Zabawne zdjecie ogrodnicze

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Zabawne zdjecie ogrodnicze

Post »

Jakie zabawne, absurdalne zdjęcia ogrodnicze ostatnio widzieliście? Nie chodzi o śmieszne rośliny!

Dla mnie takim zabawnym zdjęciem jest to, na które trafiłam dziś o programie "Maja w ogrodzie": http://majawogrodzie.tvn.pl/149,Sprawdz ... -prac.html
Na zdjęciu na dole pan z malutkim, może 1,5 litrowym opryskiwaczem ręcznym w obliczu ogromnego sadu owocowego, gotów walczyć z chorobami brzoskwini ;:oj Patetyczne! I bardzo mało praktyczne ;:173

Takich zdjęć widziałam multum i stopniowo jak na nie znów trafię to wkleję ;:198
Klasyk to czyściutkie, wypielęgnowane dłonie, trzymające garstkę czarnoziemu i samotny kiełek czegoś tam :wink:
Albo- pani w czyściutkich ogrodniczkach, włosach prosto od fryzjera trzymająca mały ręczny sekator naprzeciwko kwitnącego krzewu. Zawsze przy nich czuję ukłucie zazdrości, ze ja się w ogrodzie nie prezentuję tak elegancko ;:218 Za to nie idę jak głupia ciąć kwitnącego rododendrona :lol:

Mam nadzieję, że ktoś się dołączy do wątku ;:333
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zabawne zdjecie ogrodnicze

Post »

Pan ze zdjęcia porwał się jak z motyką na słońce :lol:

Zdjęcia z czystymi rękami trzymające ziemię też napotykałam :D i zawsze pojawiał mi się uśmiech, bo takie to mało realistyczne :lol: Ja po całodziennej ( a raczej całoweekendowej) pracy w ogrodzie mam dłonie czarne czasem jak węgiel ;:oj
musssli
100p
100p
Posty: 165
Od: 21 mar 2015, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zabawne zdjecie ogrodnicze

Post »

Mmmm jak pięknie pachnie cebulka tego tulipana :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Zabawne zdjecie ogrodnicze

Post »

Haha :;230 Musi pachnieć cudownie :wink:

Dominiko no te czyste ręce i ubrania ogrodniczek też mi zawsze dziwnie wyglądają. Jak wracam z ogrodu po pracowitym dniu, to mam pył nawet w nosie, co dopiero na rękach kolanach i ubraniach ;:130

To jeszcze ode mnie, pani bieli pnie drzewek. Pąki już otwarte, pani ręka już jest na wakacjach, brakuje tylko świeżej opalenizny, ale właśnie zabrała się za malowanie pni jakimś super pędzlem, który jej tej gołej ręki na pewno nie opryska wapnem ;:215
https://www.gardenflora.pl/pub/media/ma ... cowych.jpg
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Kasia79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 26 cze 2013, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zabawne zdjecie ogrodnicze

Post »

Mniej więcej od marca do listopada mam tzw. żałobę za paznokciami, jeśli mam ochotę na ładne paznokcie, to może zimą. Tym bardziej więc nie rozumiem tych zdjęć z wypielęgnowanymi Paniami i Panem wąchającym cebulki. Dobrze, że nie dali mu do pozowania cebuli szachownicy, dopiero by się zdziwił...

A ja kiedyś przeglądałam pisemko traktujące o ozdabianiu domu i otoczenia, temat dekoracji bożonarodzeniowych, autor artykułu polecał wykonanie kompozycji świątecznej z szyszek, jakichś tam czerwonych owocków i..., gałązek modrzewia. Na zdjęciu wyglądało pięknie, ale znajdź człowieku w Polsce modrzew z igłami w grudniu.. ;:306 Przedruki prasy zachodniej są świetne.
musssli
100p
100p
Posty: 165
Od: 21 mar 2015, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zabawne zdjecie ogrodnicze

Post »

Bożonarodzeniowe gałęzie modrzewia mnie rozwaliły :;230 :;230 :;230

Może chodziło o same takie puste badyle? :;230
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”