Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadzinko w nowym wątku....który to już z kolei. ;:138
Wiosna się powoli zbliża to i więcej chęci do życia i działania no i jesteście już gotowi do spacerów razem z Amelką po pięknym ogrodzie.
Podziwiam cudny storczyk...u mnie nie chcą rosnąć.
Wspomnienia, które tu zapodajesz wkrótce ani się obejrzymy staną się naprawdę a na razie zdrówka życzę i dalszej cierpliwości do robótek ręcznych. ;:224
;:168 ;:167
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu :) Melduję się w nowym wątku :) U mnie słoneczko a u Ciebie śnieżek :) wspomnienia jak zawsze wspaniałe, ale zdjęcia w białym przykryciu równie piękne, nie wspominając o storczykach :)
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu umiesz dobrze się zorganizować bo masz czas na wszystko - wnusia, wspólne prace artystyczne, wiosenne siewy i kolejny wątek , no i dom :)
Oby wszystkie Twoje plany udało się tak sprawnie realizować.
Tego Ci życzę i serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu wspaniałe prezenty szykujecie z wnusią, fajna już dziewczynka, a Ty wspaniała babcia ;:196 , kropelki wyglądają cudownie ;:oj storczyki mam trzy z kolejnych dni matki od dzieci, maja już na prawdę sporo lat i ciągle pięknie kwitną, no od dzieci to szczere kwiaty ;:167 , Twój równie piękny ;:215
Awatar użytkownika
hortensjomanka
100p
100p
Posty: 145
Od: 4 gru 2018, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu rozkoszna ta Twoja wnusia ;:138
Ja się chyba wnuków nie prędko będę spodziewać, bo moja starsza córa ani nie myśli o dziecku ,ajjj rozpieszczałabym bardzo taką swoją Amelkę :heja
Ozdoby śliczne , muszę pogratulować obu Paniom ;:188 ,bardzo to fajnie wyszło. Ja bardzo lubię takie "domowe prace" - świetny pomysł i wykonanie ;:167
W ogródku Hortensjomanki :)
Jest taki ogród, gdzie jedyny w nim dźwięk, wyznacza bicie mego serca...
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Zima nie odpuszcza ,ale niech tam roślinki są zabezpieczone w razie czego. Teraz znów wszystko zamarza to co w dzień ciutek stopniało bo słonko raczej się nie pokazało .No a ja dalej się bawię, a od czwartku mam wolne ufffff :heja

To moje wczorajszo-dzisiejsze wypociny


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MAŁGOSIU :oops: niestety to już prawnusia ma 3,5 roku ;:180 za pochwały .Amelka niby pracuje ze mną :wink: jednak nie bardzo chce sie przykładać do pracy i też nie na wszystko mogę jej pozwolić robić .Przeważnie może się przyglądać, jednak chyba coś jej utkwi w tej małej główce. Amelka też dostanie swoje serce ozdobione sercowymi czekoladkami

Obrazek

Obrazek

IWONKO Amelka to prawnusia ma też swoja różę, a od tego sezonu nawet dwie, bo druga jest malusia dopiero ukorzeniona .Storczyk od synowej też cudnie kwitnie to z tych miniaturowych rózowy .Masz racje ,ze darowane z serca lepiej rosną niż te kupione przez nas

Obrazek

Obrazek

KRYSIU jaka ja tam dobra organizatorka może mam więcej czasu od Ciebie .Wykorzystuje każdą wolną chwilkę żeby chociaż pasek dokleić i to już robota idzie do przodu :;230 Dziękuję raczej wszystko będzie zrealizowane do Walentynek

Obrazek

Obrazek


MARIUSZU miłe Cię witam i cieszę sie ,ze o mnie nie zapomniałeś ;:180 Teraz nas już to biale mało interesuje chcielibyśmy wyruszyć do pracy w naszych królestwach a jest jej dosyć sporo wiosna .Najbardziej boję się o tulipany ,czy nie zgniły bo przecież jesień była dosyć mokra

Obrazek

Obrazek

ELUSIA nawet nie liczę który odcinek :wink: to jest bez numeracji wiem ,ze jestem 10 lat na forum to szmat czasu ile ludzi odeszło ilu nowych forumowiczów sie zjawiło przez ten czas .Niektórych osób bardzo brakuje szczególnie w tematycznych wątkach taka Nela czy Ania ,Oliwka ,Ewa- Gloriadei ach długo by wymieniać, a my dalej trwamy na warcie :;230
Te wszystkie dzisiejsze fotki to jeden majowy ogrodowy dzionek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Minnie
200p
200p
Posty: 273
Od: 11 kwie 2016, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu :wit

I mnie nie może zabraknąć w nowym wątku, wszak sąsiedzie oko musi doglądać czasem dobytku gospodarza :D
Prawnuczka to sama słodycz, masz miłe towarzystwo przy kreatywnych pracach.

I u mnie spadła gruba kołderka świeżego białego puchu, ale już się topi. Jak dla mnie może leżeć aż do wiosny, byle drogi są bezpieczne.
Też się martwię o tulipany i inne cebule, u mnie zimna glina :roll:

Róże pięknie się prezentują, co jedna, to ładniejsza. Storczyki też bardzo lubię.
Skąd Ty nasz takie pokraczne nazwy tych robaczków ;:306 Ja to bym musiała mieć jakiś atlas, bo w życiu bym nie spamiętała takich nazw ;:124

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zaklinać wiosnę, by przyszła do nas na czas ;:303

W tym roku planuję właśnie wyparzyć ziemię, bo w zeszłym miałam masę ziemiórek... muszę jeszcze doczytać co i jak. Dobrze, że przeczytałam, że nieszczególnie pachnie, muszę się na to przygotować psychicznie :D Na szczęście do pierwszych planowanych wysiewów jeszcze mam dobry tydzień :)

Słonecznej pogody :wit
Pozdrawiam serdecznie, Ania
Bylinowo-różany ogród u Minnie
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu jakie piękne rękodzieła, już widzę walentynkowo u Ciebie :) Czas leci nieubłaganie, nic na to nie poradzimy, no ale za to zaraz wiosna hihi. Ja też się martwię o tulipany, jak w tym roku nie wyjdą i zgniły jak w poprzednim to będzie koniec, nie dam im już szansy ;:185
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu kolejne piękne rękodzieła ;:215 ;:215 ;:215 serduszka prześliczne ;:167 , a i kwiaty cudne, kolorowo, wesoło u Ciebie ;:196 Jadziu ta gipsówka to jakaś niska roslinka jest?
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadzinko droga no wielkie ;:138 za tyle rękodzieła. Widzę, że będzie na urodzinowo ale i na walentynkowo ;:215

Pięknie nam ogrzewasz ten zimowy czas widokiem kwitnących roślinek ;:108
A to szczególnie mi się spodobało - https://www.fotosik.pl/zdjecie/68adc2b46743b3a4 - zaraz idę sprawdzić co to za cudeńko.

Wojsiłka pospolita i u mnie bywała i jestem jej za to bardzo wdzięczna, bo ubijała te gadzinę - ogrodnicę niszczylistkę. Udało mi się zrobić zdjęcia jak wysysały z nich wszystkie soki :tan Nie wiedziałam tylko, że tak się nazywa. A sporo jej u mnie było w sezonie letnim.
Zima jakby pomału odpuszczała, a ja znowu dziś domówiłam nieco kwiatów - Pan M. jeszcze o tym nie wie i chyba mnie z rodziny wypisze jak się dowie, bo mi to nieco troszkę duże wyszło :;230

Ja się jutro wybieram na moją działeczkę zobaczyć co tam słychać i nakarmić ptaszki. Mam tylko nadzieje, że pogoda pozwoli. Dziś wiatr rozwiał smog, ale wczoraj było strasznie.

Serdeczności przesyłam ;:196 ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu - robótki kwitną u Ciebie już teraz, a już za niedługo na nowo zakwitnie Twój piękny ogród.
Róża Prince de Monaco jest nadal moim pragnieniem. Jeszcze tak ją teraz pięknie pokazałaś, chyba w pełnej krasie co do kwiatu. ;:167
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

:wit Jadziu
Zimę miałaś piękną. Te różane widoczki są przepiękne.
Aż chce się lata.
A tu jeszcze zima ma wracać ? :wink:
Pozdrawiam niedzielnie ;:196
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, jestem i ja w Twoim nowym wątku... Wspaniałe rękodzieło robicie z Amelką. Wiadomo, ze ona jeszcze szybko się nudzi i widzi po swojemu pewnie dzieła, ale to dobrze. Taki jej przywilej. Jednak wszelki prace rozwijają, manualnie i w ogole... a kontakt z ogrodem i naturą jest też bardzo ważny. Cudownie, że ma Ciebie!
Całuję Was ;:196
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”