Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, pięknie się prezentują frywolitki od Ciebie w tych świątecznych światełkach. Na tej największej mam postawioną małą latarenkę, no super to wygląda. ;:168
Ważne, że z każdym dniem coraz lepiej Ci się chodzi, nawet po schodach.
A mnie się dzisiaj udało być z godzinkę w ogródku i od razu człowiek się lepiej czuje. Troszkę śniegu u mnie nasypało. ale chodniki jak na razie są czarne.
Wszystkiego dobrego! ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu,,,zaglądam
I Życzę Ci przede wszystkim zdrówka , zdrówka,,,, pogody ducha i wszystkiego najlepszego i teraz i w całym Nowym Roku .
Wszelkiej pomyślności i wielu radości ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7889
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu
Witaj w Nowym Roku ;:196
Niech Bozia Cię obdarzy zdrowiem i spokojem ;:196
Praca koronczarska pierwsza klasa ;:108
Jakie sprawne palce i oczy masz :D
Zielonkawa frywolitka najładniejsza :D
To ozdoby na choinkę ,czy bardziej ozdobne podkładki na stół :?: :oops:
Róże w Twoim obiektywie są wyjątkowo szlachetne.
Zastanawiam się czy moja ''Westerland'' nie jest bardziej pojedynczą ''Pretty Sunrise'', albo czymś pośrednim. :?
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3254
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu w Nowym Roku życzę wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i szczęścia na każdy dzień.
Czy już planujesz prace wiosenne.?
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu coś cicho u Ciebie , ale życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Widzę Jadziu, że też zapomniałeś drogi do swojego wątku :wit , Pozdrawiam w Nowym Roku ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie w tym 2020 Roku życząc nam wszystkim udanego sezonu , deszczu pod dostatkiem dla każdego wedle życzeń, także słoneczka, a przede wszystkim zdróweczka niezawodnego, bo to najważniejsze ;:196 . Zaszłam wreszcie dzisiaj do ogródka bo przecież trzeba odwiedzić w Nowym roku swoje włości.Niestety było zbyt mroźno, a ja ostatnio siedzę jakby w inkubatorze :wink: i mało wychodzę,więc nie chciałam przeholować . Widziałam w Waszych ogrodach wychodzące cebulowe ,więc musiałam sprawdzić czy u mnie również wychodzą .Irysy Katharine Hodhgkin przetrwały wreszcie, a nawet powiększyły swoją powierzchnię :heja Pod murem wyszły hiacynty ,róże mają zieloniutkie łodygi, jednak nosków czerwonych nie zauważyłam u żadnej.Nie byłam z byt długo i tylko pobieżnie sprawdzałam okrycia z butelek czy wszystkie są na miejscu. Kochani odpiszę na Wasze posty i zamykam wątek, bo juz ku temu czas ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

IWONKO ;:196 ,juz odnalazłam drogę do swoich włości, wiesz u mnie tak z dnia na dzień poprawia sie zdróweczko to i ochota przychodzi na wszelkie prace .Calutki miesiąc była moja mama to i czasu nie było na siedzenie na Forum ,ale była gimnastyka wchodzenie i schodzenie po schodach co też poskutkowało dobrymi wynikami rehabilitacji :;230

TERENIU Tobie również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku przede wszystkim niezawodnego zdróweczka ;:196

JOASIU na razie niczego nie planuję może tylko wysieję paprykę i pomidorki, ale to dopiero w lutym .Dziękuję za życzenia ze wzajemnością Nad Bremer i Aphrodite sie nie zastanawiaj jednak zakup Cream abundance dobrze sie zastanów.Widziałam w Twoim spisie jedna z angielek podobna kolorystycznie do Cream, więc lepiej ja wybierz;:196

AGUSIU ;:196 serdecznie dziękuję za tak cudne życzenia i odwzajemnia takimi samymi .Wiesz te ozdoby mogą wisieć na choince, mogą też jako ozdoby okienne, na stoliczkach czy komódkach wedle życzenia. Te są takie większe, bo typowo choinkowe robię ciut mniejszej średnicy .Ta seledynowa ma juz swojego właściciela, a raczej właścicielkę :) . Pretty sunrise raczej nie jest Twoja róża ja ostatnio nie przejmuje sie nazwami tych moich bezimiennych ,bo takowe też mam grunt że zdrowa i cudnie kwitnie.

ANIU ;:196 dziękuję za życzenia Tobie również samych radosnych dni i przede wszystkim niezawodnego zdróweczka .czytałam ,że już planujesz gdzie co posadzisz ja jeszcze za panowanie sie nie zabrałam

IRENKO ;:196 wzajemnie dobrego i udanego sezonu Ci życzę w zdrowiu , bo żeby opiekować się naszymi ogrodami musimy być zdrowe, bez tego nic nie warte

BEATKO ;:196 .Dziękuje za życzenia zdróweczka ćwiczyłam calutki miesiąc wchodzenie i schodzenie po schodach po pare razy dziennie, a od dwóch dni chodzę po domu bez kuli .Jednak wychodzenie bez raczej na razie nie wchodzi w grę ,chociaż raz już sie wybrałam na zakupy bez kuli ;:124 ,ale zamiast niej trzymałam sie synowej :) Szalona jestem co zrobić :;230

GRAŻYNKO ;:196 dziękuję widzisz dopiero po fakcie odpisuję .Dla Ciebie życzenia zdróweczka i ciekawe czy juz zabrałaś sę za wysiewy

ANDRZEJU ;:196 też mam w domu jedną sadzonkę Amistad i jak na razie ma sie dobrze. Kurcze muszę zajrzeć do zimowej przechowalni i podlać datury i Amistad które są w donicach

LODZIU te prace są czółenkowe uwielbiam je robić i obdarowywać najbliższych .W tym roku mało ich zrobiłam a może wcale bym nie robiła tylko musiałam zmusić moja prawą rękę do pracy teraz chodzę na zabiegi i robię gimnastykę .Niestety po szpitalu trochę mi zaniemogła bo nic nie robiłam nią i wpadła w lenistwo :wink: Jednak jest ciutek lepiej wiec znów zabiorę sie za czółenko :D

FLORIANIE czasem trzeba sie przemęczyć ,żeby wskoczyć do formy którą utraciłam, bo wiosna za pasem, a w ogródku roboty od groma

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim udanego wieczoru i kolorowych snów ;:196

Moderatorów proszę o zamknięcie wątku
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”