Nasz Ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu, jestem i ja :wit Piękny mieczyk, na forum pierwsze u Ciebie zauważyłam. Cleome kiedyś siałam, ale mi nie wzeszłą. Spróbuję za rok.
Piękne poidełka ;:215
A warzywnik jak miło popatrzeć, już zjadacie własne warzywka ;:108
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

:wit Kasiuo rany ile kwiatów ile kolorów a ta róża to jest bajkowa , ja też proszę o ukorzenienie jej.
Wspaniałe poidełko, no super Wam wyszło. A cynie jakie cudowne moje posiane to dopiero są wielkości 20cm. a te z rozsady kwitną ale malutko ich mam.
A posadzone kwiaty przez Ciebie to kret zniszczył rabatka przed gankiem, natomiast w kółku nabrały wigoru i lada moment będą kwitnąć to wtedy zrobię zdjęcie.
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu :wit ...Minęła mi handra i chwilowe zwatpienie..Moje lilie już się rozpędziły na dobre i dalej się dzielę moją radochą z nich ...szkoda ze nie mogę przesłać zapachu...Wkrótce zaczna sie dalie i hortensje..kolejne moje ulubienice...
U Ciebie juz nawet mieczyki kwitną...ja swoje specjalnie wsadziłam póżniej żeby kwitły jak lilie już będa kończyły....Pozdrawiam i zasuwam na działkę bo nam ograniczyli wode 2 razy dziennie po 2 godziny..Trzeba wykorzystać czas na podlewanie ;:196
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3654
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Marysiu spróbuję ukorzenić, może tym razem się uda. My też podlewamy to co najważniejsze, te podlewam, bo od ulicy rosną. Tak to wygląda zza płotu
Obrazek

Obrazek

Justynko witaj, i zaglądaj kiedy masz ochotę. Nasionkami cleome chętnie się podzielę.
Obrazek

Misu krety i nornice zaglądają i do mnie. Moja kobea też rośnie w liście, co dzień wypatruję pąków i nic
Obrazek

Isiu cieszę się, że masz leszy nastrój. U mnie też kwitną lilie i liliowce, te pierwsze koniecznie muszę dokupić
Obrazek

Obrazek

Kwitną dziwaczki samosiejki, było ich tyle, ze części musiałam się pozbyć
Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu wizytówka śliczna ;:215 Moja cleome jak wsadzona taka jest ale wczoraj przywiozłam sadzonki (samosiejki większe od mojej rozsady) ;:306 Przywiozłam tez liliowce, a miałam nic nie brać bo wszystko trzeba podlewać żeby się przyjęło. ;:223 Człowiek jest ;:223
Dziwaczki u mnie nigdy nie nie siały ale przechowuję z daliami karpy ...są ale jeszcze nie kwitną :wink:
Z kobeami miałam to samo i zrezygnowałam ...tylko przed laty miałam cały płot obrośnięty kwiatami!
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3654
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Marysiu może nie jest do końca tak jak chciałam, ale drugiego takiego samego czy podobnego ogrodu to tu nie ma. Może Twojej cleome coś w ziemi nie pasuje. A że jednak coś przywiozłaś, to się nie dziwię :;230
Mireczko zobacz

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu Twój ogród jest przepiękny! Bardzo mi się podoba ;:215 Lilie masz takie ładne, a do tego pewnie pachną. Cleome pozytywnie zazdroszczę, bo też siałem, ale słabo rośnie i prawie wcale nie urosło od wysadzenia. Kilka razy siałem i nigdy nie kwitła. W przyszłym roku powtórka ;:108 U Ciebie taka wypasiona jest, pewnie lepsza ziemia ;:215
Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3654
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Julianie bardzo mi miło. Część lilii pachnie, i to jak. Nawet mój M się zachwyca, i nie protestuje jak mówię, że trzeba dokupić :). Co z tym cleome, nie wiem, ani w Poznaniu ani tu nie miałam z nim problemu.
Mam pierwszego pomidorka, znaczy miałam, zjadłam. Dynie wcale się nie wiążą, ani jadalne, ani ozdobne. Za to na arbuziki liczę, może dadzą radę urosnąć.
Obrazek

Obrazek

Powojnik kupiony jako Montana,coś kiepsko rośnie
Obrazek

I różności
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Myślałam, że już koniec znalezisk, a tu proszę, co mi M przyniósł (Muszę uważać jak będzie pakował złom do wywiezienia, może jeszcze coś jest?)

Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2254
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Nasz Ogród

Post »

Bardzo się cieszę ze zapuszczasz korzenie ;:138
Z dynią tez mam problem, w ogóle nie rośnie, a zawsze myślałam ze ma wymagania podobne do ogórków i kabaczków, a te rosną az miło w tym roku.
Kleome w ubiegłym roku miałam , a w tym nie skiełkowały i nie mam . Bedę próbować w przyszłym bo fajnie uzupełniały rabatę.
Znalezisko ciekawe i fajnie będzie pasować do ogrodu.
Boję się kleszczy, zrezygnowałam nawet z wypadu do lasu na jagody , a bardzo lubię spacerować po lesie ;:145
Trudno będą jagody z bazarku ;:223
Spokojnego dnia ;:168
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu po raz nie wiem który próbuje uprawiać arbuzy, teraz na zrębkach i nie wiem czego nie chcą u mnie rosnąć ;:223 Cleome kiedyś rosły przecudne, potem już nigdy takie...ale coś tam było :wink: Teraz to wina suszy i tłoku na grządkach, te przywiezione ładnie się zbierają.
Fajna kanka uwielbiam takie artefakty ;:215 Mam też takiego dwukolorowego liliowca ;:215
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu powojnik czasami potrzebuje czasu. Moje po przeprowadzce potrzebowały dwa lata, żeby się rozbujać. Zrób mu kopczyk kompostowy i będzie zadowolony.
Kaneczka cudna :uszy
Arbuzy próbuję uprawiać ale nie dają rady. W tym roku nie wyszły nawet nasionka ;:219
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1484
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu
Dawno mnie u Ciebie nie było, zaglądam i co widze dedykacja dla mnie. Bardzo się ciesze ,że coś tam się przyjęło a nawet zakwitło , ja bardzo lubię dzwoneczek a czosneczek ?
Mój S by leżał pod arbuzem i chuchał i dmuchał, bo on je uwielbia, mi jakoś smak ogórka zostaje na długo ;:174
Kaneczka superaśna.
Pięknie u Ciebie
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7889
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu
Podziwiam lilie i liliowce :D
Kobeą się nie przejmuj ,długi okres wegetacji ma.
Zazdroszczę pomidorków w gruncie i arbuza. :D
Ten dzbanek metalowy to Ci ukradnę chyba 8-) ;:224
Moim zdaniem to jest taki do wody do kompletu z miską do mycia w domu był :D
Bardzo fajny jest :!:
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”