Nasz Ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu w sprawie iglaków się nie wypowiadam, bo nie zgłębiam tematu, ale zapytam czy to aktualne zdjęcie ze śniegiem?
Gdyby Poznań był bliżej to kto wie może skusiłabym M na wyjazd, ale może przydałaby się jakaś towarzyszka od kwiatków :D
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Krysiu będę podcinać stopniowo,zobaczymy jak będzie wyglądać. Za nim jest jescze kawałeczek ziemi,coś do cienia mogłabym tam posadzić.
Marysiu zdjęcie stare, nie ma śniegu,chociaż tu akurat długo leżał. Poznań daleko,gdyby nie mama to nie wiem czy byśmy pojechali. My stąd wszędzie daleko mamy,czy góry,czy morze,chcielibyśmy wybrać się do Wrocławia a to też ponad 500 km,do Krakowa 400.
Wspominki-różanka z Kozłówki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Tuje obgolone,wygląda przejrzyście.
Begonie sobie rosną,a najpiękniej rośnie kobea. Czy już ją przepikować?
Obrazek

Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu, przepikuj kobeę do osobnych pojemników, daj patyczek jako podpórkę i przytnij żeby się rozkrzewiała.
Ja też byłam na Gardenii, ale to był szybki strzał, bo czasu było mało. Coś tam jednak znalazłam dla siebie. Męczą mnie takie tłumy, nie mam komfortu ;:218
Thuje bym podcięła, pod spodem można fajnie poszaleć z bylinami. ;:333 Lubię sama z tuj tworzyć różne twory. ;:108
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Nasz Ogród

Post »

Witaj Kasiu,szpaler pięknych róż pokazowy i Ty miedzy różami ,no po prostu cudne zdjęcie ,do takich widoków właśnie tęsknimy ,sieweczki też ładnie rosną ,ja jeszcze nic nie siałam zaczynam 8 marca ,na pewno pomidory ,a resztę to coś wybiorę ,nasion mam różnych sporo,część z nich wprost do gruntu wysieję ,a część do doniczek ,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu życzę pięknego kwitnienia kobei, ja tylko raz w życiu ogrodowym doczekałam się kwiatów i nie wiem o co chodzi :;230 Róże piękne, a Ty wyglądasz kwitnąco. Takie daleko Twój M pokonywał dość często i Ty też a teraz osiedliście...na pewno gdzieś wyruszycie :D Dziękuję za nasionka i dobrze że napisałaś adresik ;:196
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Gosiu też nie przepadam za tłumami,i ludźmi którzy zachowują się tak jakby nie było nikogo wokół. Szkoda,że nie udało nam się spotkać.
Martusiu a jeszcze na jaką super pogodę trafiliśmy,to niedaleko od nas,więc pewnie to nie ostatatnia wizyta.
Marysiu zobaczymy czy mi się uda z kobeą. Z petuniami klapa,myślę,że chyba zgorzel siewek je dopadła.
M kręcił nosem na pomysł podcięcia tui,ale jak się zobaczył efekt ciachnął też te z tyłu domu.
To zdjęcia z przodu, co posadzić wokół nich? Z tej strony od płotu raczej cień-za płotem rosną śliwki. Na ziemię proszę nie patrzeć, będzie dokupiona

Obrazek

Obrazek

Moje ostatnie zakupy

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu ja miałam na ROD też taki zakątek z iglakami i fajnie sprawdzał się zawilce leśne.
Możesz spróbować też hosty ale to już spory wydatek aby to obsadzić.
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Krysiu zawilce dobry pomysł, host trochę przywiozłam,poczekamy jak się rozrosną, nie muszę mieć wszytkiego od razu. W tym roku najbardziej zależy mi chyba na warzywniku,a kwiaty pomału. Zresztą zamówiłam kilka róż, dalii, z Gardenii mam kilka lilii, będzie kolorowo!
A i takie rarytasiki też tu zastałam


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasz Ogród

Post »

Hej Kasiu ! Bardzo ładny masz ogród ! Taki spokojny i wiejski klimacik ;:333 Aż się chce w takim posiedzieć przy wakacyjnym grillu :D A kobee myślę że powinnać przepikować jak najszybciej :D Ja swoje za jakieś 2 tygodnie rozsadzę też jak tylko wypuszczą liście właściwe :D
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Witaj Seba. Kobea popikowana.Pogoda za oknem nie sprzyja ogrodowaniu,to jeszcze trochę powspominajmy


Obrazek

Obrazek

Obrazek

I malutkie oznaki wiosny

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Nasz Ogród

Post »

Kasiu u nas już też podbiał kwitnie od paru tygodni, ale bliżej Krakowa przy drodze.
Ja też myślałam o hostach i u mnie chcę ich mieć więcej, ale zamiast podzielić panowie skrzętnie mi je zakopali ;:124 Myślałam przy okazji sadzenia wysłać Ci moje chryzantemy bylinowe, bo je muszę ograniczać i nie wiem czy masz pierwiosnki. Będę je wykopywać z tymczasu to mogłabym podzielić. Coś pewnie jeszcze mam zadołowane, ale już nie pamiętam :D
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasz Ogród

Post »

Marysiu myślę że przy takich pracach nie obędzie się bez strat.Ale może teraz zrobisz sobie piękniej. Chryzantemy chętnie przyjmę,pierwiosnki też,mam tylko takie pospolite fioletowe.
W domu kobea rośnie,pomidory wschodzą,gorzej z petuniami dosłownie kilka sztuk zostało.
Wspominki

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”