Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadziu
Porządeczki na grządce piękne. Już przycięłaś róże, ja dopiero się przymierzam do tego.
Iryski i krokuski śliczne.
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2815
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, piękna kępka Katherinek, moje się na mnie obraziły i nie chcą kwitnąć ;:185 Wawrzynek ma taką ładną formę krzaczka sam z siebie? Łany krokusów nawet zamknięte, zachwycające ;:oj
Gdyby mój ogród tak wyglądał, to chwaliłabym się, że mam posprzątane ;:138
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Krokusowa łączka podbiła moje serce. ;:196 Widok niezapomniany.
Dopiero dzisiaj czuje się lepiej i postanowiłam pobuszować w ogrodach znajomych. :D Dopadło mnie grypsko z siłą odpowiednią do wieku, czuje się jak ścierka.
Wiele porobiłaś u siebie w ogródku, wiosnę gościsz całą gębą. ;:333
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

;:87 ;:33 Cudowna pogoda nie wytrzymałam musiałam iść i o dziwo maszerowałam bez kuli i sporo dzisiaj zrobiłam :heja .Kurcze tylko zaświeci słonko i juz dostaje skrzydeł :;230 mam nadzieję ze zasnę dzisiaj jak niemowlę :;230 Witam wszystkich gości bardzo serdecznie ;:196 Kurcze jakie widoki były dzisiaj w słonku ;:167 ;:167 krokusowa łączka jednak brylowała brakowało tylko fruwających konsumentów pyłku ;:174 W różnych miejscach zakwitły kępki krokusów widok zabójczy musicie uwierzyć na słowo ;:167 ;:167 Niestety szkoda ,ze fotki nie oddają tego ;:174

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO dobrze ,ze już stanęłaś na nogi ;:196 teraz panuje jakieś dziwne zapalenie płuc oczywiście to nie to z koroną. Uderza nie tylko w dzieci ale także w dorosłych, a szpitale przepełnione i pozamykane oddziały ;:222 Krokusowa łączka z roku na rok większa i robi wrażenie w realu, a mój M mówi do mnie i po co bierzesz ten aparat przecież jeszcze nic nie kwitnie ;:124 ;:124

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU no gdybym miała taki areał jak Ty to nie wiem kiedy bym sie uporała z porządkami ale to co mam jeszcze na razie daje obrobić i oby tak pozostało.Dzisiaj też kawał roboty zrobiłam oby tylko nie doszły te deszcze zapowiadane na jutro to możliwe ze skończyłabym porządki na cacy :) Martusiu wawrzynek taki z siebie foremny taka kuleczka ;:167 Pisała w swoim wątku jesienią Pelagia [Agusia] że należy je co 3 lata rozsadzać i w następnym roku nawet malusie cebulki zakwitają.Muszę sobie zaznaczyć te niebieskie bo juz kolejny rok same szczypiorki i tylko 1 kwiatek

Obrazek

Obrazek

EWUNIU jak porządkuje rabatki to od razu przycinam róże, boje sie żebym sie gdzieś nie przyhaczyła o kurtkę, bo mogłoby być niewesoło ;:224 Jednak sporo mam jeszcze do ciecia a i do posadzenia tych z donic

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu miałam w planach wczoraj przycięcie róż ale dobrze, że się trochę opóźniłam bo w nocy przyszedł mróz (-6,-7 stopni C).
Dziś za to była ładna pogoda ale musiałam jechać z synem do chirurga (prawa ręka zagipsowana u niego) a jak przyjechałam to pojawił się gość i nici z wyjścia do ogródka.
Mam nadzieję , że do poniedziałku pomaluję fotel 2-gą warstwą białej farby bo od wtorku ma padać deszcz.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu wiosna u Ciebie już na całego, fakt teraz każdy promyk słońca cieszy :) i człowiek biegłby zaraz na działkę, niestety u mnie jak już chce i czas pozwala to zaczyna padać i praktycznie ciągle pada... aj z tą pogodą :)
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6331
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu uwielbiam wiosnę ;:138 te niesamowite kolory i kształty maluszków ogrodowych sprawiają, że moje oczy latają wokół orbit ;:306
Jest do tego jeszcze cudowny zapach jak zaczną kwitnąć fiołki i hiacynty :tan
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, cudna ta krokusowa łączka ;:167 A iryski w jakiej dużej gromadce. U mnie było ich trochę, ale jakoś zanikły :( Nie mam pojęcia dlaczego?
Nie przepracowuj się zbytnio, bo wiesz...Trzeba uważać, żeby coś się nie odnowiło. Ja dzisiaj pierwszy dzień bez ortezy :) Na razie jeszcze słabo chodzę i bardzo ostrożnie, ale liczę, że z każdym dniem będzie coraz lepiej.
;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Po mimo takiej pogody jednak udało mi sie dzisiaj znów posunąć prace do przodu.Szkoda bo fajnie sie pracowało jednak potem zrobiło się chłodno ,wiec nie warto wystawiać sie na chorobę .Zdążę zrobić nim wszystko zakwitnie.Róże coraz więcej młodych listków pokazują oszalały .Zauważyłam też że już pokazał sie mój Miłek i w tym roku będą kwiatki ;:11 Ciekawe czy on tak co drugi rok będzie sie starał mnie pocieszyć.Moja biała królowa pokazuje coraz więcej kwiatów i za chwilkę buchnie kwieciem ;:167 ;:167 . Witam wszystkich bardzo serdecznie w ten weekendowy wieczór ;:196

Obrazek

Listki pomarańczowego maku

Obrazek

DOROTKO krokusowa łączka powiększa swoje terytorium :) , a na innej rabatce zauważyłam siewki Ranników gdzie one tam zawędrowały ;:202 Najbardziej cieszę sie z irysków, bo robiłam sporo podejść i wreszcie nie są jednoroczne bo juz drugi rok. Dorotko oczywiście co dzień będzie lepiej tylko trzeba uważać .Ja niestety na razie bez prochów bym nie funkcjonowała normalnie Cóż coś za coś myślę że to sie zmieni tylko trzeba czasu . ;:196 ;:196

Obrazek

Obrazek

MARYSIU zakwitła przylaszczka różowa na razie tylko pąk, ale już sie cieszę ;:196 ;:196 Uwielbiam wiosnę gdy wszystko się budzi i szare jesienne ogrody zamieniają sie w kwietne oazy ;:167 a do tego śpiew ptaków ;:167

Obrazek

Obrazek

MARIUSZU no to masz pecha z ta pogodą ,ale jesteś młody chłopak to w mig uporasz sie z pracami Deszcze potrzebne nie tylko roślinom, a potem będziemy narzekać na upały i prosić o kropelkę deszczu.Ja tam nigdy nie narzekam na deszcz bo dla mojego ogródka to zbawienie a nadmiar i tak przelatuje jak przez sito

Obrazek

Obrazek

EWUNIU nie ma pogody to masz pracę w domu i nigdy sie nie nudzisz .Myślę że jutro jeśli nie będzie padać i nie będzie zbyt zimno to znów trochę wysprzątam i tak powoli dojadę do końca Jutro muszę wreszcie przyciąć Polish Spirita bo jeszcze sie za niego nie zabrałam, a czas najwyższy

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2294
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, pisałaś, że niektóre cebulowe rozsiewają się ale w rozproszeniu. Czasem trzeba pomóc kwiatom i przesadzić w jedno miejsce. Tak robię z cebulicami i przebiśniegami.
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Piękne te fotki, Jadziu ;:215
No i brawa dla miłka.
Mój wawrzynek już też zaczyna, a i głodek nabrał już żółci. ;:167
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu Kochana jestem w końcu i ja ;:196 ;:196 ;:196 - piękna wiosna u Ciebie ;:138
Mam straszne zaległości na forum ale i na własnej działce także. Głównie z powodu infekcji, która mnie już męczy trzeci tydzień, a to właśnie teraz działka wymaga pracy ;:223 no ale cóż - jak zaniedbam zdrowie to i w końcowym efekcie i działka ucierpi - więc nic mi nie pozostaje jak cierpliwie czekać na pełne wyzdrowienie.

Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2815
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, krokusy cudne ;:oj Iryski pięknie kwitną, jak rozsadzisz te z maziajami i bez, to będziesz miała dwa różne ;:138 Rozsiane ranniki możesz zbierać w jedno miejsce, jak radzi Florian, albo zostawić i za jakiś czas cieszyć się nową kępką ;:333 Ciemierniki też zakwitły :D
Róże przycięte, ogródek wysprzątany teraz tylko podziwiać i fotografować ;:215
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”