Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1733
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu
Widoczki wiosenne super. Iryski i krokusiki takie piękne. Ciemiernik wspaniały.
Dziś u mnie przymrozki i jednak chyba poczekam z przycinaniem róż do końca marca. ;:219 Choć korci mnie ,żeby użyć sekatora.
Wg pogody długoterminowej u mnie mają być jeszcze przymrozki w okolicach 14-17 i 22-25 marca. ;:174
Na razie zadołuję nowo zakupione róże , usypię kopczyk i poczekam.
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Ach, jakie cudne iryski. Ja ich ciągle nie nam. Są śliczne. ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Oj iryski Ci kwitną? Czyli moje mogę wyrzucić bo nawet nie drgnęły na tym nowym miejscu. Ciemierniki też zakwitły ale nie jesteś z nich zadowolona ale coś za coś ja mam ciemierniki a Ty iryski i inne piękności wiosenne :lol:
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Cudne iryski Jadziu, oj cudne, mnie to one nie lubią chyba ;:185 , no ale trudno, podziwiam u innych i tyle. Na chłody się nie nadstawiaj, bo to niebezpieczne, zdrówka Jadziu i bardziej ciepłych dni ;:196
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Chyba mamy Jadziu tego samego miłka amurskiego, który jeden rok będzie kwitł u mnie, a drugi u Ciebie :;230 Mój się właśnie zbiesił i jak na razie wypuszcza tylko listki, a to niechybnie znak, że z kwiatów nici ;:145
Śliczna ta Twoja wiosna, a iryski podobają mi się najbardziej ;:oj Moje jeśli już w ogóle zdecydują się na kwiaty, to mają je brzydkie i w znikomej ilości. Mam w trzech miejscach i tylko w jednym są ładne, ale zaledwie dwa, reszta lepiej nie mówić.
Krokusy w takiej ilości też robią wrażenie i nareszcie możemy podziwiać ich roześmiane buźki :heja
Oby to słoneczko częściej nam teraz przygrzewało, to popchniemy do przodu porządkowanie ogrodów.
Miłego tygodnia ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Po nocnym przymrozku nastał cudny słoneczny dzień ;:167 Niestety nie wykorzystałam go w ogródku, miałam juz umówione wizyty wiec trza było je zrealizować.Nic to będzie jeszcze sporo takich dni a prac juz niewiele mi pozostało no chyba że przycinanie reszty róż ale to zaczeka. Niestety fotek świeżych brak, więc trzeba sie posiłkować wspomnieniami. Witam bardzo serdecznie wszystkich miłych gości.

Obrazek

Obrazek

IWONKO 1 no to rzeczywiście mamy wspólnego Miłka raz u Ciebie kwitnie, a w następnym roku u mnie ;:306 Czyży te typy tak miały zastanawia mnie to .Słoneczny dzień dzisiaj nie wykorzystany miałam ważniejsze zdrowotne terminy .Też mam takiego samotnego iryska reszta same szczypiorki ,ale zaradzę temu przesadzę to całe towarzystwo do Katherinek .

Obrazek

Obrazek

IWONKO 0042 miałam sporo podejść do tych irysków i dopiero drugi sezon zechciały sie u mnie zadomowić .Ciekawe na jak długo ale widocznie miejsce im spasowało. Podczas chłodów bezpiecznie jest siedzenie w domu uważam bardziej niż trzeba :) ;:196

Obrazek

Obrazek

EWCIA mam tyle ciemierników i tylko parę kwiatów reszta stoi jak zaklęta już kolejny rok.Dlatego bardzo mnie zdrażniły i pożegnam sie z nimi.

Obrazek

Obrazek

KAROLCIA jeśli nie masz to czas na nowy zakup i już zamieszkają u Ciebie .Moje długo nie miały zamiaru się zadomowić teraz też nie wiem jak długo ze mną pozostaną

Obrazek

Obrazek

EWCIA [ewita] rano gdy wstałam też zauważyłam białe dachy i już wiedziałam, dlaczego musiałam nad ranem brać tabletkę .Kurcze widzę że te zmiany bardzo na mnie źle wpływają

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU nie przeszkadza mi że w innym miejscu rozsiały sie ranniki lubię mieć w każdym zakątku coś kwitnącego ale na efekt trzeba będzie dłużej poczekać.Dosadzę do nich krokusów żeby im smutno nie było :)

Obrazek

Obrazek

BEATKO[ Bazyla] kochanie wszelki duch gdzieś sie podziewała od jesieni czytam ze chorujesz .Ojjjj masz też z tymi chorobami czas zakończyć i rozpocząć sezon ;:196 życzę Ci aby choroby odeszły w niepamięć ;:196

Obrazek

Obrazek

BEATKO [Beaby] mój Głodek jeszcze w powijakach, a wawrzynek zaczyna nieśmiało to samo Żagwin.No widzisz chyba te typy tak mają bo w tym roku Iwonka 1 narzeka że ma same listki tak jak w ubiegłym sezonie

Obrazek

Obrazek

FLORIANIE czasem przesadzam siewki ale na razie pozostawię je w tym miejscu niech też sie fajnie rozmnożą bo jeszcze nie kwitły .Po kwitnieniu w ubiegłym roku zbierałam rozproszone krokusy botaniczne i sadziłam w innych miejscach .Lubię mieć kolorowo

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim miłego wieczoru i słonecznego dzionka

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Miło znowu zobaczyć tak cudne zdjęcia, to jest rewelacyjne https://images92.fotosik.pl/330/97f1cf5e21859510.jpg Złapałaś żarłoka na gorącym uczynku ;:333
Cudy ogród i śliczne prymulki.
Zdrowiej Jadziu szybciutko, ale się oszczędzaj, jeszcze jest dużo czasu do prawdziwej wiosny ;:167 ;:196 .
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Cudne zdjęcia Jadziu i kropelkowe i z obżartuchem ;:306 to dobrze Jadziu, że uważasz, sama wiesz, że tak trzeba ;:196 , wiesz, że u mnie róża zakwitła ;:oj
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

IWONKO widziałam u Ciebie pierwszą forumowa róże. Mieszkasz jednak w innym klimacie ,ale i nasze też niedługo :wink: zakwitną.Na razie tylko takie ślicznotki się pokazały ;:167

Obrazek

Obrazek

DAYSY fotki stare, ale dzisiaj są już są świeże tylko na razie bez owadów.Ty pracujesz w pocie czoła,a ja trochę odpuściłam jakoś nie wyrabiam z czasem .Ważne jednak że moja koleżanka :wink: stoi w kącie i wędruję wszędzie bez niej :heja Fakt trochę utykam ,ale sie wdrożę i będzie dobrze, bo forumowe fluidy dobrze zadziałały Dziękuję za nie wszystkim bardzo serdecznie ;:196 ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1733
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu
Cudne klimaty przedstawiasz na zdjęciach , ja już też chcę prawdziwej wiosny.
Jadziu jak nazywa się ten powojnik, fajniutki.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

EWUNIU ten powojnik to Omoshiro jeden z wcześniej kwitnących prócz Pameli Jackman, bo ona zaczyna u mnie powojnikowy spektakl razem z Cecile

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu widzę u Ciebie całe pole patyczkowe ;:oj , ja też po cięciu niektóre patyczki powtykałam do ziemi, ciekawe ile się ukorzeni ;:224
W zeszłym roku było ich niewiele, ale to już weszło mi w nawyk, nawet jak się jakaś gałązka wyłamie to odruchowo wciskam do ziemi :wink: .
Ciebie widzę też cieszy każdy kwiatuszek o tej porze roku, wychodząc do ogrodu szukam każdego nowego kwiatuszka jak pies myśliwski swojej zdobyczy :;230
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

DAYSY patyczki na razie maja sie dobrze dla Krysiu mam tam też Angelę no i może jak dobrze pójdzie jeszcze ktosik sie załapie bo jest ich mnóstwo .Oby tylko przetrwały do lata.O tej porze rzeczywiście każdy kwiatek cieszy. My już tak mamy ze kazdego patyka szkoda wyrzucić ,ale juz zmniejszam patyczkarnię :;230 Z wiosennego ciecia tylko parę patyczków Eyes wetknęłam w do ziemi .Miłego ;:3 weekendu ;:196

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”