Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo muszę pochwalić.Choinka piękna.
Życzę Tobie i Twojej rodzince,a szczególnie dla wnuczka dużo zdrowia i wesoło spędzić Święta. ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ale jesteś szybka. ;:oj
Wszystko porobione i zakupy, i posprzątane.
Choinka przeklina już stoi. ;:63 ;:63
Klimat świąteczny jest. Prezenty czekają.To pewnie już kulinarnie zaczynasz działać ?
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie w Nowym roku 2020. Na początku chciałam wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności spełnienia marzeń oraz realizacji planów i wspaniałych urodzajów.

Święta minęły bardzo szybko, ale niestety w chorobie bo już w wigilię zachorował zięć potem córka i w niedzielę ja powolutku wszyscy przeszliśmy grypę żołądkową. Mimo wszystko poszłam na bal sylwestrowy trochu posiedziałam trochu się pobawiłam ale nawet o szampanie musiałam zapomnieć ;:145 . Obecnie jest już lepiej, ale podobno ma to potrwać tak z tydzień.
Przed świętami udało mi się jeszcze zaglądnąć na działkę i wszystko tam jak stało tak stoi czyli w porządku. Już powolutku planuję moje nasadzenia co, gdzie koło czego i ile. Za oknem prawie codziennie szaro buro dopiero dziś trochu słoneczko wyszło i zrobiło się przyjemniej. Śniegu na święta nie było po świętach trochu posypało, a już w sylwestra go nie było w styczniu też go nie zapowiadają żal mi tych dzieciaków bo ferie nie za ciekawe będą mieli.
Chciałam się wam też pochwalić moje winogrona dalej żyją może coś z ich będzie oby. Kupiłam Evisol i zrobiłam oprysk bo coś mi zaczęły wyglądać nie tak jak bym chciała, a te preparat podobno odżywia, wzmacnia, leczy więc zobaczymy co z tego wyjdzie.
Poza tym kochani moi ;:167 nie mogę się doczekać wiosny i więcej słoneczka więc oby do wiosny.

Obrazek

Obrazek

Danusiu dziękuję za miłe słowa pozdrawiam ;:196
Aniu udało mi się zrobić jak planowałam bo przygotować muszę dwa mieszkania jedno co mieszkam drugie po moich rodzicach, a nawet później miałam więcej czasu i córce też pomogłam. Pozdrawiam ;:196

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru. :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo chyba wszyscy już czekamy na wiosnę, bo ta nasza zima to jakaś taka podgrzana bym powiedział. Dobrze, że ze zdrowiem już lepiej, ale tak to zawsze jest, że się coś przyczłapie w najmniej oczekiwanym momencie.
Pozdrawiam noworocznie :)
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo witaj w Nowym Roku :wit to dobrze że Ty i Twoi bliscy już czujecie się lepiej - mam nadzieję że niedługo zdrówko wróci do normy ;:196 Chyba wszyscy już czekamy na takie widoki ;:131 Trzeba myśleć że z każdym dniem coraz bliżej do wiosny ;:333
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj, Alu, w nowym roku. ;:196 Niech cały roczek 2020 będzie dla Ciebie łaskawy, przyniesie tylko radości i cudny rozkwit działeczki. ;:138 ;:138 Zdrowka. ;:cm

Mam trudności z pisaniem z powodu temperatury, toteż jeszcze tylko pozdrawiam Cię cieplutko ;:79 i uciekam. :wit
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam Noworocznie i życzę wszystkiego co najlepsze!
Chyba już wszyscy czekamy na wiosnę z utęsknieniem.
Wiosenne widoczki bardzo ładne. I wywołują tęsknotę do kwiatuszkowych widoczków w ogrodzie.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie Kochani :wit
Mały pierwiosnek główkę podnosi czy to już wiosna ;:306 ....... Pogoda w tym roku płata figle zamiast zimy mamy wiosnę i gdyby nie ten krótki dzień to bym dłużej była na działce. Pojechałam i byłam zaskoczona sąsiedzi poprzychodzili prawie wszyscy z mojej alejki każdy cos robił u siebie oj jak fajnie było się spotkać w nowym roku i poplotkować. Na działce też dziś małe plany zrobione powytyczane miejsca na pomidory, przygotowane już pojemniki do siania, ale jeszcze zostały w altanie. Miło było tez posiedzieć w słoneczku i napić się kawki. Obchód też zrobiony i byłam w szoku jak to wszystko widziałam pierwiosnki już wychodzą

Obrazek

i kwiatki już kwitną: ciemiernik
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak było dziś na działce

Obrazek

Oby tylko zima w kwietniu nie przyszła bo o owocach będziemy mogli sobie zapomnieć, jak teraz pigwa wygląda w ten sposób

Obrazek

Mariusz witaj u mnie wiosna już jest :;230 , ale zobaczymy co dalej. Pozdrawiam :)
Natalko ja jak dziś byłam na działce to baterie naładowałam oby te choroby się skończyły i juz nie wróciły tego tobie tez życzę dużo zdrówka bo wiosna idzie. ;:196 Pozdrawiam
Lucynko życzę Ci dużo zdrówka teraz i na cały Nowy rok ;:196 Pozdrawiam
Aniu czekałam z utęsknieniem i nie przypuszczałam że w styczniu wiosna przyjdzie :) Pozdrawiam

Życzę wszystkim miłego wieczoru, zdrówka udanego tygodnia Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicja, a myślałem że to u mnie wiosna w pełni skoro sałata w szklarni się wysiała i rośnie ! :;230
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ładną masz wiosnę :D faktycznie miejmy nadzieję że zima już nie wróci ;:185
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, dziwna ta nasza zima zła. ;:224 Zła, bo zbyt ciepła i faktycznie roślinom w łebkach się pofertało. ;:7 Oby tylko mróz nie narobił chaosu, bo tego nasze roślinki by nie zniosły. ;:185
Dawno nie byłam na działce, ale gdyby nie choroba, pewnie też by mnie tam zaniosło, ;:131 choć z drugiej strony nie lubię swojej działeczki o tej porze roku. ;:222 M bywa codziennie u gołąbków i donosi, że bywają tam tylko inni gołębiarze. ;:108
U nas dopiero w marcu robi się gwarno. ;:108
Pozdrawiam cieplutko i zdrówka życzę. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 192
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam się w Twoim wątku. Czytam od początku i jestem zauroczona Twoimi działaniami na działce. Jestem dopiero na 20 stronie ale czytam dalej bo interesująco piszesz o początkach swojej działalności. Ja właśnie niedawno też zostałam szczęśliwą użytkowniczką krzaczorów. Nie mam pojęcia kiedy uporam się z bałaganem, ale dzielnie walczę.
Hanna
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Normalnie wiosna.
Rośliny glupieja . Aura przyjemna słoneczko ;ciepłeko .
Ale mamy styczeń. . :roll: I nie wiadomo czy cieszyć się z tego czy nie :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”