Koloryzowanie wody - jak uzyskać

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Po_porady
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 2 mar 2020, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Koloryzowanie wody - jak uzyskać

Post »

Hej, potrzebuje w jakiś sposób koloryzować wodę, która następnie będzie wyrzucana przez zraszacz. Woda będzie bieżąca wiec koloryzowanie musi następować ?po drodze? w jakimś systemie złączek bądź nie wiem właśnie czego i w jaki sposób :) i tutaj pytanie czy znajdzie się jakiś szalony naukowiec, który może mi jakoś podpowiedzieć ;:3
Awatar użytkownika
eDorka
100p
100p
Posty: 127
Od: 24 paź 2013, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nietypowe do pogłówkowania

Post »

A po co naukowiec? Światło w odpowiedniej barwie i po sprawie. No chyba, że sztuczne barwniki są potrzebne komuś - nie wiem gdzie i po co.
malopolanin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 791
Od: 7 mar 2018, o 10:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Nietypowe do pogłówkowania

Post »

W handlu już od jakiegoś czasu są specjalne oświetlacze LED zintegrowane z dyszą, z której wypływa woda. Są nawet takie dziwadła, jak wkłady do kranów powodujące, że w zależności od temperatury wody wypływającej z kranu zmienia się kolor podświetlający strumień wody.
Jakiekolwiek barwniki wydają się być bezsensowne, bo w grę będzie wchodzić chemia do zabarwiania strumienia wody.
Po_porady
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 2 mar 2020, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nietypowe do pogłówkowania

Post »

Widzicie, jestem z Akademi Sztuk Pięknych... i nie będę montował z tego bajerowanego oczka wodnego :) muszą być barwniki bo woda ma mi następnie barwić określoną powierzchnię.
Awatar użytkownika
zenmach
200p
200p
Posty: 439
Od: 11 lip 2011, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Górny Sląsk / Przyszowice

Re: Koloryzowanie wody - jak uzyskać

Post »

ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”