco zdrówka życzę. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie Cieplutko :wit
W sobotę pojechałam na działkę miałam tam skubnąć tu i tam, a jak zaczęłam to dziś mam takie zakwasy że się ruszać nie mogę. Zmęczona byłam tak, że nawet wirus mnie nie interesował i poszłam spać. Porobiłam to co było pilne posiałam też marchew, pietruszkę i zrobiłam koło truskawek. Od dziś zapowiadali pogorszenie pogody więc pojechałam na działkę by przykryć grządki i zabezpieczyć przed mrozem i śniegiem, ale było nawet nawet więc postanowiłam jeszcze pokopać w oplewić grządki z kwiatami od razu lepiej to wygląda. Teraz wieczorkiem choc mimo że wszystko mnie boli to jestem pozytywnie naładowana na cały tydzień, raczej na działkę nie pojadę bo za oknem prószy śnieg i zrobiło się zimno.

Obrazek

Lucynko całkiem inaczej na działce słoneczko ciepełko to inne życie. Każdy siedzi u siebie i nawet nosa nie wychyli za działkę chociaż i są tacy co imprezowali na działkach, według mnie to nie na miejscu, ale co ja tam mogę. Ludzi faktycznie na każdej działce ktoś był i każdy coś tam dłubał. Nie wstawiałam niczego wczoraj byłam padnięta, ale jestem mega zadowolona. Pozdrawiam. Życzę Ci kochana dużo, dużo zdrówka dla całej rodzinki, słoneczka i i udanego miłego tygodnia. ;:196 ;:167

Obrazek

Danusiu u mnie piątek i sobota to takie typowo letnie dni, ale już dzisiaj się skończyło szkoda wielka szkoda bo tak fajnie było. Oj jak fajnie podłubać coś w ziemi choć zmęczenie jest, ale to nie ważne. teraz zostało mi doglądanie pomidorów i papryk też fajnie zawsze to coś. Pozdrawiam. Życzę zdrówka i Miłego całego tygodnia przesyłam ;:3 ;:196 ;:4

Obrazek

Krysiu jak miło, że jesteś. ;:196 Dalie bardzo lube choć to wykopywanie nie należny do moich ulubionych zajęć, ale co zrobić jak trzeba to trzeba. Drzewka już odkryte i peonie też bo jakby tak dalej było to by mi zakwitły. Przez moja chorobę wszystko stanęło na działkę nie jeździłam to siła wyższa teraz odrabiam zaległości. Z pomidorami robiłam bo przez chorobę siedziałam 3 tygodnie w domu coś robić trzeba były żeby nie oszaleć, a teraz jeszcze doszedł ten wirus i zaś miałam siedzieć nie ma bata musiałam jechać i zrobić. Pozdrawiam Cię życzę zdrówka i udanego tygodnia ;:4 ;:167

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich życzę wam nadchodzącego udanego tygodnia w zdrowiu, radości trzymajcie się ;:167
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Fajnie miałaś,a ja dziś muszę popikować jeszcze raz heliotropa.Jak powiedziałam do M to już skomentował.Ja już siły nie mam.
Powiedział,że mam pilnować zdrowia.Rozumiesz coś z tego?,bo ja nie.I tak zrobię co zaplanowałam.U nas rano było ledwo 3 stopnie,teraz jest
sześć i świeci słońce zza chmur.Podoba mi się ten płotek jak sobie odgrodziłaś rabatę.Ja mam taki i niższy,ale mało.Widziałam w Biedronce jak ostatnio byłam,ale nie miałam jak kupić. :twisted:

Miłego dnia.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Danusiu bardzo dobrze Cię rozumiem miałam to samo jak robiłam z pomidorkami mój m mi powiedział, że chora jestem nie mam siły nic jeść musi wszystko robić sam, herbatkę do łózka mi przynosi, a na sadzonki mam siłę wstać i robić. sadzonki to własnie to co mobilizowało mnie do wstania z łóżka i coś co mnie cieszyło. Robiłam po jednej odmianie codziennie coś aż nie zrobiłam i teraz mam teraz mu się to podoba potem pierwszy poleci do krzaka, a po co to gadanie widocznie chłopy tak mają.
U Ciebie 3 stopnie u mnie śnieg rano było bialutko teraz trochu stopniało bo słoneczko zaświeciło oby poświeciło dłużej. Dobrze że na działce trochu porobiłam i teraz jestem spokojna, że mogę czekać na cieplejsze dni oraz siedzieć w domku.

Obrazek

Pozdrawiam życzę Ci miłego dnia i dużo zdrówka ;:4
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu masz rację jednak chłopy są inni.Oni na pewno są z Marsa. ;:306
Ja swojemu powiedziałam,że jak nie chce żebym wpadła w depresję to niech nie burczy.Na razie pomaga.
Śniegu u nas nasypało a teraz świeci słońce.Praca mobilizuje,a przy roślinkach tym bardziej.
Trzymaj się ciepło. ;:3
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

:wit Alu, jaki Ty masz ład i porządek na działeczce! ;:138 ;:138
Aż mi się wstyd zrobiło ;:171 , bo moja działka w totalnym rozbabraniu. ;:oj
No i zimę widzę tej wiosny. ;:7
U nas też zimno przeokropnie, choć słońce świeci. :oops: Wiatr tak ziębi, że nawet na balkonie zęby szczękają i musiałam pomidorki przynieść z powrotem do pokoju. ;:223
Wypad na działkę na razie ;:14 z głowy i czekam na lepszą pogodę, tylko że na horyzoncie nie widać zmiany na lepsze. ;:222
Niech choć Tobie słonko świat ogrzeje ;:3 ;:3 ;:3 i zdrówko niech Wam służy. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”