Familokowego sezon 2020

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witaj Jadziu :wit
Cieszy mnie to i bardzo, że już ustoisz bez kuli. ;:138
I już do ogródka zagladasz.
I piękna masz wiosnę. W zimie.

Ranniki juz duże . Czekają tylko ba sloneczko.
Róże już chcą startować?
Moja pietruszka i seler naciowy też dobrze się trzyma .
kropelkowe zdjęcia jak zawsze piękne uchwycone. ;:63
Mi jakoś jeszcze nie chce ani za wiosną rozglądać ani zdjęć robić. Czekam na ładniejsza porę.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witam bardzo serdecznie wszystkich miłych gości. ;:196 ;:196 Na razie nic ciekawego nie dzieje sie w ogródku, a pogoda taka sobie zresztą prawie wszędzie jednakowa.Dzisiaj było 10 * słonecznie ,pochmurno, wietrznie deszczowo- śnieżnie i tak calutki dzień.Dzisiaj przeszłam trasę ani bym nie myślała że tyle przejdę i nawet czuję sie dobrze, jednak rano nawet nie liczyłam na to ze przejdę maraton :wink: Jestem dumna z siebie, bo zaliczyłam dawno nie odwiedzane kąty ostatni raz w październiku . Wysiałam parę nasionek papryk które dostałam od Igi i Grażynki [kogra] bo w ubiegłym roku bardzo mi smakowały. Skończyłam wreszcie serwetkę uffff jaka ulga że wreszcie udało mi sie ja zakończyć. Będzie to prezent urodzinowy tylko muszę ją jeszcze uprać i wyprasować .Później w sezonie nie będzie na to czasu

To ubiegłoroczne wspomnienia luty marzec Patrząc na tę pogodę chciałoby sie juz widzieć takie łany kwiatów co u niektórych juz są

Obrazek

ANIU bez kuli to trochę na wyrost ,bo tę koleżankę :wink: zawsze mam przy sobie, inaczej na razie sie nie da.Jednak ile umiem to wole o niej zapomnieć :) jednak wchodzenie na rabaty z kulą na razie odpada jednak kto wie co strzeli mi do głowy :;230 to ubiegłoroczne fotki z końcówki lutego

Obrazek

Obrazek

BEATKO furtka nie może być zamknięta jak w ogródku przedwiośnie .Szkoda ,ze nie mam o tej porze więcej kwiatów jednak jeśli w dalszym ciągu będzie taka pogoda to z pewnością ogródek szybciej sie ukwieci to już marcowe fotki


Obrazek

Obrazek

IWONKO miejmy nadzieję ,ze zima już nie powróci z obłędnymi mrozami i z dnia na dzień będzie bardziej kwieciście,ale to pobożne życzenia

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU u mnie nie ma tak kwieciście o tej porze jak u Ciebie ;:174 jednak liczę ,ze i moje wiosenne znów pokażą sobie w pełnej krasie i zadowolą pszczółki. Mój ogródek totalnie zachwaszczony a ja jeszcze nie jestem w formie ,żeby dać im radę ;:145

Obrazek

Obrazek

FLORIANIE u Ciebie zapewne też już wyszły kwiatki ,bo masz dużo cieplej . Moja ziemia też zamarznięta, ale może już dzisiaj trochę popuściło bo 10 * ciepła to sporo jak na końcówkę stycznia

Obrazek

Obrazek

KAROLCIA muszę jutro zrobić fotkę temu mojemu wawrzynkowi pąk obok pąka wygląda przecuuuudnie ;:167 ;:167 może i różanecznik dahurski też będzie mieć jakieś pąki, bo przecież zakwita bardzo wcześnie.U Ciebie to dopiero kwiecia o tej porze roku można dostać zawrotu głowy ;:oj Calutka moja ręka sie zbiesiła, ale jest coraz lepiej a sekatorem ja bardziej wyćwiczę :;230

Obrazek

Obrazek

DOROTKO ;:196 na paru różach widać nowe ale to chyba jesienne listki ale czerwone noski też są widoczne. Strach się bać, jednak liczę ,ze w tym roku zimy nie będzie ta tegoroczna to jest ewenementem za to w przyszłym roku może nadrobić zaległości

Obrazek

Obrazek

MARIUSZU do pełni szczęścia jeszcze długa droga jednak jestem zadowolona z tego co juz powróciło, bo każdy krok bez kuli bardzo cieszy i samodzielne wyjścia do sklepu oczywiście jak jest taka pogoda
to już kwietniowe fotki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim miłego wieczoru

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Nareszcie melduje się w nowym wątku. ;:196
Czas i życie ma dla nas inne ścieżki niż te, które sami planujemy dlatego wszędzie jestem spóźniona i nie wyrabiam czasowo.
Pozdrówka i całuski dla Amelki. ;:167
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, piękne fotki i kolaże z wczesnowiosennymi kwitnieniami, no śliczne! ;:167
Może też się kiedyś skuszę na paprykę, ale zacząć bym chciała od najłatwiejszej w uprawie. Może kupię sobie jakąś sadzonkę na targu i zobaczę czy u mnie będzie się jej chciało być. Już kiedyś się do tego przymierzałam, ale nie wykonałam
Pokażesz nam tę serwetkę?
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, zrobiłaś mi frajdę tymi wiosennymi fotkami ;:196 Jak miło popatrzeć na te słoneczne, żółte kolorki. Na krokusy mieniące się w słońcu ;:215 Już lada moment będziemy miały to na "żywo". Zimy raczej nie będzie. I skoro nie przyszła do tej pory, to niech już nie wraca. Teraz czekamy na tę prawdziwą wiosnę ;:65
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2857
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, jakie cudne wspomnienia kolorowej, ciepłej i słonecznej wiosenki ;:138 Coraz bardziej chcemy już takich łanów kwiecia, bo wiosenna zima nas kusi pierwszymi kwitnieniami, a powinniśmy grzecznie odśnieżać i czekać do marca ;:306
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu :wit
Bardzo mnie cieszy ,że coraz częściej i wiecej chodzisz bez kul. :D
glodek wygląda przeslicznie .
Ale i inne wiosenne cieszą.
Ja jeszcze u siebie dobrze się nie rozejrzalam za nią.
Też mam taką nadzieję , że już tej zimy nie będzie.
Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Witam wszystkich miłych gości bardzo serdecznie.Cóż ręce nie uznają spoczynku wiec zaczęłam następną serwetkę zanim wyruszę na podbój :wink: ogródka .Byłam oczywiście w niedzielę niby tylko wyrzucić na kompostownik obierki ,ale aparat ze sobą zabrałam porobiłam też parę fotek.Bez kul chodzę po domu ,ale dzisiejsza pogoda znów zmusiła mnie do zabrania kul ,bo ledwie chodzę ;:174 Cóż dobrze to już było, teraz będzie jako tako i trzeba z tym żyć. Najbardziej martwią mnie róże bo zaczęły szaleć nie na żarty ;:202 .

Obrazek

Obrazek

ANIU powinno być coraz lepiej a jest tak sobie ,jednak nie narzekam bo nic na to nie poradzę jak taka pogoda za oknem to i kości ja odczuwają ;:174

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU u Ciebie łany przebiśniegów a u mnie zaledwie jeden kwiatek reszta szczypiorki ;:174 jednak widać coraz więcej wychodzących krokusów juz cieszę sie na tę moją krokusową łączkę

Obrazek

Obrazek

DOROTKO wszyscy na to liczymy ,że juz nie zawita do ans zima ta sroga z mrozami i śniegiem czyli kolejna lajtowa zima.Oby tylko potem w maju nie przymroziło czy w kwietniu bo wszystko szybko wystartowało ;:202Niektóre róże pmyliły pory roku i nawet jeszcze nie zrzuciły ubiegłorocznych liści

Obrazek

Obrazek

BEATKO ;:196 fajnie mieć też swoja paprykę tak jak pomidorki .Możesz wysiać w doniczce i tak ją zostawić .To na razie ubiegłoroczne wspomnienia te z kolorami

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO wiem że jesteś zabiegana nie można wszędzie być o czasie, bo są ważne i ważniejsze sprawy ;:196 Buziaczki przekazane

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to na prośbę Beatki no cóż lubię się chwalić :oops: :;230

Obrazek

Życzę wszystkim kolorowych snów
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, śliczna serwetka ;:215
Twoje różyczki rzeczywiście szaleją na całego. Czyżby chciały zrobić niespodziankę i zakwitnąć na Wielkanoc? :wink: Przy takiej pogodzie i temperaturach, wszystko jest możliwie...
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, ale będziesz miała wawrzynka, to będzie najpiękniejszy Wawrzynek ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Cuudeńko ta serweta ;:180 ;:180 ;:180
Ale wiosny coraz więcej.
I róże jakie wyrywne.
Az jutro przyjrzę się moim .
I poszukam u siebie wiosny. :wink:
Pozdrawiam i tego zdrówka wciąż życzę ;:196
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2309
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Dobrze się spisałaś, znajdując w ogrodzie tyle oznak wiosny! I to nie tylko pierwsze kwitnienia (ranniki, wawrzynek - super!) ale i młode pędy i listki!
Nie ma co się zamartwiać ewentualnymi przymrozkami (owszem, mogą nadejść), bo prognozy i te na najbliższe dni (w poniedziałek 13stopni!) i te długoterminowe (bardzo ciepło w kwietniu) są optymistyczne!
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego sezon 2020

Post »

Jadziu, jaka zdolna z Ciebie dziewczynka ;:63 Serweta cudna Ci wyszła ;:oj Z ciekawości obejrzałam sobie dzisiaj kilka filmików o frywolitkach i jestem pełna podziwu dla Twojej cierpliwości. Taka serweta, to niemały trud i chyba sporo czasu, brawo Ty ;:138
Kiedyś, patrząc na zdjęcia ranników, myślałam, że to całkiem spore kwiatuszki. Przynajmniej na takie wyglądają na waszych zdjęciach. Odkąd mam je sama, to wiem, że to drobinki, ale jakże wdzięczne ;:oj Rośliny się rozszalały, Twoje róże bardzo wyrywne, . jak tak dalej pójdzie, to zakwitną w kwietniu. Oby tylko większe mrozy nie przyszły, bo się zmarnują. jednak zimy nie widać na horyzoncie i w tej sytuacji, chyba na szczęście ;:108
Ty za to nie szalej, znaj umiar i pomalutku wdrażaj się do normalnego życia. Wiem, że to ciężko wytrzymać, szczególnie jak słonko zaświeci, ale masz jeszcze czas. Uważaj na siebie ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”