Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Radosne zdjęcia poprawiające mi humor!
Natura ma kolory nie podrobienia nawet żarłok sympatycznie zapozował do zdjęcia. ;:333
Zdrówka kochana. ;:196
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, cieszę się, że kule poszły w kąt ;:196 Masz rację, że życzliwe osoby z forum wysyłały do Ciebie pozytywne fluidy ;:97 Teraz będzie już tylko lepiej.
Iryski cudne, a zdjęcia z kropelkami wody tworzą niesamowite efekty ;:215 Genialne ujęcia ;:224
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Piękne iryski. A jak się ma biały Wawrzynek?

Obrazek mój tak wyglada
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

KAROLCIA mój biały wawrzynek jest bardziej gęsty ale mojego mam od maleńkiej siewki. Dzisiaj wyglądał tak a różowy to też taki rozczapirek ma tylko 3 łodyżki z kwiatkami

Obrazek

Obrazek

Obrazek

DOROTKO kurcze ileż to można sie podpierać :) wystarczą 4 miesiące za parę dni będzie 5 miesięcy a dopiero zaczęłam chodzić bez.Tobie też życzę rychłego pozbycia sie 'koleżanki' ;:196 Teraz kwitną krokusy wielkokwiatowe i nawet nie myślałam ze mam ich aż tyle ;:202 również feria barw do tego przybędą lada dzień kokorycze

Obrazek

ciekawe bo w tej doniczce jest od ubiegłego sezonu Dębik ośmiopłatkowy dla Krysi .Jestem ciekawa czy załapał .ale jeszcze trochę muszę poczekać bo rabatkowy jeszcze śpi

Obrazek

różowa przylaszczka od Marysi[mar]

Obrazek

GRAŻYNKO ;:196 miło ze sprawiłam Ci radość swoimi fotkami Każdy z nas czeka wiosennego kwitnienia tych maluszków One dają tyle radości nie tylko nam spragnionych kolorów, także owadom wyczekującym pierwszych promyków słońca i nowego pożywienia.Cóż na razie ich nie widziałam ,ale z pewnością już buszują

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2865
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, cudny ten biały wawrzynek ;:oj Krokusy postarały się, pewnie chcą dorównać poletkom botanicznych ;:138 A u mnie różowa przylaszczka strajkuje, nie widzę jej ;:185 Kokorycz cudna ;:215
Słonecznego tygodnia ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, wiosenne kwitnienia imponujące ilością i kolorami.Ciesze się, że działasz w ogrodzie, bo to od razu widać po rabatach.
W kropelkach szukałam Twojego odbicia - niestety, ujrzałam tylko fragment pejzażu... :wink:
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadziu
Ależ u Ciebie już wiosennie , przepiękne kolory krokusów. Oby jak najszybciej do wiosny znaczy się do tych ciepłych dni gdzie się będzie można trochę powygrzewać ;:oj
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4317
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Ja rozumiem, że z braku czasu róże mam jeszcze pod kopczykiem nieprzycięte i że dopiero dzisiaj zobaczyłem u sąsiadki ślicznie kwitnącą forsycję, ale nie mogę pojąć jak mogłem nie zauważyć Jadziu twego nowego wątku :(
A tu takie śliczności i wspomnieniowe, i dużo świeżości ;:138
No i najważniejsze, że kryka odstawiona ;:333
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witam serdecznie przemiłych gości.Niestety trochę chłodno się zrobiło i jak na razie nie przebywam w ogródku .Reszta prac musi zaczekać na ocieplenie bo i wiatry nie sprzyjają pracom bo wszystkie liście wywiewają i to daremna praca .Zdążę wszystko wysprzątać zanim róże zakwitną :wink:

Obrazek

JOASIU u Ciebie również kępy cudnie kwitnących krokusów Jak te maluszki nas cieszą oby jeszcze była lepsza pogoda bo te wiatry są okropne.

Obrazek

Obrazek

LODZIU nie wiem czy kiedyś uda mi sie zatopić w kropli swoją podobiznę :) Wolę pejzaże oglądać niż swoją podobiznę :D Nie lubię siedzącego trybu życia, oczywiście dla prac ręcznych potrzebne siedzenie ,byle nie za długo, bo kręgosłup się manieruje :wink:

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU wawrzynek to moja chluba i własnoręcznie wyhodowany to najbardziej mnie cieszy to moja panna młoda ;:167 Ta różowa przylaszczka dopiero 1 sezon jest u mnie mam nadzieje ,ze nie będzie tak strajkować jak Miłek i kwitnąć co drugi rok ;:224 Może jakieś kokoryczowe maleństwo się znajdzie to wsadzę w doniczkę ;:196

Obrazek

Obrazek

ANDRZEJU no cóż czasem i tak bywa bo ostatnio mało bywasz na forum to dlatego. Moje róże nawet nie miały co marzyć o kopczykach i żyją bez tego .Dobrze ,ze to była zima nie zima .Czas najwyższy pożegnać krykę :wink:

Obrazek

Obrazek

miłego wieczoru życzę wszystkim odwiedzającym ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu :wit wiosna, wiosna coraz ładniejsza. W końcu.
Oby tylko była spokojniejsza i cieplutka.

Świetne zdjęcie tego miłka. Krokusiki piękne.
Kokorycz, ładnie już rosnie.Ty masz ich chyba kilka ?
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

:wit Jadzieńko

Krokusy ileż ich u Ciebie, wyobraziłam sobie te widoki na żywo, musiało to być cudowne przeżycie podziwiając je w słoneczku :D Wiosna szaleje w Twoim ogródku piękne kwitnienia Kokorycz ;:167 nie mam żadnej muszę to zmienić ;:108 piękne wcześnie kwitnące roślinki. Ogródek wysprzątany, teraz czas chwilę odpocząć, Jadziu zdrówka, zdrówka bo to teraz najważniejsze, pozdrawiam serdecznie ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2311
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Widzę, że u Ciebie również rozgościły się kokorycze? Zazwyczaj ten gatunek umyka nam, gdy myślimy o wiosennych kwiatach, a wart jest wyeksponowania tym bardziej, że nie sprawia większych problemów w uprawie. Choć wypadły mi niebieskie kokorycze :(
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Nigdy nie miałam kokoryczy ( u syna w ogrodzie) a prezentuje się ciekawie.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”