Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7958
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu
Rozbawiłaś mnie tymi iglicami :;230
Okna sama umyłaś z tym biodrem ledwo zrośniętym :?: ;:oj
Cudne zdjęcia róż i wszystkich tych fioletów, szałwii, floksów...
Na dworze same badyle tym bardziej miło popatrzeć na kolory. :D
Coś mi się zdaje ,że trzeba będzie nasze różyczki czymś od grzyba zabezpieczyć na wiosnę bo wilgotny roczek się zapowiada. ;:224
Znasz Jadziu jakieś eko sposoby :?:
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Cieszę się, że już chodzisz lepiej A nauka chodzenia w domu zawsze lepsza. Bo zawsze jest po co iść.A nie bez celu dreptanie.
Fajnie mmieć takie skarby pomocne babci. :)
Też się zastanawiam, czy ty same te okna myłaś ?? :shock:
w dalszym ciągu podziwiam twoje piękne różyczki. ;:215
I kępa rudbeki też ładniutko się prezentuje.
Ja swoje rudbekie trochę przesadzałam. ciekawa jestem, jak w nowym miejscu będą rosnąć.
pozdrawiam cieplutko Jadziu ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witam wszystkich miłych gości w przedświątecznym szale zakupów,dekorowania pieczenia ,przygotowywania pyszności na stół i sprzątania .Ja dalej w plątaninie nitek siedzę ,ale to już ostatnia rzecz ,którą robię, będą to oczywiście prezenty .Pogoda iście przedwiosenna ,ale przyznam sie ,że nie zajrzałam w te dni do ogródka .Jednak na jutro w planie mam zajrzenie do ogródka.Już nawet Amelka pytała sie babciu, a kiedy pójdziemy do ogródka robić zdjęcia pszczółkom i motylkom ;:167 .Nawet i jej już brakuje ogrodowego szaleństwa i swobody .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ANUSIU wiosną też rozsadzę swoja rudbekie, bo wielka kępa .Najbardziej z mojego chodzenia cieszy sie Amelka [oczywiście ja również ] wczoraj mi mówi, o babciu jak ty już szybko chodzisz brawo , ale ja ci pomogę uważaj żebyś znów nie wyrżnęła :;230 .No niestety muszę uważać teraz podwójnie wiec okien oczywiście nie myłam zrobiła to moja kochana synowa .To mój skarb szczególnie teraz gdy niedomagam ;:167 ;:224 Radosnych Świat Aniu ;:196 ;:196

Obrazek

Obrazek

AGUSIU ;:196 oczywiście nie moje ręce myły okna tylko synowej. Na grzyba to oczywiście soda moze i Sól Epsom pomoże, jednak dopiero muszę wypróbować u siebie wtedy bedę wiedzieć czy podziała .Jesienią gdy przyniosłam mojego beniamina z ogródka nasypałam w ziemię garść tej soli jak na razie [odpukać] ani jeden listek nie spadł a nawet przybyły młode listki ,a ubiegłej zimy stał golutki .Dobrze ,że w sezonie robimy fotki teraz mamy chociaż kolorowo, chociaż tylko na ekranie monitora

Obrazek

Obrazek

IWONKO ;:196 Ty lepiej mi powiedz kiedy wysłać Ci dalię żeby w miarę szybko zakwitła.Dziękuję za życzenia ;:196 Rehabilituję się wciąż i wciąż przecież ja niespokojny duch muszę być w ruchu. Frywolne prace jak zawsze mnie przyciągają ,ale tym razem dla zdrowotności ręki złapałam za czółenko i widzę ,ze było to dobre posuniecie ;:333 bo zanikają mi mięśnie to chyba pozostałość po złamaniu obojczyka 10 lat temu .Wiesz jestem juz w takim wieku że niczego nie potrzebuję prócz zdrowia i kochanych osób wokół siebie ;:167 .Tobie również życzę radosnych Świat w rodzinnym gronie ;:196

Obrazek

Obrazek

EWUNIUdziękuję za życzenia ;:196 Ty również szybko dochodź z ręką do pełnej sprawności i radosnych Świat Ci życzę w rodzinnym gronie.Dzisiaj już zaczynam z sierpniowymi fotkami

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO trenuję calutki czas bez tego nic nie ma bo trening czyni mistrza, a wiosna za pasem ani się obejrzymy

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU ciekawe jakie róże wybierzesz, a Hansestadt Rostock warto mieć u siebie nie jest zbyt kolczasta ta Niemka

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim udanego wieczoru i nie przepracowujcie sie zbytnio, bo to nie Sanepid przyjedzie na kontrolę ,tylko Dziecię Boże sie narodzi ,a jemu stajenka była przygotowana. Bardziej zgoda w rodzinach i radosne kolędowanie sprawi mu radość

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2880
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, napakowałam koszyk po brzegi :;230 Teraz, jak nadejdzie spokojne, świąteczne leniuchowanie, zabiorę się za selekcję!
Zdrowych i radosnych Świąt w otoczeniu Rodziny ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MARTUSIU no i zajrzałam dzisiaj wreszcie do ogródka sprawdziłam wszystko dokładnie i takich przebłysków wiosny niestety nie mam .Jedynie ciemiernik sobie kwitnie ten który już jakiś czas sobie kwitnie ,a cebulowe śpią smacznie. Obejrzałam też przesadzane we wrześniu krzewy i wszystkie mają sie dobrze ,a Budleje nawet wypuściły listki po mimo przesadzania.Róże mają dalej zdrowe zielone liście, zakopcowane różane patyczki i doniczki też maja sie dobrze jak na razie.Jedynie zielsko panoszy sie gdzie nie spojrzę i nie wiem jak sobie wiosną z tym poradzę ;:174 Teraz fajnie by sie wyrywało, jednak nie mogę sobie jeszcze na to pozwolić ;:131 Ostatnia frywolna zakończona i uprasowana

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2880
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, dlaczego niestety? To dobrze, że wiosenne kwiatuszki siedzą sobie spokojniutko pod ziemią i czekają na wiosnę. A u mnie na wiosnę nic nie będzie kwitło, bo sobie umrozi łebki, jak przymrozi ;:174 Narcyzy też już mają po 3cm i kilka tulipanów się pokazało, o czosnkach nie wspomnę!
Jedna różyczka miała pączek! a ja ciągle zapominam zobaczyć co się z nim dzieje ;:14 Dopiero wieczorem, kiedy oglądam cudne róże na forum, przypominam sobie o nim!
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MARTUSIU drugi bordowy ciemiernik ma pąki, ale jak przyjdzie mróz to znów po nim ;:222 jak w ubiegłym roku .Inne nawet nie myślą o pokazaniu pąków a mam ich trochę w różnych miejscach .Jeden kwiatuszek prymulkowy też zauważyłam ,ale nie brałam aparatu tylko komórkę, ale nie lubię nią robić fotek są jakieś takie mdławe.Wreszcie dzisiaj sfociłam większość moich robótek, bo część poszła w dobre ręce. W tym roku mało rzeczy zrobiłam ,ale dobrze ,ze ręka mnie posłuchała i się wprawiła

Obrazek

Taka śliczność mi kwitnie od Beatki [Beaby]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim miłym forumowiczom odwiedzającym, podczytującym obfitości łask Bożych przekazanych przez rodzącą sie w stajence Bożą Dziecinę dla Waszych rodzin ;:196 ;:196

Gdy pierwszą gwiazdkę ,
ujrzysz na niebie,
Wspomnij tych,
co kochają Ciebie,
Gdy pierwsza zgaśnie,
a druga zabłyśnie,
niech Was aniołek,
Ode mnie uściśnie!
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Przepiękne te koronki - arcydzieła! Trzymaj się ciepło i nie przemęczaj ;:196
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu kochana jakie śliczne te Twoje koronki, coś pięknego, oj ja już bym nie mogła, moje paluszki takie sprytne już nie są, a był czas, że i ja sobie różne cudeńka tworzyłam ;:108
Jadziu Tobie i Twojej rodzince również wspaniałości na te Święta, a na Nowy Rok dużo zdrówka i ukończenia nauki chodzenia do czasu rozpoczęcia sezonu ;:196
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, szydełkowanie, haftowanie - to nie moja domena.Podziwiam Twoje rękodzieła i mam pytanie:
to praca szydełkowa, czy czółenkowa ?
Nacieszyłam oczy, pięknymi fot. Perełki rosy na płatkach róż - mistrzowskie ;:180
Spokojnych, rodzinnych Świąt, oraz Bożych Łask w nadchodzącym Nowym Roku ;:167
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4320
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jak miło czytać, że wracasz Jadziu do zdrowia ;:333
Nawet do ogrodu Amelka cię zabrała na rehabilitację :wink:
Zdjęcia róż zmoczonych, jak zwykle urzekające i wcale to nie dziwi, gdy się widzi co potrafisz z nici wyczarować ;:138
Za twą poradą sprawdziłem co lubią fruczaki i teraz pobliżu posadzę więcej petunii i pelargonii, jedną, czy nawet dwie szałwie amistad (ta w donicy się trzyma zielono, a patyczki się przyjęły i rosną w domu w doniczce) a na rabacie kwiatowej będę się przyglądał budlejom, posadzę też floksy i wiem, że werbena patagonka też się tam znajdzie - jak nie od ciebie, to od Beatki ;:168
Piękne świąteczne życzenia Jadziu - życzymy Ci radosnego, miłego spędzenia tego czasu i szybkiego powrotu do pełnej sprawności ;:196
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Spokoju w te Święta, radości bycia przy wspólnym stole. ;:4
Koronki ekstra!
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu ;:168 Bardzo się cieszę z powrotu do zdrowia.
Bremer Stadtmusikanten i Aphroditejest również na liście ,ale muszę poważnie zastanowić się nad Cream Abundance . ;:218
Serwetki śliczne .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”