Ogródek Gosi 18

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Margo2 pisze:Geniu, zawsze bardzo mi przykro jak zamykane są wątki, a już wiadomość, że możesz nie otworzyć to mnie zupełnie dobija.
Mam nadzieję, że do wiosny zmienisz zdanie
Pewnie Gosiu jak zwykle wiosną , przyjdą nowe siły i chęci ;:196 ale na zimę nie warto było zaczynać nowego wątku

-- Cz 12 gru 2019 12:47 --
Margo2 pisze:Geniu, zawsze bardzo mi przykro jak zamykane są wątki, a już wiadomość, że możesz nie otworzyć to mnie zupełnie dobija.
Mam nadzieję, że do wiosny zmienisz zdanie
Pewnie Gosiu jak zwykle wiosną , przyjdą nowe siły i chęci ;:196 ale na zimę nie warto było zaczynać nowego wątku
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Sparki to słodziak do zagłaskania ;:oj Śliczny jest i ma bezgranicznie miłosne spojrzenie. Pod jego wpływem nawet twardziel stopiłby się jak lód, a cóż dopiero taka kobietka jak Ty :tan I na dodatek też rudy.....Wszystkie zwierzaki miałaś o takim umaszczeniu? Ostatnie trzy na pewno, a te wcześniejsze?
Nawet nie ma co się zastanawiać, czy otwierać kolejny wątek. Nasze ogrody. pokazywane tyle razy, są już bardzo dobrze znane, zawsze jednak można pokazać coś nowego. Ale czy tak naprawdę to one są tu najważniejsze? poniekąd tak, ale najważniejsi ludzie i to do nich nas tak ciągnie. Dokładnie tak jak piszesz ;:108
Mizianka dla Sparkiego i pozdrawiam już świątecznieObrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Małgosiu ona mieszka w domku, ale tych kociaków na dwór nie puszcza, na dworzu ma dachowce i te do domu nie wchodzą, choć wszystkie kociaki są zdrowe i pod kontrolą, to jednak nie pozwala na kontakty domowch z podwórkowymi, a o rady zapytam, ale z tego co widzę to są pieszczochy, ale do obcych zachowują dystans, nie wiem jak i czym karmi ale jak ją odwiedzę to spytam :wit
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Ewelinko, pamiętam cały czas jak Flesz rozrabiał w ogrodzie w pierwszym roku życia. Nic nie mogłam posadzić, bo jak tylko odeszłam on wyciągał z ziemi. Chyba mu się podobało, to moje kopanie ;:306
Mimo, że raczej nie mogę założyć w tym momencie spódniczki, bo nogi wyglądają jakbym przeszła przez największą rabatę różaną, która nigdy nie była przycinana, wybaczam mu to. Przynajmniej na razie. :D

Geniu, mam nadzieję, że wiosną nabierzesz chęci na nowy wątek.

Iwonko, wszystkie moje zwierzaki były w takim kolorze. To już chyba mi pisane. Uwierz, że nie wybierałam koloru kota. Taki sie trafił. Był jeden do zabrania. Reszta już była wydana.
Mały już zawładną całą rodziną.Masz rację, że najważniejsze sa relacje. Dlatego własnie tu jestem.

Iwonko, a jak z otwartymi drzwiami na taras latem?
Tego się boję, że kot bedzie chciał wychodzić razem ze mną. Ja spróbuję go wypuszczać. Na razie na smyczy, a potem zobaczymy. Moja znajoma tak zrobiła i koty, a ma takie same 2 nie wychodzą poza teren działki.
Zobaczymy

Prawdę mówiąc nie wiem co teraz pokazać. Czy kończyć jesień, czy zacząć wspomnienia, bo nie mam aktualnych zdjęć. A szkoda, bo wczoraj rano miałam przepiękne widoki, ale niestety było ciemno, a ja spieszyłam się do pracy.
I chyba zakończę tym razem zdjęcia jesienne.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tak wyglądał październik w tym roku
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Melduję się i ja ;:167 Pewnie jak zwykle będę gorliwa do pierwszych większych prac w wiosennym ogrodzie. Jak już rabaty ruszą z kopyta to człowiekowi zaczyna czasu na wszystko brakować, mimo, że dzień nawet dłuższy ;:306 Nie ma jednak tego złego, z chęcią pooglądam wspominki i posłucham wszelkich podsumowań sezonu ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16962
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Witaj Gosiu :wit
Widzę nowy watek.
I dużo pięknych kwiatowych wspomnień ;:215
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Gosiu ona nie ma okna tarasowego, wiec ten problem u niej odchodzi, ale smycz i na smyczy na początek, tak próbuj, nauczy się to nie będzie wychodzic dalej ;:108
Prześliczna ta biała dalia ;:167
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Gosiu gratuluję nowego wątku :wit
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Sabinko, najważniejsze, żebyś w ogóle od czasu do czasu z nami była. Ja coraz lepiej rozumiem osoby, które nie mają czasu na forum, bo ja teraz też do nich należę. I zastanawiam się, czy to wynika ze złej organizacji?
Przecież małych dzieci już dawno nie mam.

Aniu, właśnie się zastanawiam, czy zaczynać wspomnienia. Przecież znacie mój ogród na wylot

Iwonko, będę próbowała. W sumie dopóki sam nie będzie chciał wyjść, wcale nie będę go namawiała ;:173

Alu, cieszę się, że zajrzałaś ;:138

Tak jak pisałam, jakoś nie mogę znaleźć czasu na forum. Przyznaję, że nowy członek rodziny też jest po części powodem, bo uwielbiam się z nim bawić, czyli trochę czasu mi zabiera.
Teraz leży przede mną na biurku i śpi, więc mogę zajrzeć tutaj.

To nie są wspomnienia wiosenne. To zdjęcia z końca października. Przypuszczam, że u Was też tak było
Może w weekend uda mi sie wyskoczyć do ogrodu zobaczyć co słychać. Jest tak ciepło, że obawiam się, że takie niespodzianki

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Małgosiu melduję się w nowym wątku :) Obiecałem sobie, że będę częściej na forum ale jakoś słabo mi to idzie :)
Sparki wygląda słodko, jak taki puszek okruszek hehe :) Ja również nie mam już aktualnych zdjęć z ogrodu, jakoś ostatnio pogoda nie dopisuje, w tygodniu ładnie, jak wracam z pracy już ciemno to nie ma po co iść, a w każdy weekend pada... no ale co zrobić. Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Małgosiu roślinki głupieją, nie wiadomo czy to wiosna już czy co, bardzo obawiam się wiosny właściwej, bo może okazać się, że wtedy przyjdzie zima, oj lepiej nie ;:185 Małgosiu radosnych Świąt ;:196
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Witaj Małgosiu :wit . Pogoda wariuje i rośliny nie wiedzą co się dzieje. O tej porze powinien być mróz i śnieg a nie temperatury jak wiosną ;:oj . Zima na pewno przyjdzie i pewnie przesunie się ;:222 . Pozdrawiam cieplutko :wit .
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 18

Post »

Ale mnie dawno nie było.
Aż mi wstyd. Bo nawet życzeń świątecznych Wam nie złożyłam.
No, ale jakoś ten czas leci niemiłosiernie.

Mariusz, jak widać, ja też ostatnio nie pojawiam się często. I nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Na pewno wynika to z wielu zajęć, a może jestem też trochę zmęczona forum? Przecież to już prawie 10 lat jak jestem tutaj. Rzadko kto tyle wytrzymuje.

Iwonko, ja też obawiam się, że pory roku się poprzesuwały. Może być tak, że Wielkanoc będziemy mieli z mrozem i śniegiem. Oby nie. Życzmy sobie przyjścia normalniej wiosny.

Ewelinko
, własnie tego się obawiam. Moje róże mają bardzo nabrzmiałe pąki. Teraz niech tylko przyjdzie niewielki mróz i bedzie po nich. Czy wiesz, że coraz bardziej myślę o psie?
Strasznie mi brakuje Flesza.



No właśnie. Odpowiadając Mariuszowi uświadomiłam sobie, że w 8 lutego minie 10 lat kiedy założyłam pierwszy wątek. Nawet weszłam zobaczyć jak to się zaczęło i mimo wszystko jestem z siebie dumna. Tyle się zmieniło. Tyle razem z Wami przeżyłam cudownych chwil, dzięki Wam zmieniałam swój ogród, uczyłam się czegoś nowego.
Cieszę się, że kiedyś zdecydowałam się na założenie wątku.
Szkoda tylko, że tyle osób, które tutaj poznałam zrezygnowały z prowadzenia swojego.
Ale mimo wszystko nadal utrzymuję z wieloma z nich kontakt.

Nie złożyłam Wam życzeń Światecznych, ale pokażę Wam moją tegoroczną choinkę
Zdjęcia są mało wyraźne, ale zależało mi na uchwyceniu chwili, bo moja bombka nie chciała zatrzymać się na miejscu


Obrazek

Obrazek



Wesołych poświąt :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”