Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Nasyciłam wzrok i niemalże miałam wrażenie, że mi Twoje piękne kwiaty z ekranu pachną ;:167 Chciałabym zobaczyć kiedyś takie stadne odwiedziny fruczaków Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Moja Casandra niestety nie kwitła zbyt obficie, zawsze żałowała mi swoich cudnych, niebieściuchnych kwiatów ;:222 Jednak nie potrafiłam się jej pozbyć, mimo jej oporów bardzo ją lubiłam. Jednak wreszcie ktoś zdecydował za mnie i ubiegłorocznej, w końcu przecież łagodnej zimy, nie przeżyła. Nigdy nie przemarzała nawet w największe mrozy, a tej wiosny się nie pokazała. Przyjęłam to ze spokojem, nie to nie i w to miejsce mam zaplanowaną już Barbulę :tan , która już od dłuższego czasu gościła w moich myślach.
Za murarki powinnam wziąć się jak najszybciej, jednak nie wiem, czy dam radę przed świętami ;:218
Miłego Mikołaja, Jadziu ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witam miłych gości jeszcze Mikołajkowo u kogo był bogaty to z pewnością sie cieszy do mnie raczej nie przyszedł. Ojjjj skłamałabym dostałam od Amelci mikołajkowy prezent w postaci dolarówki z czekolady w złotym opakowaniu ;:167 Dobre i to, jednak już wyrosłam z mikołajkowych prezentów. Za to zostawiam Wam kwiecisty prezent mojej cudnej Elżbietki ;:167 ;:167

Obrazek

Obrazek

IWONKO moją starą wielką Casnandrę dałam w dobre ręce, a mnie została malutka jakoś się uchowała .Miała dwie łodyżki i nawet zakwitła na nich .W miejscu gdzie rosła stara nie ma miejsca, wiec nie wiem co zrobię z tą gdy dorośnie.W ogóle będzie wiosenne zdziwienie co przetrwało, bo przesadzałam sporo roślin zanim "usiadłam ",a wody z nieba nie było prawie wcale .Może to co spadło wystarczyło na ukorzenienie sie w nowych miejscach ;:224

Obrazek

Obrazek

KASIU przede wszystkim musisz posadzić rosliny które uwielbiają Fruczaki zresztą one nawet do pelargonii przyfruwają czy petunii .Wszystkie rośliny z głębokimi kielichami gdzie mogą zanurzyć swoje długie ssawki .Fruczaki mają ADHD i ciężko zrobić im porządną fotkę .Życzę Ci upolowania Fruczaka, a jeszcze lepiej Pazia Królowej, bo przez tyle lat jak mam ogródek dopiero w ubiegłym roku udało mi się go upolować oczywiście aparatem i miałam go nawet na ręce bo był prawie zahibernowany ;:167
;:167

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4306
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jak miło Jadziu czytać twe opisy. Radość twa oznacza że zdrowie dopisuje ;:138
Piękne zdjęcia i wspomnienia. Już nie mogę się doczekać kwitnienia 'węgierskiej Elżbietki' od ciebie ;:168
U mnie fruczaka nie widziałem już dwa lata - to wszystko przez te róże :;230 wszędzie rosną róże a inne kwiaty przesadziłem na rabatę pod płotem i ... mało tam zaglądam.
Mówisz pelargonie i petunie też je nęcą? No to będę musiał się przyglądać, bo te rosną w pobliżu miejsca 'nasiadówek' :wink:
Pozdrawiam i życzę poprawy zdrowia :wit
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu piękne wspomnienia pokazujesz , a w szczególności Elżbietki , moja już kwitła i jestem z niej bardzo bardzo.... dużo zdrówka ;:167
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Piękne wspomnienie kwitnącej różyczki, jeszcze troszkę i zaraz po nowym roku zaczniemy odliczać dni do wiosny :tan
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu,,zaglądam i podziwiam twoje cudowne róze.
Elshorm to moja ulubienica. ;:167
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2817
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, różanymi wspomnieniami utrwalasz u mnie "różyczkę" ;:124
Szukam znoszących cień i półcień, a i bezkolcowych, chyba coś zawita wiosną w moim buszu ;:108
Miało być mniej roślin w ramach porządkowania ogrodu, ale coś się nie zanosi!
Chciałabym, żeby już spadł śnieg i mrozik uspokoił ogród i mnie, ale dla Twoich wypraw lepiej niech będzie jak najdłużej bez zlodowaceń ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jakoś ostatnio nie miałam veny do pisania wzięłam sie za frywolne prace i coraz lepiej mi idzie.Oczywiście nie jest to takie tempo jak kiedyś ale sobie radzę .Byłam też na kontroli i wszystko sie dobrze zrosło i dostałam jako rehabilitację naukę chodzenia. Oglądałam w necie na czym to taka nauka polega, a to normalna nauka i po co ja będę gdzieś jeździć jak mogę sobie w domu to zafundować .Dzisiaj Amelka nawet się ucieszyła jak zobaczyła mnie bez kul przeszłam z pokoju do pokoju,mówi zadowolona ooooo już umiesz chodzić babciu brawo, ale mówi babciu ja ci pomogę ,wiec oparłam lekko rękę na jej ramieniu ;:167 .Frajda dla niej była ,ze mi pomogła .No cóż teraz trzeba dziennie ćwiczyć żeby jak najprędzej sie odzwyczajać od kul tylko wszystko w miarę.No trochę to potrwa, ale ważne że juz postęp. Dalszy ciąg wspomnień wrześniowych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MARTUSIU ;:196 praktycznie bezkolcowa jest Lavender Lassie, moja cudna Elżbietka, również raz kwitnąca w półcieniu moja Parnik Liptov tyle mam bezkolcowych .Gdybyś nie zagościła na forum to z pewnością Twoje zamierzenia by się powiodły zmniejszenia roślinności :;230 Niestety tu nie ma takiej opcji ;:306 Też wolałabym żeby spadł śnieg, ale wtedy znów nigdzie nie wyjdę, chyba że zamontuje w kulach takie iglice :;230

Obrazek

Obrazek

ANUSIU wiosna będę musiała jeszcze niżej ściąć Elmshorna bo wybił sie na alpinistę pod koniec sezonu, a taka wysokość mi nie odpowiada przy altance ,bo pędy kładą się na dachu i mogą mi zniszczyć poszycie ;:196

Obrazek

Obrazek

IWONKO okropnie szybko minął nam ten sezon ani zbytnio sie nie nacieszyliśmy kwitnącymi roślinami, bo albo deszcze albo upały i w sekundzie wszystko mdlało.Ciekawe jakie anomalie przyniesie nam ten nowy sezon ;:196

Obrazek

Obrazek

TERENIU fanie ,ze jesteś zadowolona z Elżbietki, bo warta jest tego, a przy Twoim karmieniu w sekundzie wyrośnie na dorodny krzew to dopiero będzie widok. ;:196 Dziękuję za życzenia przydały sie w szybo doszłam do siebie ,no powiedzmy ,że już doszłam

Obrazek

Obrazek

ANDRZEJU trzeba miedzy róże posadzić jakieś Fruczkowe smakołyki .Możliwe ,ze nie zawsze zauważysz jego pobyt w ogródku czasem też go nie widzę. On ma zasadę przylatywać mniej więcej o tej samej porze zresztą Paź również. Ze zdrowiem idę do przodu teraz tylko dojść do pełnej sprawności.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim udanego weekendu a u mnie zaczyna padać,zresztą normalka, bo dopiero okna umyte ;:222


Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2817
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, pooglądałam słoneczne wrześniowe wspomnienia, pięknie było!
Róże ;:oj Weszłam na różane strony i znalazłam już ok.30 bezkolcowych, to się u mnie przerzedzi :;230
Lavender Lassie śliczna, ale Hansestadt Rostock - czarująca ;:215
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Brawo babciu, do wiosny potrenujesz chodzenie. ;:63
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu :wit
Cieszę się, że dochodzisz powoli do zdrowia.
Napatrzyłam się na Twoje p?ękne roślinki , wpomnienia warto mieć uwiecznione na foto bo w zimie gdzie brak jest takich widoczków fajnie jest popatrzyć na kwitnące róże i inne kwiatki. ;:108
Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, do sprawności wracasz w błyskawicznym tempie, z czego tylko należy się cieszyć ;:138 W takim razie, do wiosny będziesz jak nowa. Mogłabyś trenować chodzenie na basenie, woda doskonale rehabilituje ;:108 A Amelce się chwali, że chce pomagać i na pewno jest jej miło, że z tej pomocy korzystasz.
Teraz jak ogród Cię nie zaprząta, to na pewno spod Twojej ręki wyskoczą kolejne cudne frywolitki ;:oj Oj, masz Ty te zdolności w łapkach. Dookoła Ciebie, nie tylko kwiaty rozkwitają, ale i dom pięknieje.
Gdybym już nie zajrzała przed świętami, to życzę Ci Jadziu szybkiego powrotu do formy i przede wszystkim zdrowych świąt i oczywiście, żeby tym razem Mikołaj już o Tobie nie zapomniał. A w nowym roku, to już wszystkiego tego, o czym zamarzyszObrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”