Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewcia ty to działasz!!!! Naprawdę szacun dla was. ;:180
Przy dziewczynkach łatwo nie masz a prujesz z robotą....
Dziś chociaż zwolnij i odpocznij....
Miłej , rodzinnej i zdrowej niedzieli ci życzę.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16553
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko, napracowałaś się trochę, a efekty od ręki widoczne. ;:215 Brawo ;:138 ;:138
Nie od razu Kraków zbudowano, nie od razu zamierzony efekt w ogrodzie uzyskasz, a nawet gdy uznasz, że już, i tak będziesz z czegoś niezadowolona i zaczną się zmiany. ;:108 Na tym polega cała frajda związana z ogrodowaniem. :tan
Dobrego tygodnia. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko, ależ się dzieje u Ciebie ;:333 Z ogromną przyjemnością oglądam, podziwiam i dopinguję pracom. ;:138
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko ;:196

Coraz wyraźniej widać, jak piękny powstaje ogród. ;:138 ;:138 ;:138
I chociaż czujesz, że jeszcze sporo pracy przed Wami to naprawdę już sporo jest wykonane.
To chyba najprzyjemniejszy czas tworzenia ogrodu, kiedy można sadzić i planować kolejne nasadzenia.
Mamy to szczęście, że mamy ogrody przy domu i możemy z nich korzystać.
Wyobrażasz sobie teraz siedzieć w jakimś bloku i nie móc wyjść z dziećmi na zewnątrz na świeże powietrze ?
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia Tobie i Twoim bliskim oraz pięknej wiosny w ogrodzie. ;:3
:wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Sporo masz tych różnych brateczków.
Piękne kolorki. Wszystkie ;:215
I ja skusiłam się na kupno 3.
Zawsze trudno zdecydować się jakie kolory wybrać.
Piękne stokrotki i doniczka ciekawa, ładniutka.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Witajcie :wit .


Dzisiaj rano miałam biało ;:224 . Na szczęście śnieg szybko stopniał ale cały dzień było dość zimno. Od kilku dni mam nowy aparat i próbuję go ogarnąć , z różnym skutkiem :;230 . Dzisiaj zamówiłam sobie kilkanaście sadzonek irgi błyszczącej z której planuję zrobić taki krótki 4 metrowy pas żywopłotu . Czekam na przyjemniejsze temperatury, które mają być podobno końcem tygodnia bo póki co siedzimy w domu .


Obrazek


Olu faktycznie przy dziewczynach nie mogę robić tyle ile bym chciała ale nie narzekam. Grunt, że udało się posadzić żywopłoty . Oby tylko rośliny przyjęły się ;:108 . Pozostałe prace nie zając, nie uciekną :wink: . Chwilowo ze względu na temperatury jest postój ale od piątku ruszamy z dalszymi pracami o ile oczywiście dziewczyny mi pozwolą :lol: . Pozdrawiam :wit .


Obrazek


Lucynko wiem, że nie istnieje ogród zrobiony do końca także nuda mi nie grozi przynajmniej przez kilka najbliższych lat :lol: . Żywopłoty od razu dodały odrobinę zieleni :tan . Mam nadzieję, że w maju będzie też trawnik ;:224 . Reszta powoli małymi krokami ;:108 . Dziękuję i wzajemnie ;:196 .


Obrazek


Małgosiu doping na pewno się przyda zwłaszcza na etapie przygotowań ziemi pod trawnik :lol: . Pozdrawiam :wit .

Obrazek


Krysiu zgadzam się - to świetny i ekscytujący moment ;:138 . Przywykłam, że sąsiedzi patrzą na mnie jak na wariatkę , kiedy tak stoję i patrzę w dany punkt w ogrodzie. W rzeczywistości ja mam gonitwę myśli i tysiące pomysłów o których sąsiedzi nie wiedzą ;:306 . Dzisiaj miałam "wizję" kolejnego kawałka :lol: . Rzeczywiście dobrze, że mamy ogrody bo gdybym miała dzieci w bloku w obecnej sytuacja nie mogła z Nimi nigdzie wyjść to jakaś masakra . Dziękuję i wzajemnie .

Obrazek


Aniu brateczków jeszcze nie mam i pewnie kupię dopiero za tydzień jak pogoda ciut się poprawi ;:108 .Na razie siedzimy w domu bo zimno. Pozdrawiam :wit .


Pozdrawiam i udanego wieczoru życzę :wit .
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelina, bardzo przyjemnie ogląda się relację z tworzenia ogrodu. Widzę i czytam, że działacie i to pełną parą ;:180 podobno od czwartku ma być już całkiem znośnie, więc znowu ruszymy do prac wokół domu ;:108
Nadal przetwarzam te 50 wrzośców .. to będzie hit. Czekam na widoki..
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Sabinko posadziłam 15 wrzośców a efekt słabiutki tak więc liczę, że te 56 nowych sztuk jednak poprawi sytuację :lol: . Zobaczymy tylko jak poradzą sobie u mnie te krzewinki. Może w sezonie dosadzę też trochę wrzosów ?? Zobaczymy. Chwilowo mamy przestój ale może to dobrze, naładujemy akumulatory ;:224 . Mam do przerobienia jeszcze sporo ziemi ze skarpy a potem powoli bierzemy się za przygotowanie terenu pod trawę ;:108 .
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko coraz piękniej u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie.

-- 23 mar 2020, o 19:36 --

Ewelinko coraz piękniej u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie.
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Powiedzenie, że dzieje się nawet w połowie nie oddaje zmian jakie są widoczne w Waszym ogrodzie ;:138 Posadzenie takiej ilości drzewek na pewno nie jest łatwe, ale najważniejsze, że się Wam udało, a efekt jest taki, jakiego oczekiwaliście :tan Nie wyobrażam sobie jak znoszą przymusowy pobyt w domach małe dzieci, Filip jest studentem, a dostaje już kota, a co dopiero maluchy. Twoje dziewczynki mają o tyle łatwiej, że mogą sobie wyjść do ogrodu. Życzę nam Wszystkim cierpliwości, kiedyś przecież to wszystko musi się skończyć ;:196
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko, ale ogrom pracy wykonaliście. ;:180 Skarpa świetnie wygląda, a świerki wyjątkowo dorodne kupiliście. ;:oj
Maluchy cebulowe cudnie się prezentują. ;:215 Taki los ogrodnika, że czeka go niekończąca się praca. ;:173
Zdrowia i spokojnego czasu w te trudne dni. ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko masę roboty odwaliliście...napiszę potocznie! Fajnie się ogląda, ale trochę potu to kosztowało!
Oczywiście sporo jeszcze zostało to nuda Ci nie grozi, a potem trzeba będzie się tylko wszystkim opiekować przycinać, zbierać :D Dobrze że jesteś w domu, bo trzeba byłoby zatrudnić ogrodnika :;230 Jak ogród zakwitnie będzie cudownie! a tu zima nie chce odejść :wink: Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i sił do pracy :wit
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewela a to chcesz czymś tą cegłę obsadzić?
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”