Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Witaj Irenko! :wit Do całej listy moich kwiatuchów dochodza już moje ukochane lilie...i chyba je pokażę.. ;:173
Ona była pierwsza:
Obrazek
a za nia kolejno:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie wiem co się dzieje że nie wszystkie zdjęcia sa widoczne...jeśli tak dalej będzie to spróbuję powtórzyć...
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Witam! :wit
Ponieważ w poprzednim poście wiekszości zdjęć nie widać spróbuję ponownie je wstawić...może tym razem będzie lepiej
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Róże nawet te najmłodsze tez już kwitną:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Hortensje rozpoczynaja swoje kwitnienie:


Obrazek

Obrazek

Obrazek
i jeszcze kilka róznych:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Hej Isiu ;:168 a cóż to jakimiś strasznymi przepowiedniami o zamykaniu wątku mnie tu straszysz ;:202 ja się nie zgadzam ;:108, bardzo lubię odwiedzać Twój wątek i podziwiać w nim rosnące u Ciebie roślinki.
Nie zawsze się wpisuję, ale w miarę regularnie śledzę.
A FO działa głównie na zasadzie informacji zwrotnej - tzw. rewizyty. Czym więcej będziesz oficjalnie odwiedzać inne wątki, tym więcej będzie i u Ciebie gości. Jest wielu "czytaczy", którzy nawet się nie ujawniają, ale zaglądają i obserwują nasze poczynania.
Ja traktuję swoje Bazylowo jak pamiętnik, a jeżeli jeszcze ktoś do niego zaglądnie i się wpisze, to bardzo fajnie. A jak widzisz, ja do Ciebie zaglądam - i nie tylko ja. Tak więc nie przyjmuję do wiadomości żadnych informacji o zamykaniu wątku.

Śliczne kwitnienia. Kilka lilijek mamy takich samych. I u mnie zaczynają kwitnąć.
Pozdrawiam i dobrego popołudnia życzę ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Witaj Beatko! :wit Ale ja nie planowałam zamykania watku! Zastanawiałam sie tylko nad sensem wstawiania fotek...Ale zaczęły kwitnąć moje ukochane lilie i nie wytrzymałabym by ich nie pokazać...Wiem, że wielu zaglada nie zostawiając sladu bo ja tez tak robię...Częsciowo dostaję powiadomienia o wpisie w wątku i wtedy zaglądam.Czesto wskakuję do wątków tych którzy sie wpisują i tak łańcuszkiem....Muszę się zmobilizować i częsciej zostawiać ślady pobytu...Pozdrawiam!
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Kolejne kwiaty pokazuja swoja urodę:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

U mnie lilie dopiero zaczynają, a u Ciebie już prawdziwy spektakl ;:oj https://images92.fotosik.pl/205/39b6721cace245dcmed.jpg U mnie tak pięknie nie będzie, bo moje lelijki niestety trafił mróz w maju i wiele z nich ucierpiało ;:145
Muszę się zmobilizować i częsciej zostawiać ślady pobytu
Święte słowa ;:131 ;:196
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Ale masz dużo lilii, całe mnóstwo. I liliowce też już kwitną :heja
A żurawki też super. Bardzo je też lubię.
Ale teraz upał, nawet się nie chce nosa wystawiać z domu. Dzisiaj gorąco, a jutro to się rozgrzejemy do czerwoności. ;:202
;:7
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Irenko! :wit Te lilie które kwitną to jest skromny poczatek...to sa pierwsze azjatki a jeszcze mnóstwo drzewiastych i orientalnych...Ostatnie cebule sadzilam chyba w połowie maja...Maja po kilka,kilkanascie centymetrów wiec mam nadzieje ze jeszcze na poczatku wrzesnia będą.
Liliowiec dopiero jeden zakwitl..tych nie mam duzo i bardzo mlode bo ubiegloroczne.Powolutku rozkręcaja sie dalie..kwitnie jedna ale druga lada dzień...no i hortensje..Na dzisiaj anabelki juz troche pokazuja kolorku...Wszystko sie jakos trzyma dzięki dość solidnemu podlewaniu.
Ale na to by popracować nad odchwaszczaniem brakuje już czasu ze znosna temperaturą...Troche zazdroszczę tym co maja ogrody obok domu...Ja niby nie mam daleko bo 2 km ale to jednak kawałek...Ale powoli damy rade...Pozdrawiam serdecznie :wit
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Isiu.. przybyłam z rewizytą i cieszę się ogromnie bo u ciebie tak pięknie i kolorowo . Lilie pokazowe , dla mnie aż tyle a ty mówisz że to dopiero początek ;:oj . Już sobie wyobrażam jak się rozkręcą liliowce no i te pięknie kwitnące różyczki, szkoda tylko że te upały i szybko wszystko przekwita. U mnie od wczoraj nieco chłodniej, kwiatki odpoczną od upałów i ja także ;:306 . Pozdrawiam ;:167
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Witaj Zuziu! :wit Dziękuję za wizytę u mnie i miłe słowa pod adresem moich kwiatów..a na dowód że lilie się rozkręcają kolejna porcja zdjęc i nie tylko lilii...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Izo, jak to wspaniale, że odwiedziłaś mój wątek i w ten sposób zaprosiłaś do swojego! Bardzo się cieszę, że tu trafiłam, bo przechadzając się wśród Twojej zieleninki prawdziwie nacieszyłam oczy. Uwielbiam Twoje duuuuże zdjęcia! :D Coś wspaniałego! Jak je oglądałam, to czułam jakbym wpadła w gąszcz pięknych orlików, lilii i innych świetnych roślin. Masz bardzo urozmaicony ogród i trudno uwierzyć, że to wszystko jest na trzystu metrach. Bardzo podoba mi się jak dobrałaś rośliny do swojego ogrodu, szczególnie to, że masz bardzo bogatą, urozmaiconą wiosnę. Taki piękny łan hiacyntów. Już sobie wyobrażam jak to wszystko pachnie! No i te lilie! Ja też mam kilka ale gdzie mi tam do Twojej kolekcji!
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Dziękuję Kasiu za odwiedziny!..Faktycznie nazbierało mi się tych roslinek sporo i zrobił się potężny busz...Mocno uszczupliłam warzywnik ale coś tam mam...ogórki,pomidorki,cukinie,marchewkę,buraczki bo pietrucha cos mi nie chce rosnąć...A zapach wiosna od hiacyntów a teraz ruszają pachnące lilie...Przydałaby sie jeszcze jedna działka i obsadziłabym ja tym co mam nieco tylko luzując tę moja gęstwinkę....
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie bo co jakiś czas dorzucę nowe zdjęcia :wit
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Mnóstwo pięknych kwiatów. Szczególne brawa za lilie i różyczki, masz piękne odmiany. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”