W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Anusia już kupiłaś bratki. Super.... ;:138 Też muszę pomysleć nad wiosennymi kolorkami na parapet.
Może przyciągną szybciej tą słoneczną pogodę. Ranniki bardzo mi się podobają a nie mam żadnego. Piszesz że słabo ci się rozrastają.
Fajnie że już mieszkacie w swoim domku.Super sprawa. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka. :wit
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu jakie cudne kolory, co za radość podziwiać pierwsze maluchy cebulowe w ogrodzie. ;:oj Nic dziwnego, że nie chciało Ci się z działki wyjeżdżać. :)
Wanienka bardzo klimatyczna, bratki będą uroczo w niej wyglądać. ;:215
Zainspirowałaś mnie, żeby podpędzić dalię w donicy. ;:180
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu, piękną wiosnę masz na działce ;:215
Dostałaś już informację od Austina kiedy przyślą Ci Emily? Ja nadal czekam i trochę się niecierpliwię, bo róże miały być wysyłane w marcu... ;:65 No, wiem, że to dopiero początek miesiąca, ale już bym chciała przytulić nowe kolczatki :;230
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Irysek jeden, ale za to jaki :heja Tych nie mogę nigdzie dostać i mam tylko niebieskie i fioletowe. Jeśli zakwitną, ale szczypiorki widziałam, to może i kwiaty będą? Ale czy one czasami najpierw nie maja kwiatów, a dopiero później liście?
Śliczne krokusiki i jaki porządek na rabatkach ;:63 Aż się boję pomyśleć ile czeka mnie pracy, kiedy w końcu pojadę na działkę do pracy, a nie tylko w odwiedziny. Miłego wieczoru, Aniu ;:196
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Witaj Aniu zawsze podczytuję Twój wątek "jako sąsiadki" moja Emilly siedziała cała zimę w doniczce , teraz jest na dworze , też się cieszę ,że ją mam ,widziałam ja u Dorotki i bardzo mi się podobała , jesienią kupiłam w polskiej szkółce , a teraz też oczekuję od mistrza na róże,miłego dnia ;:3
Awatar użytkownika
nyna76
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 24 sty 2013, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Wszystkiego najlepszego w nowym miejscu ..
Ania
Działeczka-marzenia się spełniają
Ziemia nie należy do nas, my tylko wypożyczamy ją od naszych dzieci...
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu wszystkiego najlepszego na nowej miejscówce, niech Wam się tam mieszka jak w bajce.
Nadrobiłam trochę zaległości i podziwiam zakupy ;:215
Rowerek/stojak rewelacja, a do tego czerwony, emaliowany dzbanek, który pamiętam z czasów dzieciństwa ;:138

Wyczytałam, że Mamcia już nawet była na odwiedzinach działki, więc mam nadzieję, że wszystko ze zdrowiem dobrze się układa - czego życzę z całego ;:167

I ja się skusiłam na jesieni na jedną hortensje - niby ma być karłowata, więc dostała miejscówkę w donicy, a donicę na zimę zadołowałam. Ciekawe, czy uda mi się ją wyhodować.

Pozdrawiam serdecznie ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Po dzisiejszej nocnej burzy rano wyjrzało słonko ;:3 11 stopni prognozują.Dziś mam wolne i mogłabym podjechać na działkę, jednak zastanawiam się,,bo pewnie drogi dojazdowe są pełne kałuży. A może wybiorę się do szkółki? ;:oj Popatrzeć sobie i odciąć się od tych wszystkich, medialnych informacji.Wiosna idzie, człowiek chce się cieszyć:)
I dziś z rana odebrałam meila .że moja różyczka Emily Bronte jutro do mnie dotrze ;:138
Takie informacje dodają skrzydeł.Już szykuję jej donicę, na razie będzie rosła pod moim okiem.

Na działce jeszcze nic nie przycięte, tzn trzy trawy tylko, a hortensje czekają i oczywiście róże. Już nie wspomnę o rozchodnikach i lawendach, które wypuszczają od dołu zielone.
Poszukam mojej jedynej werbeny na rabacie, może się uchowała? W pojemniku siedzą nasiona w razie czego, ale na razie nic nie wychodzi.No nic, czekam dalej ;:303

Ewelinko trochę kolorów wokoło siebie sprowadziłam, chyba każdemu z nas brakuje tego.
Słońce dziś u nas, może i u Ciebie zawita.Wysiewy pomagają w przetrwaniu do wiosny ;:108
Codziennie chodzę koło moich siewek. Czeka mnie jeszcze wysianie następnej porcji pomidorów.Moja mama tylko kiwa głową.Przecież rozdam rozsady sąsiadce i cioci dam.Nie zmarnują się, a może i ja sama spróbuję z pomidorami? Choćby ze 3 krzaczki na próbę?

Wiolu naprawdę nie ma u Was bratków? Widziałam ,że już dorwałaś jakieś pastelowe ;:108
W niedzielę na giełdzie widziałam wszystkie kolorki łącznie z błękitami.
Tak masz rację, większość ludzi ma jeden temat, bo media temu sprzyjają. Ja ostatnio rzadko włączam tv :roll:



Ola tak bratki skutecznie potrafią rozweselić nawet największego smutasa :) Dzisiaj w nocy mieliśmy burzę to im się trochę dostało.

Soniu jeszcze dwie dalie z kapersu posadziłam w donicach. I po co pojechałam do Auchana? Wiadomo ,że z pustymi rękoma nie wyjdę.
W wanience chyba zioła jednak posadzę, jak tylko pojawią się na rynku sadzonki to kupię i posadzę.Potem będę ciągle z nosem przy niej siedzieć, zioła i zapachy hmmm?. ;:215

Dorotko dziś przyszedł meil, że moja Emily do mnie jutro zawita. :heja Już szykuję jej donicę, na razie będzie rosła pod moim okiem. Może i Ty na dniach dostaniesz? Ty zamówiłaś chyba 3 szt? Ja tylko jedną, takiego Gabriela też bym przytuliła ;:167

Iwonko najpierw kwiaty się pojawiają .Porządek dopiero będzie Iwonko.Jak się z mamcią weźmiemy w marcu to tylko kurz będzie leciał.Muszę uważać na mamcię, bo po okresie niebytu na działce może przegiąć, a kręgosłup mamy jeden :D

Teresko ale fajnie, że masz Emily Bronte. :uszy Jestem jej bardzo ciekawa.Jakie róże zamówiłaś?

Ania dziękuję? :)

Beatko dziękuję, mam nadzieję, że tak będzie ;:108 Mamcia już się pali, żeby jechać na działkę.
Trochę tych klamotów kupuję.Znów przyciągnęłam starą, poniemiecką kankę, podobno z czasów wojny ;:oj
Jestem ciekawa jak Twoja hortensja przezimowała.Trzymam kciuki, by ładnie odbiła po zimie.

Obrazek

Bratki kochane...

Obrazek

Wczorajsze krokusy

Obrazek

Słoneczny

Obrazek

Dawno nic nie sadziłam...

Obrazek

Nowe zakupy z Au...
Obrazek

Słoneczne tulipany próbuję przyciągnąć słońce...

Obrazek

Różyczki na Dzień Kobiet...

Obrazek

Bazie zakupione na ryneczku od starszej pani...

Obrazek

Nasiona czekają na swoją kolej...tylko brak czasu... ;:124

Obrazek

Nowa zdobycz...

Obrazek

Miłego dnia ;:3
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu, nowe róże zawsze cieszą ;:138 Moja austinka, kupiona w lutym, już posadzona. Nawet miejsce w ogrodzie się znalazło. ;:306
Planujesz sadzenie róż w nowym ogrodzie :?:
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Jak to Aniu, będziesz próbować z pomidorami? Przecież z tego co pamiętam, to miałaś swoje pomidory? Ale pewnie rozsadę kupowałaś, a teraz robisz ją sama ;:108 No, to powodzenia ;:196 Ja jeszcze nie siałam, chyba zrobię to dopiero po niedzieli.
Takie maleńkie brateczki w takim wielkim garze? Ale mu się trafiło na stare lata :heja A mówią, że nie suknia zdobi ;:306
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Masz rację, trzeba się oderwać od tego wszystkiego, a roślinki są najlepszym sposobem ;:215
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu, spokojnie zdążysz z wysiewem pomidorów. Jak one mają rosnąć w gruncie, to po 20 marca najlepiej siać, będą akurat na czas.
Ciekawa jestem jak nowy nabytek?
Brateczki o tej porze dodają uśmiechu w naszych ogrodach. Ja je posadziłam do gruntu i od razu kolorowo na rabatach ;:108
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu piękna wiosna u Ciebie :) szczególnie jeden krokus mi się podoba ma taki mocno ciemny kolor fioletu :) Coś pięknego! Widzę u Ciebie chyba pogoda jak i u mnie, że nie ma czasu na prace działkowe. Zakupy widzę też już docierają więc będzie co robić :)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”