Moja działka - rydnor 2009

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka - rydnor 2009

Post »

Witam Miłych gości w Nowym Roku,wierzę,że będziemy dalej,wspaniale wymieniać się wiadomościami pisanymi jak i fotografiami.
Co do Sylwestra,to tak jak Wy,siedzieliśmy z żoną w domu i naprawdę było fajnie,spokój i pełen odpoczynek,oczywiście przed północą się zaczęło,huk,fajerwerki,ale to nie tylko w Polsce,bo na całym świecie.Otworzyłem szampana i z życzeniami wypiliśmy do dna.Geniu,tak samo jak Ty oglądaliśmy"Trylogię"Sienkiewicza.Po ostatniej części poszliśmy spać.Ot i cały Sylwester.Krzysiu,nie postrzelałeś sobie?
Serdecznie Pozdrawiam Ryszard
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zdjęcia z działki
Awatar użytkownika
ares13
50p
50p
Posty: 91
Od: 30 gru 2008, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Post »

te drzewa to wyglądają prawie jakby kwitły :)
Pozdrawiam, Arek :)
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Witaj Rysiu widzę że zacząłeś od nowa ja też bym chciała ale nie wiem jak to zrobić
Genia
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5191
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Post »

e-genia pisze:Witaj Rysiu widzę że zacząłeś od nowa ja też bym chciała ale nie wiem jak to zrobić
Genia
1. Albo załóż nowy wątek i poproś Moderatorów o zamknięcie starego
2. albo poproś Moderatorów, żeby podzielili Twój stary wątek. Oni często sami dzielą, ale nie wiadomo, na jakich zasadach. Niektóre krótkie sa podzielone (np. Ave), a niektóre długie zostały. Może potrzeba czasu, i Ty też się doczekasz?
Jeśli nie chcesz czekać, to tak, czy tak powinnaś zwrócić się do Moderatorów :lol:
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Ja nawet nie miałem pojęcia że tak się robi :oops: A dzisiaj patrzę a tu trzy watki już podzielone.
Zmiany na forum z nowym rokiem. To ja też tak powinienem zrobić :?: :roll: pytam bo nie mam pojęcia :roll:
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witam, piernikowego :wink: Rysia :D Trafiłam do Ciebie przypadkowo, patrzę Toruń! I piekna zimowa sceneria ogrodowa :shock:
mam ogromny sentyment do Torunia, tam sie urodziłam dziesiąt :twisted: lat temu :wink: Ale jako roczne niemowle rodzice wywieżli mnie do Wrocławia. Jako dziecko wszystkie wakacje spedzałam przy ul.Kołłataja :P A dom przy ul.Sw Ducha nad zegarmistrzem istnieje? Tam mieszkaliśmy :? Przepraszam,ale się rozmemłałam ;:145 Bedę do Ciebie zaglądała :D
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Grzegorz B

Post »

Ryszardzie zimowa sceneria, jest bardzo interesująca, zwłaszcza w postaci tych wielkich drzew :wink:
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Ryszard zrobiłem w końcu zdjęcie tego żółtego ognika pod blokiem.
Sam zobacz jak się prezentuję w tym roku :D
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka - rydnor 2009

Post »

Witam miłych gości;
Arka i Grzegorza B na mojej działce po raz pierwszy i zapraszam ponownie.Taki piękny wystrój drzew i krzewów zgotował nam mróz"szadziasty".Miło się chodzi po działkach mając takie widoki.
Krzysiu;też byłem zaskoczony,kiedy zobaczyłem kłódkę,w miejscu,gdzie można wejść w odpowiedź.I niepotrzebnie założyłem nową stronę,gdy ona już była,tylko nie doczytałem.Na drugi raz będę wiedział co robić.Ten ognik jest śliczny,jest dużo większy od mojego,ale mam nadzieję,że też taki będzie.
Gabrysiu;Ciebie witam jako toruniankę,Boś tutaj rodzona.Do ul.Kołłątaja nie mam daleko,a czy zegarmistrz jest jeszcze na Ducha,to jak będę w mieście,to sprawdzę.Pochwal się jakie "hektary"Masz do dyspozycji.
Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam.Ryszard Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
1.Aleja 2i4 gniazdo bćków.3.Wyjazd z działek. Obrazek
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Witaj Rysiu widzę że znowu ładne zdjęcia z działki lubię pooglądać i powspominać wiele lat jeździłam tam. Dobrze że spadło śniegu to zdjęcia są piękne. Nie mogę doczekać się wiosny żeby jechać i zobaczyć na własne oczy działki.
Gnia
Grzegorz B

Post »

Ryszardzie, na takie widoki, to zawsze wpadnę :lol:
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka - rydnor 2009

Post »

Geniu;widzę, że chyba Masz podzielone swoje wątki.Jak to się mówi,trochę potu i czasu Zostawiłaś w Rogówku.Ale do odwiedzin Masz jeszcze czas.Ja co prawda wybieram się na działkę,muszę przyciąć winogrono, bo ma być mróz i pobielić drzewa.Robota się szykuje na początku roku.
Grzesiu;cieszę się,że podobają Ci się takie widoki,w końcu śnieg trochę spadł w Toruniu,jak będzie więcej,to będą nowe fotki.
Serdecznie Pozdrawiam.Ryszard Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Rysiu ale biało się wszędzie zrobiło
ciekawie czy bociany zawitają do Ciebie
znowu. Mam nadzieję że tak :D No a ognika
masz na pewno wyższego od tego co mam pod blokiem.
On ma jakieś 50-70cm wysokości na oko dopiero.
Twój jest też piękny ja niestety mogę tylko takiego
oglądać pod blokiem, ale jak ogród sobie sprawię
to zaszaleję :D i takiego żółtego też chce mieć :lol: :lol: :lol:
i jeszcze pomarańczowego też chce mieć :lol: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”