Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Witam Krysieńko! wpisuję się i oznajmiam ,że o Tobie wciąż pamiętam, ale co zrobię jak ten czas tak pędzi.Ślicznie jak zawsze u Ciebie. Wrócę tu niebawem ;:196
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu :wit
Ja też o tobie pamiętam.
I mam tak samo jak Ty jak patrzę na te rośliny nabyte od ciebie. O to od Krysi. ..
Chyba te od innych zawsze pamiętamy od kogo
I te kupione nawet gdzie. ..
Upraszam się o pokaz twoich pięknych roslinek. Masz tego dużo i pięknie pokazujesz. Nie bądź samolubem i tylko dla siebie. ;:173
Pozdrowki zostawiam. ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu napisz nam jak tam tworzenie Twojej nowej działeczki, czy już wszystko przeniesione, czy jeszcze prace trwają. Jestem bardzo ciekaw nowych efektów :) :wit
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Witam Krysiu :wit
Przypadkiem odkryłam Twój watek a w nim cuda ;:138 :cudowne kwiaty pokazane na przepieknych zdjeciach. Ponieważ jest barrrdzo nieprzyzwoita pora i oczy mi sie zamykaja przebiegłam Twój watek bardzo szybko i postanowiłam sie wpisac by mi nie zaginął a przy najblizszej okazji zrobie to spacerkiem..bo warto!na razie serdecznie pozdrawiam!
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
ewaidc1198
200p
200p
Posty: 487
Od: 21 cze 2006, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Witaj Krysiu! Widzę, ze od dawna nie zaglądasz, szkooooda... A ja do Ciebie trafiłam za sprawą wątku sprzedażowego, który przeglądałam i za sprawą Twojego zaproszenia do wybrania sobie czegoś poza ofertą :) Podziwiam Twoje zdrowotno-ziołowe działania i podzielam pasję do zbierania ziół i leczenia się przy ich pomocy. Żal mi wszystkich , którzy wierzą tylko w prochy i jakby udają, że nie widzą napisów na nich o ubocznych działaniach niepożądanych, ale wybór ma każdy sam . Czy możlwe jest kupienie u Ciebie nasion Cyklantery pedaty i jakiejś rozmnóżki złotego wąsa ? Pozdrawiam cieplutko wbrew październikowym wiatrom :)
Będę do Ciebie zaglądać, bo działeczkę masz przecudnej urody :wit
Na działce! - PEŁNY ODLOT
Opowieści z mchu i paproci
Awatar użytkownika
ewaidc1198
200p
200p
Posty: 487
Od: 21 cze 2006, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu witaj ! Wracam do Ciebie z ciekawością i przyjemnością. Przeglądam Twój wątek i widzę, że z powodzeniem ukorzeniasz powojniki bylinowe. Czy zechcesz uchylić rąbka tajemnicy jak to robisz? :roll:
Na działce! - PEŁNY ODLOT
Opowieści z mchu i paproci
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Witaj Krysiu, jestem, wróciłam i mam nadzieję, że Ty też będziesz zaglądać ;:196 , trochę wolnego czasu i będę spacerować i czytać co się dzieje :wit
Awatar użytkownika
ewaidc1198
200p
200p
Posty: 487
Od: 21 cze 2006, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu ! Wszystkiego najlepszego na 20019 rok, ale przede wszystkim dużo zdrowia i dobrego samopoczucia . No i bardzo proszę, pokaż nam się tutaj choć czasem :) ;:196
Na działce! - PEŁNY ODLOT
Opowieści z mchu i paproci
halinkab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 787
Od: 15 maja 2015, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Witaj Krysiu w Nowym Roku :wit Z przyjemnością przespacerowałam się po Twoim ogrodzie. Z domowych widzę, że również skusiłaś się tak jak ja na pelargonie. Ja również ponownie przygarnęłam pelargonie. Póki co mam 3 odmiany w tym tulipanowe. Zainteresowała mnie ta Twoja a la bonsai. Już gdzieś ją widziałam. A ona też kwitnie czy jest ozdobna tylko z liści. A i pierwszy raz spotykam się u Ciebie ze słodkim zielem Azteków. Tak myślę, że mogłabyś jeszcze do swojego ogrodu przygarnąć żurawki ;:3
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Witam wszystkich w Nowym Roku życząc wszystkiego co najlepsze i udanego początku nowego sezonu.

Bardzo dziękuję,że pamiętacie o mnie , ja też w sezonie czasami wieczorem zaglądałam do Waszych ogrodów aby być na bieżąco lub podpatrywać jakieś aranżacje do wykorzystania na swej nowej działce.
Ufff ... pierwszy sezon mamy za sobą i długie miesiące wytężonej fizycznej pracy. Upały i susza nie sprzyjały świeżo posadzonym roślinom i gdyby nie podlewanie niewiele by z tego zostało.

Pod koniec styczna zorganizuję sobie trochę czasu i pokażę co nieco choć w te upały to nawet chęci do robienia zdjęć były takie wymuszone :;230
Pozdrawiam z zaśnieżonej Ostródy
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Witaj Krysiu, czytam, że masz nową działkę?, jestem jej bardzo ciekawa, z tamtej zrezygnowałaś z jakiego powodu?, widziałam, że była zalana, czy dlatego?
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu jestem ciekawa fotek tej nowej działki .Z pewnością już bawisz się sadzonkami oby tylko częściej świeciło słonko .No to czekamy na otwarcie nowej działki ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Witaj Krysiu! Przyszłam zobaczyć, jak działasz na nowej(?) działeczce, :roll: a tu cisza.
Mam nadzieję, że ze zdrowiem wszystko w porządku ;:167 i jedynie brak czasu powoduje Twoją nieobecność we własnym wątku. ;:218
Słonecznych i ciepłych dni życzę oraz zdrówka. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”