Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Ależ pięknie w tych świątecznych barwach ;:215 , a mi chodziło o to zdjęcie Maryniu https://www.fotosik.pl/zdjecie/589a20b6fb84c4bc
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2852
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, wybaczam Ci ;:168 Po pierwsze nie wiedziałam, że mnie pominęłaś, bo nie mogłam otworzyć Twojego nowego wątku, ciągle wyskakiwał błąd ;:223 a po drugie za te chryzantemy ;:167 Piękne ;:oj
Gdyby nie suche trawy, nie powiedziałabym, że to jesienny ogród!
Zygokaktusa patriotę podziwiałam dzisiaj na żywo u koleżanki, po kwitnieniu dostanę sadzonkę ;:215
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

No proszę, u Ciebie już pierwszy grudnik wyrywny zapowiada święta ;:oj A wcześniej piękna jesień, chociaż coraz bardziej nostalgiczna ;:131
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Jestem i ja, Maryniu kochana ;:167
Nie dostawałam powiadomień, bo w międzyczasie kolejną już część wątku otwarłaś a i do niego, mnie tak samo jak Marcie, jakiś chochlik namiętnie dostępu wzbraniał. ;:oj Ale go wyrolowałam i poprzez spis wątków dotarłam. :tan ;:306
Pięknie go rozpoczęłaś, cudownymi jesiennymi pejzażami z rancza działkowego i osiedlowego. ;:63 ;:138
Grudnik się postarał i powitał Święto narodowymi barwami, pelargonia też nie chciała być gorsza ;:333 nawet chryzantemy dały czadu cudnymi kolorami. ;:433 ;:433 Serdecznie pozdrawiam i dobrego zdrówka życzę. ;:167 ;:79 ;:79
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Widzisz Maryniu, nie zawsze to, co mamy na myśli, potrafimy wyrazić słowami ;:306 Chyba szybciej napisałam, niż pomyślałam i dlatego wyszło mi takie nie wiadomo co :shock: Chodziło mi o to, że u Ciebie drzewa jeszcze ciągle w pięknej, jesiennej szacie, a moje już dawno stoją golusieńkie. Takie jak Twoje były na początku września, a potem to już tylko było gorzej.
Nasionka traw widocznych na zdjęciach, tylko czekają, żeby wyskoczyć na podatny grunt. Pewnie nie wszystkie się sieją, ale wszystkie są chętne. Budyniowa chryzantema inna niż wszystkie. Śliczna ;:63
Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25124
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Jakie to szczęście, że otworzyłaś nowy wątek
Jak ja nie lubię jak ludzie na zime zamykają wątki, a potem wiosną nawet nie wiadomo gdzie ich szukać
Ja nie mam na to czasu
Także bardzo Ci dziękuję, że bierzesz pod uwagę takie jak ja osoby :D
I mimo wszystko po cichu liczę na wspominki.
Zimą to najlepszy polepszacz nastroju
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Iwonko to m Miskant 'Dronning Ingrid' ;:108 Zygokaktus - patriota jak go trafnie nazwała Marta ;:138 to przypadek z B. W pąkach nie wyglądał ,że będzie dwubarwny . :)

marta64 chryzantemy tej jesieni na topie! :) No trzeba się pocieszać pod koniec sezonu kiedy coraz bardziej późnojesienna aura nam doskwiera .... :roll:

Soniu no już wypadami na działkę się nie nacieszę bo z każdym dniem ubywa motywacji do takowych... Żadnych robót tam już nie planuję a prognozy nakazują nie śpieszyć się z ostatecznymi pracami zabezpieczającymi na czas zimowy.

Natalko zygokaktus okazyjnie kupiony lubię mieć coś kwitnącego w domu. :) Na święta może zakwitnie mój domowy...

Stasieńko ;:167 tam faktycznie jest błąd i sama go zauważyłam ale już dostępu do wątku nie miałam..Nic to, właściwie już wszyscy stali bywalcy trafili do nowego wątku ;:180
Trawy się u mnie nie sieją ale dumnie stroszą piórka przez zimę także.W domu lubię mieć także kwitnące rośliny; za oknem jeszcze pelargonie,czarna petunia,wilczomlecz jednoroczny i w mieszkaniu zygokatus na Święto zawitał :)no i jeszcze amarylisa cebulę pędzę... A na działce jeszcze chryzantemy...
Życzenia z serdecznością odwzajemniam! ;:97 ;:196

Iwonka1 wszystko jasne ... ;:196 Trawy ogrodowe się u mnie nie sieją gdyby chwasty tak chciały! Chryzantemę mi posadziła... niedawno sąsiadka ;:167 podczas mojej nieobecności w miejsce utraconej..oby chciała przezimować!

Gosiu dzięki za aprobatę otwarcia przeze mnie nowego wątku ;:196 A co dalej...czas pokaże! :wink:



Obrazek fotki z sobotniego pobytu na działce

paprotnik w szponach jesieni
Obrazek
jakby zwiastun wiosny :?:
Obrazek
ktoś mówi o szarości jesieni :roll:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
w dolnych partiach też jeszcze nie ma smuty
Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Aaa, to dlatego już taki kwitnący - dopiero dzisiaj zobaczyłam że jeden z moich lada chwila otworzy pierwszego pąka, ale reszta jest jeszcze maciupeńka ;:108
Nadal piękną masz jesień na działce :D
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, ty chyba zobaczysz każdy kolor jesiennych przebarwień.Twoja jesień jest taka kolorowa, wesoła, piękna. ;:333
a ten paprotnik ładnie kolrki ma.Nawet nie wiedziałam,że tak się przebarwia.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Natalio to już takie ostatnie podrygi działkowej jesieni jak i mojej tamże aktywności ;:131 ...Miło,że zajrzałaś! :)

Aniu rzeczywiście tej jesieni kolorów nie brakuje ! A obiektywy się grzeją od pstrykania :lol: ... To dla mnie nader miłe zajęcie! :D

ObrazekObrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
a wczoraj wybrałam się do miejskich parków i ogrodów ;:177

Obrazek

zaskoczyły mnie jeszcze kwitnące róże
Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

grudnik / listopadnik pięknie się okwiecił! ;:167
Trzeba przyznać, że wszelkie klony wybarwiają się cudownie jesienią Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Pięknie nadal masz za oknem, śliczny ten klomb z chryzantemami ;:167 Też widziałam dzisiaj kwitnące róże :D
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu kolejne cudne zdjęcia, klony o tej porze roku są cudowne, dziękuję za nazwanie trawy jest bardzo ciekawa ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”