Ogród pod wierzbą

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Martusiu calutki czas pisałaś ,ze nie masz czego pokazać ,żeby założyć wątek ,a tu widzę kwiecia calutkie mnóstwo .Widzę ,ze masz też cudne tulipany Banjaluka bardzo je lubię niestety wybyły ,a jesienią ich nie widziałam w sklepach .Tej jesieni muszę je sobie znów sprawić a ogólnie tulipanów masz mnóstwo nie taka bieda jak u mnie . Super miejsce bardzo nastrojowe pod wierzbą a rzeczka bratków urzekająca .Kwitną już u Ciebie serduszko moje dopiero sie gramolą ale dzisiaj też zauważyłam pąki irysów niestety chyba przemarzły ale z pewnością coś pokażą .Chyba będę musiała je zabezpieczać na zimę a przecież nigdy tego nie robiłam i było dobrze wiec nie wiem co jest grane ;:224
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

:wit Martusiu i ja chcę bywać w Twoim wirtualnym ogrodzie :D Piękne tulipany ;:167 , Serduszka już kwitnie jak ja je uwielbiam, w tym roku powiększyłam ich kolekcję :) Pięknie u Ciebie, będę podziwiać ukiełznanie ogrodu. Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Te kwitnące drzewa robią wrażenie.
Tulipanów mnogości u ciebie.I wszystkie piękne ;:215
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2866
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Witajcie!
Igo, witam Cię i zapraszam! Wiosenne kwitnienia cieszą szczególnie po zimowym poście, a tulipany mają tyle barw i kształtów, że mogę je oglądać godzinami! Arizema niknie wśród zieleni, a ja ciągle czekam na owocowanie!

Danusiu, dawno, dawno temu, kupiłam trzy: bialo-żłóty, nie przetrwał, a te są niezniszczalne! Odgrażam, się że przekopię i już, a potem wydłubuję sieweczki, bo mi żal!

Jadziu, witam Cię pod wierzbą! No rarytasków ani porządeczku to u mnie nie zobaczysz, ale kwitnąć coś, choćby chwast, musi!
Jadziu, a które to Banialuka?
Serduszkę uwielbiam od dzieciństwa, rosła w ogródku sąsiadki. w tym roku nie mają zbyt wielu kwiatków, ale kwitną wszystkie. Irysy to raczej zgniją niż wymarzną, to chyba okrywanie im nie pomoże. Może jednak zakwitną, bo kocham irysy też!

Krysiu, witam Cię serdecznie i zapraszam na dłużej, bo okiełznanie tego szaleństwa trochę potrwa i nie wiem czy nie jest to obietnica bez pokrycia! Ale będę próbować!
Serduszkę rozsadzam po ogrodzie, od kiedy nornica zeżarła mi duży krzak, dosłownie wyrwałam jej z pyska maleńki kawałek Mam różową, białą i złotolistną różową, tylko Valentine co sadzonka, to porażka!

Aniu, witam Cię u siebie! Tulipanom ciągle mówię jakie są piękne! Szkoda, że to nie Ty robisz im zdjęcia!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

U mnie popaduje HURRA Martusiu te pasiaki zółto-czerwone to Banja Luka https://images92.fotosik.pl/169/d90bb68b3eef691fmed.jpg Ja nie mam miejsca na serduszki ,wiec rośnie tylko pod wielgachnym Maigoldem .Valentine też jeszcze się nie pokazała tak jak w ubiegłym roku dużo później zakwitła. Oby i do Ciebie również dotarło podniebne podlewanie ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Witaj Martusiu,widzę ,że odwiedzających przybywa z każda chwilą ,to fajnie ,bo i ogród piękny ,ja weszłam do Ciebie bo kliknęłam mój piękny ogród ,zdjęcia ogrodów i tam w tym spisie ogrodów byłaś ,chociaż jeszcze w stopce Cię nie było ,ja zawsze stamtąd wchodzę do zaprzyjaźnionych ogrodów,muszę powiedzieć ,że ogród piękny bardzo kwitnący z taką atmosferą jak lubię ,pozdrawiam i miłego weekendu ;:168
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12067
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Zamierzam zostać stałym, wiernym gościem Twojego ślicznego ogródka!

Pozdrawiam!
LOKI
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Fajne te tulipany z postrzępionymi płatkami.Muszę sobie takie dokupić jesienią.

Miłego dnia. :wit
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2866
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Jadziu, wczoraj u mnie nic nie padało, ale dzisiaj od świtu pada! chłodno, ale nie wieje nareszcie! Myślisz, że jeszcze jest nadzieja dla mojej Valentine? Jak nie wyrośnie, to następną kupię tylko osobiście kwitnącą w doniczce!

Martuś, spryciaro, cieszę się bardzo, że podoba Ci się u mnie! Mnie tam bardziej podoba się u Ciebie! :tan

Loki, witam Cię i cieszę się bardzo, że chcesz zostać! Zapraszam!

Danusiu, powiem im! ;:196 Nie wiem jak się nazywają, może wie Jadzia? Piękne są, zwłaszcza ten różowy ma super ułożone te igiełki.

I kilka zdjęć:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Marto przed chwilką odkryłam, że w końcu otworzyłaś wątek, bardzo się cieszę bo wiem że będzie co podziwiać to zdjęcie z łanami tulipanów https://images92.fotosik.pl/168/15a4a86a6d93244dmed.jpg zapowiada że ogród nas zaskoczy swoim pięknem.
Masz gdzie zaszaleć bo 20 arów to duże pole do popisu, teren ogromny, ogród już pełnoletni więc rozumiem, że obecnie tylko potrzebuje lekkich zmian. Czy masz też w nim warzywnik.
Donoszę, że malinki od Ciebie pięknie rosną, dzisiaj wypatrzyłam ostatnią opóźnioną, wszystkie sadzonki się przyjęły, deszczyk teraz mi je podlewa rusza z pełną siłą.
Będę częstym gościem, także proszę o otwarcie furtki i jakąś skromną ławeczkę, pokazuj nam jak najwięcej zdjęć.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Martusiu to fajnie ,ze u Ciebie również podlewanie z nieba tak jak u mnie .Dzisiaj trochę lepiej pada taki delikutaśny deszczyk w sam raz do porządnego nawodnienia gleby .Mam nadzieję ,ze roślinki są zadowolone z tego, a ślimaki mają urzędowanie na roślinach .już mam uszczknięte liście czosnków ozdobnych ;:222 a jest tych winniczkowców :wink: i nie tylko multum ;:202 nie wiem skąd one sie biorą ;:202 .Podlewającej niedzieli ;:196 Niestety nie jestem ekspertką tulipanową ale wydaje się ,ze ten strzępiasty to Fancy Frills
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Pięknie już ci lilaki się rozwinęły i zaczynają kwitnienie ;:173
Hosty śliczne.U mnie mniejsza część dopiero ma liściorki większe.Dużo jeszcze w kłach.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Lilaki kwitną? ;:oj
U nas właśnie zaczął padać deszcz.Mam nadzieję,że na mój ogródek też pada. :heja Jednak deszcz to deszcz. ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”