Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Zapraszam do współtworzenia naszego forum.
Odwiedzanie nas tylko po to by skorzystać z nasion nie jest dobrym pomysłem.
Nie gwarantuje dostępu do sekcji OFERTY.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
lunapomyluna
50p
50p
Posty: 58
Od: 23 lis 2014, o 16:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Nie jest tak jak piszesz. Ja wolę czytać ,pisać nie za bardzo moge co mnie zniechęca. Mam źe tak powiem ograniczone moźliwości techniczne. niezawsze się loguje jak przeglądam forum .

Mogłabym więcej pisać , gdybyście przymkneli oko na brak kilku literki ,,z,, teraz muszę klikać ciągle kopiuj/wklej. I to długo trwa.



Ale ok rozumiem teraz dlaczego nie mogę. Więc proszę o podziękowanie w moim imieniu dla świstaka od pomidorków i papryk. Dla świstaka od warzywek prosze przekazać by mi nasionek nie wysyłał, a znaczek nakleił komus kto zapomniał.
Awatar użytkownika
roscommonka
100p
100p
Posty: 119
Od: 15 maja 2013, o 16:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Dlaczego nie mogę kupować jak wszyscy? I dalczego jak sie nie zaloguję to moje posty w wątku "wysiew powojników z nasion" są widoczne, a jak sie zaloguję to ich wtedy nie widać? Bardzo dziwne, nic z tego nie rozumiem.
Proszę o wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18647
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Jeśli chodzi o kwestię kupowania, to dostęp do sekcji ofert jest dla aktywnych użytkowników, a Ty od początku roku napisałaś raptem parę postów, a poprzednia aktywność zakończyła się w listopadzie.
Nie jesteśmy platformą handlową, a przede wszystkim forum. To forum istnieje dzięki aktywności jego użytkowników, więc w formie nagrody została stworzona sekcja ofert.
Zapraszamy więc do zwiększonej i regularnej aktywności, a dostęp do sekcji zostanie w przyszłości przywrócony.
Co do drugiej sprawy to spróbuj poczyścić ciasteczka, zaloguj się na forum i sprawdź czy dalej nie widzisz postów. Względnie zaloguj się i sprawdź na innej przeglądarce.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Awatar użytkownika
roscommonka
100p
100p
Posty: 119
Od: 15 maja 2013, o 16:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Dziękuję za odpowiedz teraz rozumiem, tak też podejrzewałam. Ja nie mam praktycznie zerowe doświadczenie z zakresu ogrodnictwa i tu czytając problemy innych początkujących w zupełności mi wystarczają aby sobie z własnymi w ogrodzie poradzić. Jeżeli znajduję odpowiedzi, to po co mam zawracać głowę tym samym po raz kolejny, tylko po to, aby mieć więcej postów? Staram się dzielić wiedzą sprawdzoną przeze mnie min. polecam metodę rozmnażania powojników wielkokwiatowych z nasion jest naprawdę skuteczna. ;:333 Tą metodę opisałam bardzo szczegółowo i wrzuciłam niech idzie w świat i służy innym. Dzielę się nasionami w Akcji Wymiany od 2014 i tyle mogę ze swojej strony jak na razie. Czytam was często nie logując się, po prostu w pośpiechu taki świat, pędzimy wciąż tylko ogród daje spokój i wytchnienie :D To, że się rzadko loguję nie oznacza zaraz, że mnie tu z wami nie ma. :(
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18647
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

No niestety, zasady są takie same dla wszystkich użytkowników. Samo logowanie się i czytanie nie wystarczy.
Jednak forum, choć ogrodnicze ma też inne sekcje, o innej tematyce. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. :)
Pozdrawiamy :wit
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
iwona45
200p
200p
Posty: 284
Od: 8 gru 2010, o 22:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Hej , nie mam dostępu do pv , dlaczego ? zostałam zablokowana do prywatnej poczty ?

Zostałaś "odblokowana",masz dostęp do prywatnej poczty./Adm.
iwona45
200p
200p
Posty: 284
Od: 8 gru 2010, o 22:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Dziękuje
for tinctures
50p
50p
Posty: 91
Od: 26 paź 2012, o 08:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Biała 100 km do stolicy - mazowieckie

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Witam! Czy i ja mógłbym prosić o sprawdzenie dostępu do działu z ogłoszeniami? Mam ponad 50 postów, opryskiwacz również mam, kliknąłem na zaproszenie do grupy 'POSIADACZY', ale nadal nie mam uprawnień. Czyżbym zrobił coś nie ten-teges...? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. :wit
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18647
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Sekcja ofert dostępna jest dla aktywnych użytkowników, a Twoja aktywność skończyła się w kwietniu zeszłego roku...
Zapraszamy do stałej merytorycznej aktywności, a zapewne za jakiś czas dostaniesz dostęp do tej sekcji.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
for tinctures
50p
50p
Posty: 91
Od: 26 paź 2012, o 08:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Biała 100 km do stolicy - mazowieckie

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

No, cóż... dziękuję za odpowiedź, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że takie działania Administracji są... śmieszne. :D Sztuczne nabijanie postów, pisanie bzdetów, aby tylko móc zamieścić ogłoszenie w dziale ''OFERTY Forumowiczów - kupię, sprzedam, poszukuję i inne ogłoszenia'' jest naiwnym, dziecinnym i śmiesznym :wink: wymuszaniem sztucznej aktywności forumowiczów...
Powtórzę za @roscommonka: ''Ja mam praktycznie zerowe doświadczenie z zakresu ogrodnictwa i tu czytając problemy innych początkujących w zupełności mi wystarczają, aby sobie z własnymi w ogrodzie poradzić. Jeżeli znajduję odpowiedzi, to po co mam zawracać głowę tym samym po raz kolejny, tylko po to, aby mieć więcej postów?'' i dodam, że Twoja propozycja: ''Jednak forum, choć ogrodnicze ma też inne sekcje, o innej tematyce. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. :)'' mija się z celem ''stałej merytorycznej aktywności''... mimo wszystko tematycznego Forum Ogrodniczego. Nie róbcie z tego fachowego forum 'Pudelka', 'Onetu' albo jakiejś 'Wirtualnej Polski'...
Rozumiem przesłanki kierujące taką postawą w stosunku do sprzedawców, ale gdy ktoś chce coś kupić lub czegoś szuka...? Chyba nie tędy droga - zrażacie do siebie...
Pozdrawiam i powodzenia życzę... :wit
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Zrażamy do siebie brakiem możliwości dostępu do sekcji handlowej?
No cóż, każdy ma prawo do własnych przemyśleń.
Jednak wizje prowadzenia tegoż jak sam zauważyłeś tematycznego Forum Ogrodniczego Twoje i nasze,
rozbiegają się w dwóch różnych kierunkach. W tej naszej, sekcja handlowa nigdy nie była, nie jest i nie będzie tu priorytetem.
To malutki ukłon, miłe udogodnienie od Administracji skierowane w stronę naszych, współtworzących to forum, userów. I takim pozostanie.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18647
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział

Post »

Dodam jeszcze od siebie, że forum tworzy właśnie aktywność użytkowników, a duża rozpiętość tematów powoduje, że to nas wyróżnia od konkurencji.
Natomiast jeśli komuś zależy tylko na handlu, to polecamy typowe portale handlowe jak Allegro czy Ebay.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”