Bukszpany Lemonki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Izuniu wpadam w przerwie miedzy leżakowaniem i plażowaniem pooglądać twój ogród .
Wszystko cudnie kwitnie i cieszy oczy. Lato jest piękne i niech nam trwa jak najdłużej. ;:3
I ja się podpisuję pod zdjęciem z trawą Red Baron. Super ujęcie. ;:7
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Izo, przepiękne zdjęcia, takie głębokie i wyraziste kolory, ta czystość konturów. Bomba.
Śliczne róże.
Red Barona masz na rabacie? Pytam, bo choruję na tę trawę i ciekawi mnie jak sobie radzi.
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Masz oko do robienia zdjęć, dawno mnie tu nie było, ale już nadrobiłem i podziwiam!! Pięknie!!
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

W przyszłym roku koniecznie muszę posiać koperek. I ziemniaczki posypać można, i ładnie wygląda w kompozycjach z kwiatami. :D
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Wróciłam i nie wiem czy ogarnę zaległości na forum. Tyle piszecie wszędzie :lol: Moje odpowiedzi do niektórych z Was już będą trochę nieaktualne.

Maryniu, dzięki za rozpoznanie :D Upały nie dają za wygraną. Ja na działce też nie byłam ani wczoraj ani dziś. Może jutro skoczę na chwilkę.

Iza, nie mam czego wybaczać ;:196 U mnie z czasem też krucho :lol: U nas upał, ale pada niemal codziennie. Cieszę się, ze podoba Ci się zdjęcie z trawą :)

Moniko, za uznanie dziękuję :) Relacji z urlopu większej chyba nie będzie bo zwyczajnie czasowo nie zdąże pewnie niczego wrzucić teraz a później to już mocno nieaktualny temat będzie. W każdym razie urlop był udany, morze cudne jak zawsze i lasy sosnowe pięknie pachnące jak zawsze. Pogoda za to wyjatkowo upalna. Na trzecim zdjęciu jest majeranek :)

Majka, fajnie, że wpadłas i podobają Ci się zdjęcia :) Koperek przy różach przypadkowo się wysiał. Nie wiem jak bo siałam go w innym miejscu :lol: Długo bardzo się nie pokazywał. Siałam wiosną a podobno jesienią lepiej.

Ewelinko, dziękuję bardzo za miłe słowa :) A ślimaki to paskudy syraszne. Też nie zauważyłam żeby jadły chwasty u mnie, jedzą tylko to co ja posadzę.

Olu, miło Cię widzieć :) Dzięki za dobre słowo :) Plażowanie i leżakowanie to fajna sprawa ;:108 Nawet ten upał jest wtedy znośny :) Zresztą ja lubię upał :)

Alicjo, dziękuję ślicznie za tak miłą opinię :) Red Baron mam na rabacie, zimę ładnie zniosła. Miałam zawsze na balkonie w doniczce i tez jeśli jej nie przesuszyłam ładnie wiosna ruszała.

Kamilu, piękne dzięki za miłe słowa :)

Wandziu, koperek koniecznie posiej :) Fajny jest :)
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Kilka pomidorków z balkonowej uprawy :) Teraz walczę ze szkodnikami, które trochę opanowały moje pomidory podczas mojej nieobecności. Trzymajcie kciuki żeby sobie poszły ;:108

Obrazek

Wstawiasz za duże zdjęcia(regulamin), zmniejszyłam. Iwona
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Hej :wit . Zazdroszczę zbiorów! Nie ma to jak swoje balkonowe pomidory ;:215 . Szkoda, że nie mam ręki do doniczkowych roślin ,ta moja skleroza z podlewaniem ;:131 . Pozdrawiam i udanego dnia życzę :wit .
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Koperek wysiał mi się od sąsiadów, bo swojego nie miałam. A teraz mam aż trzy :heja Ładnie wygląda z kwiatami.
Swojskie pomidory najlepsze ;:63
Nie rozpoznałabym, że to majeranek. Kwitnący majeranek ma zielone kuleczki, a ten Twój różowe kwiatki. Rzeczywiście najbardziej przypomina oregano.
Najważniejsze, że wypoczęłaś i trafiła Wam się dobra pogoda, bo ta nad morzem jest najważniejsza. W czasie deszczu nie tylko dzieci się nudzą ;:108
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Pozazdrościłam Ci tej fotki z trawą i popełniłam swoje. Co prawda inna trawa, inne kwiatki, ale klimat podobny ;:224
To ile masz tych krzaczków pomidorowych na balkonie? ;:oj Muszą być pyszne. Na kuchennym parapecie hoduję koktajlówkę żółtą, niską. Pomidorki są smaczne, ale mają grubą skórę.
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Halo, halo! Wakacje minęły, lato minęło, a tu wciąż cicho i pusto...
Mam nadzieję, że wszystko OK i czekam na Twój powrót :wit
Tremel
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 7 paź 2018, o 05:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Witam gorąco
Awatar użytkownika
mandorla
200p
200p
Posty: 425
Od: 12 paź 2018, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Izuś, gdzie się podziewasz...? :wit Kochana, przegoń wreszcie precz kłopoty... Martwię się też o Twoje bukszpany, moje ćma w tym roku zjadła błyskawicznie i dokumentnie, mam nadzieję, że Twoje żyją.
Pozdrawiam słonecznie, Ika
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Jestem już, jestem. Tak mi jakoś życie nie pozwoliło się pojawiać.Mam nadzieję, że juz bedę częściej.

Bukszpany póki co żyją. Jeden duży usechł :( Działka nieco zaniedbana. Mam nadzieję, że w tym sezonie juz dam radę.
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”