Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 188
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo - napisz proszę czy ta pergola jest dość solidna? Chciałabym kupić coś pod różę New Dawn - czy ją utrzyma?
Hanna
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Hanno powiem tak mam dwie róże już trzeci rok idzie jest w porządku teraz dokupiłam jeszcze jedną pergole na clematisa jest trochu inna ale stabilna wydaje się też w porządku. Pozdrawiam Miłego dnia :)

Obrazek
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Przykro mi ,że już nie masz swojego pupila.
Wiosna ładna.
Co będziesz wysiewac?
Ja wczoraj trochę pomidorków posialam. :D
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 188
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Dziękuję za opinię :wit . Ładna jest ta Twoja różyczka
Hanna
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu jakie masz ładne wnuczki.Sama radość.
Ta czerwona róża na pergoli ładna taka czerwona.
Miłego dnia życzę.
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ojj Alu, tak mi przykro. Strata takiego małego przyjaciela to ogromna tragedia !
Kupiłem dokładnie taką samą pergolę na clematisa jak Ty, zobaczymy jak się sprawdzi w naszych ogrodach !
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Jejku, Alu, jaka Ty jesteś podobna do mojej przyjaciółki ze szkolnej ławy. ;:111 ;:33
Zaprzyjaźniłyśmy się w czasach licealnych, byłyśmy nierozłączne, później nasze drogi rozeszły się. Ja zamieszkałam na Mazowszu, Wiesia na Pomorzu, ale przyjaźń przetrwała i kwitnie do dziś, :tan :tan mimo że widujemy się raz - dwa razy w roku, a bywa i tak, że ani razu. ;:108 Ona nie ma siostry, ja nie mam siostry, więc jesteśmy dla siebie siostrami. ;:138
Wnusie zadowolone z wizyty w babcinym ogródku, a pan Dziadek taki dumny i szczęśliwy! ;:215 ;:215
Niech się zdrowo chowają na pociechę rodziców i dziadków. ;:118 ;:118 ;:97 ;:97
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Danusiu :wit Dziękuję. Ta czerwona róża to pomysł mojego męża chciał i ma.
Saba witaj tak to już jest nic nie jest wieczne trzeba się pogodzić choc bardzo trudno. Miejmy nadzieję, że pergola przetrwa ekstremalne warunki.
Witaj Lucynko w takim razie mam sobowtóra :) fajnie Piękna jest taka przyjaźń ja mam przyjaciółkę od szkoły średniej i druga od przedszkola. Wiem że zawsze mogłam na nią liczyć a ona na mnie.

Witam was wszystkich w związku, że nie mam za bardzo siły bo wczoraj dostałam wysokiej temperatury ponad 38 i wszystko mnie boli cały czas leżę chciałam choć się odezwać do was. Plany moje poszły na bok, działka, malowanie płotka zostało tylko łóżko miejmy nadzieję, że nie na długo. Wczoraj była u mnie straszna burza grad, ulewa, drogi pozalewane i bardzo silny wiatr. Dość że jestem chora to przez tą pogodę nie spałam całą noc. Horror. Pozdrawiam wszystkich cieplutko przesyłam ;:196 i życzę miłego dnia.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Lecz się, Kochana, nie śpiesz się ze wstawaniem z ciepłej pościeli, bo z tegorocznym wirusem nie ma żartów. ;:108 Trzeba go wypocić, wyleżeć, a gdyby miał kto postawić Ci banieczki, byłoby idealnie. ;:303
Trzymaj się, Alu i nie daj pokonać choróbsku. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

ALU współczuję.Leż i lecz się.Ja dopiero dochodzę do siebie,a miałam tylko czy aż tylko jakiś dziwny kaszel. ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo przykre wieści przeczytałem :( tak to niestety ten nasz świat jest stworzony, że zabiera z czasem wszystko... Czas leczy rany, ale wiadomo, że ciężko i człowiek tęskni ;:168
W ogrodzie widzę pierwsze praca rozpoczęte i wiosna się pojawiła, a Ciebie dopadło jakieś choróbsko, dużo zdrówka życzę!
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Cieszę się,że już jesteś zdrowsza.Trzymaj się ciepło. ;:196
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam was kochani :wit
U mnie trochu lepiej gorączki już nie ma, ale za to dopadło mnie zapalenie dróg moczowych. Do lekarza trudno się dostać nikt nie chce przyjmować bo wirus cholery można dostać. Udało mi się dostać do szpitala na izbę przyjęć zrobili mi wszystkie badania i dali w końcu antybiotyk teraz już coraz lepiej i oby tak dalej. Działka została odłożona na później bo inaczej się nie da. Posiałam papryki i pomidory no i na tym koniec mówi się trudno. Teraz dopadła mnie depresja związana z koroną nic mi się nic chce podlewam tylko i przesadzam siewki oby się to jak najszybciej skończyło. Z jednej strony ciesze się, że mam działkę bo będzie gdzie wyjść żeby się nie zarazić.
Na działkę pojechał mój M zrobił kilka zdjęć kwitków więc pokażę wam moją wiosenkę najwięcej zrobił zdjęć kretom żebym sobie pooglądała, ale na to nie ma co patrzyć ;:306

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lucynko leżałam w łóżeczku ale już mnie diabli biorą że tak długo. powoli zaczynam działać. Pozdrawiam życzę zdrówka
Danusiu choroba to najgorsze co może się przytrafić dobrze że już lepiej teraz uciekam od wirusa :) Pozdrawiam życzę miłego dnia i zdrówka.
Mariuszu ten rok to fatalny rok się zapowiada ani zimy choroby samo dziadostwo oby jak najszybciej sie to skończyło. Pozdrawiam życzę zdrowia.

Uważajcie kochani na siebie życzę wam dużo zdrowia i oby jak najszybciej się to ustrojstwo skończyło, a nas żeby ominęło. Pozdrawiam życzę miłego dnia.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”