Moja Działka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja Działka

Post »

Wspaniały widoczek a pomidory jeszcze wspanialsze.Urodzaj miałeś na pomidory czego nie mogę powiedzieć o moich. :)
Tyyle cebul?Ależ wiosną będzie pięknie.
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

danuta z pisze:Wspaniały widoczek a pomidory jeszcze wspanialsze.Urodzaj miałeś na pomidory czego nie mogę powiedzieć o moich. :)
Tyyle cebul?Ależ wiosną będzie pięknie.
W tą sobotę posadzone następne lilie i cesarskie korony. Chyba trochę przesadziliśmy. :lol:
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja Działka

Post »

Nie no nie przesadzaj :D na pewno wiosną będzie pięknie.Jeżeli chodzi o kwiatki od przybytku głowa nie boli. ;:108
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja Działka

Post »

Witaj no niestety sezon się kończy i będziemy czekać na kolejny. Pożegnamy się z latem ale nie z działką bo zawsze jest cos do zrobienia. U Ciebie jak zwykle super ;:oj pomidorki i cała reszta wspaniała gratuluję takich zbiorów. Ja też w sobotę sadziłam krokusy i całą resztę jeszcze mi zostało wybieram się jutro. Pozdrawiam Cię życzę udanego tygodnia. :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moja Działka

Post »

Edziu wielki szacunek za pracę, jaką wykonaliście na działce w tak krótkim czasie. ;:180 Teren trudny, ale Twoja pomysłowość i pracowitość daje znakomite efekty.
Tunelu zazdroszczę, pomidory i papryki mają ciepło. Pomidory w pojemnikach doskonale sobie radziły. ;:215 U mnie też donicowe mają czasem niedobory potasu i wapnia.
Papryka z uniesionymi w górę owocami cudna. ;:oj
Ciebie podtopienia zmobilizowały do robienia podwyższonych grządek, a u mnie gryzonie, więc jeszcze siatkę metalową przybijaliśmy od spodu. W takich skrzyniach muszą rosnąć wyjątkowo dorodne warzywa, plony masz znakomite. ;:138 Zdjęcie ubiegłorocznej sałaty w koprze przecudne. ;:oj
Własna wędzarnia to wspaniałe urządzenie, przetwory znakomicie Ci wychodzą. Co kilka stron miałam ślinotok, jak pokazujesz kiełbaski. ;:152
Masz wyjątkowo zadbany, kolorowy wiosną i latem ogród, a nowe cebulki jeszcze bardziej go ukwiecą. Odrodzony powojnik pięknie zakwitł. Taczka jako kwietnik świetnie się spisała. ;:215
Pozdrawiam ciepło. :wit
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Edwardzie to wiosną będzie co podziwiać ;:215 jak u Ciebie było przymrozku troche czy obyło się jeszcze tym razem ?
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Kupę czasu nie pisałem, jakoś tak się nie chce. Koniec sezonu i jakoś nie ma co w ogrodzie zbytnio robić.
Ogród wyciszony, ale trawa cały czas zieloniutka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja Działka

Post »

Ed wszyscy czujemy trochę zmęczenie po sezonie i jakby żal że to koniec, chociaż to normalna kolej rzeczy.
Trawka rzeczywiście jak w maju, widać dbasz o nią to się odwdzięcza :D Świetnie wyglądają skrzynie jak w angielskim warzywniku, a czy w tych betonowych kratkach też coś sadzisz?
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Maska pisze:Ed wszyscy czujemy trochę zmęczenie po sezonie i jakby żal że to koniec, chociaż to normalna kolej rzeczy.
Trawka rzeczywiście jak w maju, widać dbasz o nią to się odwdzięcza :D Świetnie wyglądają skrzynie jak w angielskim warzywniku, a czy w tych betonowych kratkach też coś sadzisz?
Cześć, przepraszam że tak późno odpisuję. W betonowych kratkach nic nie rośnie, po prostu czekają na swój czas. :)
Dzisiaj wędziłem dla kuzynki na Święta.

Obrazek ;:168
Mimo prac porządkowych nie można zapomnieć o żołądku. :tan To że mamy grudzień nie znaczy że nie można zrobić grilla. :D
Na obiad mięso z ud kurczaka.

Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Moja Działka

Post »

Ale smakowitości ;:oj czuć, że Święta się zbliżają ; niech będą zdrowe,rodzinne i Radosne a Nowy Roczek spełni życzenia i da urodzaj w ogrodzie. ;:15
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Jako że zima to dla ogrodnika sezon mało atrakcyjny to z niecierpliwością czekamy cieplejszego czasu.
Niemniej z tego miejsca chciałbym życzyć Wam i waszym bliskim Zdrowych wesołych , smacznych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. ;:196
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Witam Was po zimowym śnie. :lol: Wiosna zaczyna nieśmiało zaglądać do ogrodu. Zaczynają zakwitać pierwsze kwiaty.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Prymule bez problemu przezimowały i powoli przygotowują się do kwitnienia.

Obrazek
Podobnie jak mahonia.

Obrazek
Przesadziliśmy różę Zephrine Drouchin z dala od tui sąsiada, chyba od niej łapała szarą pleśń bo tylko na tej róży była. Przyjęła się i powoli rusza. ;:138


Obrazek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moja Działka

Post »

Witam :wit dopisuję się do wątku wraz z początkiem nowego sezonu ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”