Storczyki Mirki cz.2

ODPOWIEDZ
beata_1252
200p
200p
Posty: 237
Od: 5 lut 2018, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Kurcze nie ciekawa sytuacja z tym fotosikiem ;:145 mam nadzieję, że szybko to ogarną ;:14
Pozdrawiam Czarna :-)
Awatar użytkownika
Piotr=)
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5060
Od: 24 maja 2008, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Łańcuta (Podkarpacie)

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Witaj :wit
Ładną kolekcję już nasz storczyków ;:3
Spis tematów
Róbmy w życiu to co nas cieszy ;)
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Mirka a czy jako niezalogowany użytkownik nie możesz kilku zdjęć wstawić. Co prawda trzeba po jednym umieszczać ale jak internet dość sprawnie chodzi to czadu zbytnio to niezajmuje.
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Mireczko, to bardzo irytujące, że pieniądze wpłaciłaś, czekasz już sporo, a zdjęć nie możesz wstawiać :?
Ciekawe czy w innych działach naszego Forum też ludzie mają podobne problemy ???

Nie mogę się doczekać na Twoje piękności ;:65 ;:65 ;:65
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1484
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Asiu no bardzo irytujące i już coraz bardziej jestem, pewna ,że zdjęć nie będzie to nie jest jednoosobowa firma że ktoś pojechał na ferie. Nie bez powodu piszą o tym samym na fb.
Norbercie czy może ty masz jakąś wiedze na ten temat z innych działów bo ewidentnie coś niedobrego się stało z fotosikiem.

Myślę ,że większość osób nie korzysta z opcji płatnych a mnie pokusiło i zapłaciłam 27 zł za pół roku :)
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
beata_1252
200p
200p
Posty: 237
Od: 5 lut 2018, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Mireczko :wit ja nie korzystam z tej platnej opcji, ale tylko ze względu na to, że przy zakładaniu konta nie mogłam się zalogować później ;:124
Niby wszystko ok, konto założone a nie mogłam się na nie zalogować i wykupić pakietu....próbowałam z różnych urządzeń, ale bezskutecznie ;:185
Także pozostaje mi męczyć się i dodawać zdjęcia pojedynczo ;:145
Może to i dobrze bo po tej sytuacji byłabym zniesmaczona...27 zł to nie duże piedządze, ale płacąc za usługę i jej nie otrzymać ;:222 Wielki minus za olanie klienta :!:
Pozdrawiam Czarna :-)
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Mirko, nie zauważyłem oprócz okresowych awarii tego hostingu, żeby były z nim problemy. Nawet sam mam konto płatne na Fotosiku i działa bez problemu.
Jeśli masz problem z wgrywaniem zdjęć spróbuj wyczyścić ciasteczka w swojej przeglądarce, ew. zmienić przeglądarkę. Na dole strony forum też masz usuń ciasteczka. Może to coś pomoże.


Obrazek

Ale zapytam się jeszcze jednej osoby, również moderator która ma większą wiedzę w temacie.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1484
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Norbercie spróbuję wieczorem zrobić tak jak piszesz, ale chodzi o to że po zalogowaniu brakuje wpłaty wciąż od soboty jest 0 a po każdej próbir dodania zdjęć jest komunikat że przekroczono limit 150 zdjęć. Myślę że ciasteczka nie mają nic wspólnego z księgowaniem wpłat, o takich też problemach czytałam na fb. Ja z fotosik korzystam od 2009 roku i nigdy nie miałam problemów, więc jeżeli masz ważne opłacone wcześniej to nie masz problemu, problem jest teraz.
Z wgraniem pojedynczego zdjęcia nie mam problemu.
Loguje się z różnych urządzeń i na wszystkich to samo.

Obrazek
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Zaraz, zaraz. Bo widzę teraz, że poprzednie saldo wygasło w sierpniu zeszłego roku. Nie znam dobrze regulamin Fotosika, ale nie może być tak, że po jakimś czasie w przypadku braku wpłaty blokuje w jakimiś stopniu konto użytkownika?

Mam, patrz poniższy punkt:
8. Konta płatne
[...]

5. Abonament kupowany jest na określony czas i po jego upływie dostęp do płatnych usług jest blokowany, a Zdjęcia przenoszone są na publiczne serwery. Użytkownik informowany jest kilkakrotnie przed wygaśnięciem abonamentu o tym fakcie i winien zadbać o to aby e-maile informacyjne docierały na jego konto pocztowe i nie były usuwane jako spam. Proces blokowania nieopłaconych Kont jest w pełni automatyczny i termin wygaśnięcia abonamentu jest ściśle przestrzegany dlatego Użytkownik powinien dokonać stosownej opłaty z odpowiednim wyprzedzeniem tak aby nie nastąpiła przerwa w korzystaniu z odpłatnych funkcji Serwisu skutkująca przeniesieniem zdjęć na publiczne serwery i dezaktywacją usług odpłatnych.

Tak się zastanawiam, czy nie jedynym rozwiązaniem byłoby usunięcie konta i ponowne jego otwarcie od nowa - zgodnie z Zasady ogólne, pkt. 21.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1484
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Norbercie jesteś Wielki, nigdy się nie zagłębiałam w regulamin.
Z tego też można pewnie wnioskować że wpłacona kasa przepadła.
Szkoda tylko że nie mogą znaleźć czasu na odpisanie na maile i wiadomości.
Dziś wstawię po jednym zdjęciu bo tyle mogę a później będę się zastanawiać czy nowe konto czy coś innego.
Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo za pomoc.
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1484
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Paphiopedilum delenatii
Mam go od 2 lat był w hydro o na różnych parapetach po przesadzeniu do drobnej kory zmieszanej z liśćmi bukowymi i podlewaniu tylko do podstawki na wsch oknie - zakwitł.
Generalnie nie lubię sabotków ten jest wyjątkiem.

Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek

Długo długo szukałam epidendrum ilense dziwnym zbiegiem okoliczności w dniu kiedy założyłam fb pojawił się w ofercie sprzedaży oczywiście kupiłam. Wiedziałam że to spora roślina rosnąca do 50-60 cm. Odebrała osobiście córka o przywiozła do mnie jakież było moje zdziwienie kiedy ujrzałam córkę z,, żyrafa " sami zobaczcie.

Obrazek

Pojedynczy kwiat ok 4 cm

Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

A to moja lueddemanniana zupełnie inna niż Kasi

Obrazek

Miłego oglądania


Obrazek
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Mireczko ale fajnie obejrzeć tyle kolorków. Nie wiem co chwalić. OSF uwielbiam, moje zapączkowane, ile zakwitnie nie wiem bo ciemno ostatnio i już 2 pączki widziałam dzisiaj że zżółkły.
D. rainbow dance piękne i schrautii moje wciąż ćwiczy moją cierpliwość :(
Pomarańczek Vitelina Majus też mi się podoba, miałam ją też od Ciebie ale w wakacje przędziorki ją wykończyły ;:145
Widzę że i yellow bird zaszczyciła Cię kwiatkami ;:138
Do Don Herman czuję sentyment bo to była moja pierwsza catleya, niestety odeszła ale dzięki Tobie znów ją mam ;:168
Sabotek nie moja bajka może i on ładny ale mnie niestety się nie podoba.
Lueddemanisna inna ale Twoja też mi się podoba. Moja to Taiwan Red, dlatego wybarwienie ma pewnie inne.
Awatar użytkownika
Gandalfwhite
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 546
Od: 18 lis 2018, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Storczyki Mirki cz.2

Post »

Witaj.
Dla mnie katleye wymiatają.
Ja wciąż czekam aż któraś z moich mnie zaszczyci. ;:185
Grzegorz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”