Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

:wit
To pierwsze zdjęcie- przecudne. ;:63 ;:63
Róże to już renoma .Zawsze u ciebie wyglądają pięknie i zdrowo.
Kolejne dalie piękne

Z chęcią kawałeczki dalii przyjmę,u mnie się zmieści Aż mi się buzia śmieje. ;:109
No zapominałam na śmierć o tych ciemnych daliach. :roll:
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ANIU mam też siewkę różowego ostrogowca to przytrzymam ją dla Ciebie, bo kiedyś pisałaś ,że go nie masz . Pierwsza fotka to Krokosmia od Beatki [Beaby] cudnie mi zakwitła ,ale jest w donicy może dlatego tak cudnie kwitnie.Na zimę pójdzie razem z daliami do przechowalni .Pogoda trochę się poprawiła podlało odpowiednio ogródek to i róże się rozszalały na całego.Trochę zbytnio wywindowały w górę szczególnie Angela poleciała na 2,5m w górę szalona ;:202 Ostatnie deszcze trochę mi nabroiły w daliach bo i Ferncliff i Convoitise połamane ;:174 .Musiałam je mocno związać w pasie i parę cudnych kwiatów Convoitise musiałam dać do wazonu .Cóż chociaż taki z tego pożytek a ja tak nie lubię ciąć kwiatów wolę je podziwiać w naturze


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4325
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Po niedawnym opadzie deszczu nasza 'pik pins' też bierze się do trzeciego już kwitnienia :)
Piękne te deszczowe zdjęcia Jadziu ;:138
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Co pożera oślizgły brzydal ? ;:oj Róże dopiero zbierają się do drugiego kwitnienia, Laguna wypuściła sporo długich pędów.Zdjecie z kropelkami super.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Masz Jadziu stalowe nerwy, skoro jeszcze ślimorowi cykasz fotki jak jakiejś pięknisi ;:202 Ja od razu lecę po butelkę ze specyfikiem, żeby tylko mi nie zwiał :;230
Deszcz musi Ci teraz dogadzać skoro tyle kropelkowych fotek pokazujesz, ogród opity będzie się odwdzięczał pięknymi kwitnieniami ;:108 Crocosmię kiedyś miałam, ale jakoś się u mnie nie udawała, może Twój sukces tkwi w donicy? Ale również mieczyki czy też Acidanthera bardzo często są też są marne. Kwitnące różyczki cieszą oczy ;:63
Miłego tygodnia ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

IWONKO fajny to był widok ślimaczej gęby w jedzeniu Zuzi ,ale tylko fotkę mu cyknęłam i powiedziałam mu Adieu :D Jednak w tym miejscu roślinki mają od nich spokój ,wiec zastanawiam się, czy aby w newralgicznych miejscach nie podsypać im jedzenia ,żeby nie kusiły ich moje rośliny ;:224 .Tak deszczu ostatnimi czasy mielismy sporo dlatego rośliny odżyły i szaleja a ja jestem bardzo zadowolona z tego.Acidanthery jeszcze u mnie nie kwitną a tez je mam.Jednak w innym miejscu Krokosmie też jeszcze nie kwitną tylko w tej jednej donicy sobie zaszalały ,a jedzenia miały jednakowo wiec nie wiem od czego to zależy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

JOASIU ślimak przyszedł sobie na obiadek, a to jedzenie Zuzi [kotki], jednak tam nie mam poniszczonych roślin. Zastanawiam się czy to wynik tego ,że jest najedzony ,dlatego nie obgryza roślin, bo tam nawet chryzantemy żyją bez uszczerbku ,a jedzenie zawsze tam jest .U mnie już pełnia sezonu powtórek i wszystkie krzewy są ukwiecone aż chce się siedzieć w ogródku, tylko komary na to nie pozwalają, a w dzień słońce.Co znaczy dobrze nawodniona gleba ;:180 za pochwałę fotek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ANDRZEJU u mnie wszystkie róże rozszalały sie po tych solidnych opadach .Niektóre poszybowały w górę niczym alpiniści tak zrobiła Angela ma przeszło 2m wysokości i to mi się nie podoba, ale cóż zrobić, chyba zbyt nisko je ścięłam po kwitnieniu ;:180 wiesz ,ze kropelki to mój bzik nawet pająk wygląda w nich zjawiskowo :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4325
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

JAKUCH pisze: nawet pająk wygląda w nich zjawiskowo
https://www.fotosik.pl/zdjecie/c40a02f79be0d583
Tylko zjawiskowo? ;:oj
Słów nie mam Jadziu, by opisać to zdjęcie ;:180
Posyłaj je na konkursy, wyślij do National Geographic, a na pewno opublikują.
Brawo! Brawo Ty! ;:138
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

U ciebie Jadziu nawet deszczowe pająki ciekawie i ładnie wyglądają . ;:63
Róże oczywiscie piekne I to wszystkie. ;:173
Dobrego poniedzialku. :wink:
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Pająk w diamentach po prostu pierwsza klasaObrazek Rzeczywiście powinnaś gdzieś go posłać w świat, niech podziwiają go miliony ;:108
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

:oops: :oops: miło mi czytać tyle płynących pochlebstw z Waszych wpisów ;:196 ;:196 Nie miałam tego w planie chciałam tylko sfocić kropelkową pajęczynkę, a wyszło całkiem coś innego, o wiele ładniejszego. Nawet kropelki są przezroczyste z odbiciami . Jednak ważniejszy był ten gość ,który utkał te pajęcze sieci .Szkoda ,że nie mogłam go bardziej skadrować,bo wtedy nie byłoby tego efektu

Obrazek

Obrazek

IWONKO dziękuję za te komplementy szczególnie dumna jestem bo płyną z ust mistrza foto ;:196 Musiałam Cię zwabić tą fotką :)

Obrazek

Obrazek

ANIU uwielbiam chadzać wśród kropelek padających lekko z nieba ale zauważyłam też ,że jak na wężu zrobię taką lekką mgiełkę też wychodzą cudne fotki.Tobie udanego tygodnia życzę ;:196

Obrazek

Obrazek

ANDRZEJU dziękuję za tyle ciepłych słów ;:196 Udało się stworzyć cudna fotkę czasem tak mam :wink: Szkoda ,ze mnie nie widziałeś w jakich pozycjach je robiłam to warte było uwiecznienia ;:306 Zanosiło sie na burzę ,ale tylko grzmoty było słychać ,ale ani jedna kropelka nie spadła ;:174 Może nocą coś pokropi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Ale świetny ten kropelkowy pająk, Jadziu ;:180 ;:215
Pomidorki Snow White niczym winogrona, super!
Piękny kwiat wydobyłaś z tej krokosmii, ;:303
Przepięknie się rozrasta u mnie Twoja róża Champagne, aż mnie zaskakuje z dnia na dzień.
Miłego dnia ;:3
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2602
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Mistrzowski ogród i zdjęcia ;:333 :D Aż nie chce się wychodzić :) Kiedy zaczynasz podlewanie roż gnojówką z żywokostu aby zdrewniały? Czy scinasz je na zime? Pytam bo gdzieś czytałam że tak się robi a wiem że ty ekspert od roż masz również spore doswiadczenie i wiedzę co się sprawdza najlepiej ;:108 w pielegnacji tych ślicznotek ;:167
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Piękne róże.I to bardzo.
A deszczowe , kroplekowe zdjecia to juz całkiem rewelacja. ;:180
Oczywiście,że chcę tą siewkę różowego ostrogowca :heja
Zazdraszczam podlania z nieba.U mnie sucho. i nic nie padało.Od 14 sierpnia.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”