Ogród Marty- cz. XIII

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3254
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martuś odpoczywaj i nabieraj sił. Ogród jest w dobrych rękach wiec nie ma powodu do zmartwień.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martusiu, widzę, że po poświęceniu dla ogrodu, poświęcasz się teraz dla siebie samej. ;:63 Tak trzeba. ;:108 Każdy potrzebuje zaopiekowania, Ogrodniczka również. ;:303 Niech więc te męczące zabiegi sprawią, że wrócisz jak nowo narodzona i swoim gospodarskim okiem ogarniesz ogród, który - jak czytam - jest pod dobrą opieką. ;:138 ;:138
Pozdrawiam cieplutko. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Witam gorąco ,jestem już w domciu,biegam po ogrodzie i doglądałam pomidorki ,super rosną i już dojrzewają niektóre odmiany ,dzisiaj pod wieczór podlałam wszystkie i nawet zjadłam parę z krzaczka żółtych winogronowych ,cieszę ,się ,że wróciłam szczęśliwie na swoje włości .

Miruś,masz rację ,trzeba mieć zdrowie ,żeby poradzić tylu zabiegom ,ale dałam radę :uszy

Aniu,już wróciłam i zawiaduję ogrodem na miejscu ,cieszę się ,że mogę podziwiać kwiatowe występy ,pozdrawiam ;:196

Tereniu,odpoczęłam i jestem wygimnastykowana i zrehabilitowana na cały rok ,siarkowe wody są bardzo dobroczynne ,pozdrawiam ;:196

Maryniu,fajnie ,że i Ty się rehabilitowałaś ,ja też uważam ,że trzeba o siebie zadbać ,bo różnych obowiązków między innymi ogrodowych mamy sporo i trzeba mieć nowe siły ,żeby marzenia się spełniały,pozdrawiam ;:196

Marysiu,już jestem w domciu i w moim ogrodzie ,Boguś bardzo pięknie wywiązał się ze swojego zadania i zrobił dużo więcej niż powinien i chyba bardzo go to rajcowało,że powierzyłam mu takie zadanie i stanął na wysokości zadania ,pozdrawiam ;:196

Joasiu,ogród był w dobrych rękach i jest dalej ,bo dzisiaj sam poszedł do pomidorków podlał i pięknie wyczyścił z nowych pędów ,obwinął przy sznurze i wyglądają bardzo estetycznie ,zepsuł mi sie aparat ,dałam do naprawy ,jak się nie da naprawić to muszę kupić nowy ,bo nie mogę zrobić żadnych nowych zdjęć ,pozdrawiam ;:168

Lucynko,już wróciłam ,biegam po ogrodzie ,cieszę się bo duże chwasty szybko rosnące wyrwane ,pomidorki bardzo zadbane ,ja wypoczęta od ogrodu ,sprawniejsza fizycznie bo wymasowana na różne sposoby ,może mój kręgosłup na chwilę będzie sprawnie funkcjonował ,bo już bardzo sie upominał o naprawę ,pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martusiu bardzo się cieszę,że odpoczęłaś i się zrehabilitowałaś ;:196 M dzielnie doglądał podopiecznych ;:138
Jestem ciekawa co kwitnie u Ciebie w ogródeczku, czekam na zdjęcia, pozdrawiam bardzo serdecznie ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2564
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

;:111 Martuś cudownie! Brzmisz jak nowo narodzona i do tego z napędem atomowym :D Tak trzymać:!: ;:167
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martuś, nareszcie wróciłaś do swojego ogrodu. Mimo iż zadbany, to na pewno tęsknił za miłą gospodynią. Wróciłaś wypoczęta, z nowymi siłami, teraz robota będzie ino furczeć ;:108 Przy takiej ilości pomidorów jaka posadziłaś, to na pewno dojrzewają one w większych ilościach ;:63 Ale i ja już zjadłam swojego pierwszego pomidorka :heja Jako pierwszy dojrzał Ałtajski Oranżewyj, był pyszny. Lada moment będą kolejne i będę mogła delektować się ich smakiem. Dziękuję ;:196
Bluza oczywiście dotarła, dziękuję i jeszcze raz przepraszam za kłopot ;:196
Awatar użytkownika
Mirek19
1000p
1000p
Posty: 2167
Od: 20 maja 2016, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martuniu,

witaj w domu ;:196 ;:306 i do zobaczenia wkrótce :tan
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym, następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Martunia cieszę się ,że odpoczęłaś i nabrałaś sił ,pomidorki i u mnie dojrzewają ,już nie muszę kupować na rynku.
Ściskam serdecznie ;:168
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Witaj Martusiu, odpoczęłaś, nabrałaś siły, ogród pewnie tęsknił za Tobą, no ale już jesteście razem ;:108 , tylko za nadto nie szalej kochana, wszystko z umiarem ;:196
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2817
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Witaj, Martusiu! Po zabiegach nie wolno się forsować! Zaleca się spacery po ogrodzie, robienie zdjęć i wstawianie ich w wątku! ;:108
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Po tym wypoczynku i po naprawie brzmisz zupełnie jak nowa kobieta. :D
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Witam ,i dziękuję za dobre słowo i za to,że czekaliście na mnie cierpliwie ,aż chce się wracać ,kwiatuszki kwitną i pomidorki zaczynają dojrzewać ,aparat mi się zepsuł ,ale pan fotograf naprawił ,może jeszcze na chwilę mi posłuży ,więc i zdjęcia będą ,ja załatwiam mnóstwo zaległych spraw ,jakie się nagromadziły w czasie mojej nieobecności ,ale w pomidorkach buszuję ,żeby je oberwać ,owinąć na sznurku i podlać .

Krysiu,ja też się cieszę ,że mogłam wyjechać i zregenerować mój organizm ,do pracy nie za bardzo sie zrywam ,bo tak naraz nie mogę ,ale pomału coś robię ,na razie w pomidorkach ,pozdrawiam ;:196 ;:196

Iguś, brzmię tak jak się czuję :uszy odkryłaś mnie ;:306 ,pozdrawiam ;:196

Iwonko1, pomidorki już zajadamy ,chociaż jeszcze wszystkie nie dojrzewają ,Ałtajskiego jeszcze w tym roku nie jadłam ,ale rosną i ja ich uwielbiam ,wróciłam z nowymi siłami ,ale nie mogę jakoś za bardzo ruszyć do pracy w ogrodzie bo zepsuję co mi naprawili ,pozdrawiam ;:196

Mireczku,witaj i do zobaczenia w niedzielę ,dobrze,że tak pielęgnujemy te forumowe spotkania ,gratuluję wygranej ;:196

Tereniu,ja też już nie muszę kupować pomidorków ,zresztą takich pysznych nigdzie nie kupimy,ja też bardzo się cieszę ,że mogłam wyjechać i szczęśliwie wróciłam ,pozdrawiam ;:196

Iwonko0042,ja chyba bardziej tęskniłam za ogrodem ,niż on za mną ,ale taka była potrzeba ,teraz spaceruję ścieżkami i jestem dumna,że mam taki ogród ,bo on przecież mój jest ,pozdrawiam ;:196

Martusiu,wiem i nie forsuję się za bardzo ,dużo po nim spaceruję zdjęcia dopiero zrobię ,bo aparat mi wczoraj naprawili ,dzisiaj zrobiłam zdjęcia moim pomidorkom ,pozdrawiam ;:196

Wandziu,bo jestem jak nowa ,duża ilość zabiegów i wody siarkowe dały efekt ,pozdrawiam ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty- cz. XIII

Post »

Jestem ,mam trochę ogrodowych zdjęć dla Was ,no i moje pyszne pomidorki ,zapraszam ;:180


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pomidorki jakie zastałam po powrocie
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”