Ogród mojej małej Wiki

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Witaj Aniu piękne masz te iryski i nie mniej piękne liliowce można podziwiać bo u mnie jeszcze w pąkach. Pozdrawiam życzę udanego weekendu :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu gratulacje z powodu narodzin nowej klaczki - niech się chowa zdrowo i na pociechę.
Irysy prześliczne, piwonie również, róże, a do tego zaczęły kwitnąć liliowce ;:215
U mnie piwonie zakwitły i przekwitły w tempie ekspresowym, nawet nie zdążyłam się nimi pocieszyć. Rozkwitają też pierwsze liliowce. Róże jeszcze kwitną, ale to też spektakl w przyspieszonym tempie. Dziś przyszło lekkie ochłodzenie i ma potrwać do wtorku, więc jest nadzieja, że troszkę odetchniemy od tych upałów.

Umiarkowanej pogody wedle potrzeb życzę ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu jak sprawuje ci się Elfe? Piękna jest ;:215 U mnie też już liliowce zaczęły :tan Szkoda, że iryski zakończyły już pokaz, ale cóż - muszą ustąpić kolejnym pięknościom...
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Ostatnio obowiązki domowe wygrały z komputerem :wink: Ale już jestem i będę nadrabiać.

Zuziu liliowce zaczynają powoli się rozkręcać i zakwitają kolejne odmiany, ale to te wcześniejsze bo te późne dopiero pokazują pączki. Irysków szkoda ale za rok znowu zakwitną i zawsze jest ich więcej bo dokupuję nowe odmiany :wink:

Mariusz u mnie doba powinna mieć 36 godzin to wtedy bym zdążyła wszystko ogarnąć a tak czasu za mało na wykonanie wszystkich planów.

Alu wszystko w tym roku nadgania tą zimną wiosnę i już widzę, że szybciej kwitnie niż w zeszłym roku.

Beatko klaczka rośnie i nadal myślimy o imieniu dla niej :wink: Pogoda niestety nas nie rozpieszcza i upały dają się mocno we znaki, ale jest nadzieja, że będzie trochę chłodniej.

Małgosiu Elfe mam dwa pełne lata w ogrodzie i rośnie bardzo szybko, a te kwiaty ma cudowne :wink:
Tak kwitła:
Obrazek

Obrazek

Liliowce zaczynają swój pokaz ;:138
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu ślicznie ta pergola z różami wygląda, jak podrosną będzie jeszcze ładniej. Liliowce masz śliczne ;:63 Powiem Ci, że u mnie planów było sporo a prace mi jakoś nie idą w ogóle w tym roku nie wiem czemu :P
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

To super, że chwalisz Elfe, bo bardzo mi się podoba, a ktoś mi ją odradzał. A z drugiej strony pergoli jaka rośnie? Też się wydaje bardzo ładna i tak obficie kwitnie.
Liliowce obłędne, coraz bardziej jestem nimi oczarowana ;:173
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Miałam Elfie w poprzednim ogrodzie. Teraz jest wpisana na listę i na pewno u mnie zawita. Pięknie Ci kwitnie ;:138
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Teraz kiedy jest trochę chłodniej próbuje ogarnąć zielsko, ale kiepsko mi z tym idzie bo jeśli nie podleje bardzo mocno dzień wcześniej to nie ma szans aby cokolwiek wyrwać, więc wytrwale walczę z wiatrakami oczywiście przegrywając :wink: Najgorszy jest brak wody, bo nie da się wszystkiego codziennie podlewać, więc rośliny nie wyglądają zbyt ciekawie.

Mariusz co do planów to miałam ich masę ale życie jak zawsze wszystko weryfikuje i trzeba przekładać na następny sezon :wink: W planach mam jeszcze jedną pergolę z różami, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Małgosiu róże wsadzane były jednocześnie i elfe była dużo mniejsza od tej drugiej - Rosarium Uetersen, ale rośnie dużo szybciej. Liliowce to moja wielka choroba, którą będę leczyć w poniedziałek u Barcikowskich :heja

Justynko tą różę bardzo lubię za duże kwiaty które nawet po deszczu wyglądają ładnie i nie żałuję jej zakupu. Ogólnie na różach się nie znam i te które mam są u mnie przypadkowo :wink:

Pokażę kilka liliowców, które obecnie kwitną
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu..najpierw pochwalę pergolę ukwieconą różami, piękny widok ;:138 . Kolekcja liliowcowa powala ilością , ależ ich zgromadziłaś , co jeden to ładniejszy ;:215 . Swego czasu także ogarnął mnie szał na liliowce, dalej bym kupowała ale powstrzymuje mnie brak miejsca. ;:173 . Pozdrawiam i deszczyku życzę ;:167
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Zuziu pergola mi też się podoba, dlatego męczę męża o kolejną ale on obecnie nie ma czasu. Liliowce kocham i namiętnie zbieram, cały czas ich mało - miejsca mam dużo, tylko gorzej z przygotowaniem miejsca bo tu muszę męża albo syna prosić (sama nie mogę bo przepuklina się wtedy odzywa kiedy chce mocniej popracować). Dziś od rana pada więc życzenie spełnione :wink:

Jeszcze takie różyczki u mnie kwitną
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu..i znów piękne różyczki u ciebie widzę ;:138 , miejsca pod następne zazdroszczę..choć z drugiej strony patrząc może i dobrze bo nie ma kiedy na tej działeczce odpocząć :;230 . Fajnie że u ciebie popadało, u mnie się tylko zanosi..czyli burzy, chmurzy a nie pada ;:oj . Oszczędzaj się Aniu, zdrowie najważniejsze ;:168
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Witaj Aniu piękne te róże przy pergoli marzą mi się takie co to masz za odmianę? Pozdrawiam :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

"Liliowce to moja wielka choroba, którą będę leczyć w poniedziałek u Barcikowskich :heja " :;230 :;230 :;230 Taka terapia to ja rozumiem :D Ja też w tym roku zaopatrzyłam się w kilkanaście kolejnych 8-) Twoje wszystkie urocze ;:173
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”