Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

O ho, ho , zielony motylek ma grubiutki brzuszek , za rok będzie rodzicem całkiem sporej , fruwającej gromadki . ;:306 . Warzywnik super , będzie dużo pomidorków ;:63
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Podziwiam powojniki, pięknie posprzątany warzywniczek, domek dla murarek. Jaki piękny czas mamy co? Wszystko kwitnie, wszystko zielone, chwilo trwaj.
Może się odwołaj od decyzji prokuratury? Chyba że zakwalifikowali to jako wykroczenie.? Zależy wszystko od kwoty. I wtedy zostaje wniosek do sądu grodzkiego. Albo zwróć się do dzielnicowego i on Cię pokieruje.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Julcia[julcia1] jedyne co by się mi i mojej działce teraz przydało to deszcz :), bo jak nie spadnie to wszystko uschnie, bo takie podlewanie to tylko jak podtrzymywanie przy życiu :)

Elu[pela11]
jak nie uschną to będzie sporo pomidorków ;:306 susza straszna :( a motylka zawiesiłem o tak bo kupiłem na przecenie, jeszcze mu się czułka połamały, ale moim murarkom się spodobał :)

Małgosiu[PEPSI] złożyłem zażalenie do sądu, zobaczymy jak rozpatrzą :) czas mamy piękny, tylko niesamowita susza u mnie niestety. Warzywnik uprzątnąłem to zrobiłem fotki, bo wcześniej się nie nadawał do pokazania :;230

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariusz rozumiem Cię i to bardzo czasu zawsze mało dzień za krótki ;:306 . UCiebie wszystko kwitnie tak kolorowo te powojniki masz urocze ja posadziłam w tym roku, ale na razie albo nie mają kwiatu wcale albo po jednym na pocieszenie mam to że rosną do góry tylko liście. Pozdrawiam :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Tak długo mnie nie było na forum ,że jak zobaczyłam ile muszę nadrobić to fiu fiu :lol:
Mariusz u Ciebie pięknie kolorowo ;:138 czy ja dobrze widzę i masz cegiełki?? i to w różnych kolorach?? ;:oj szok tak dawno ich nie widziałam nigdzie :D
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz piwonie masz cudne, ;:oj malinowa szczególnie oryginalna. Petunia donicowa prześliczna. Podglądam Twóją działkę i się zastanawiam, gdzie to wszystko mieścisz. :D Mam większy areał, a i tak zadepczę stale jakąś roslinę. ;:223 Warzywnik najważniejszy, a pomidory super przygotowane do podlewania. ;:138 Też zrobiłam z obrzeży takie kółka.
Deszczu życzę. :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu super warzywnik, wszystko wyczyszczone nawet jednej trawki nie można zauważyć.Peonie kwitną cudnie, róże zaczynają, a pomidorki za chwilkę też zakwitną wszystko pod linijkę, a u mnie wszystko rozproszone
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz na Twojej działce jest przepięknie.Te piwonie, takie podobne do pełnych tulipanów są ... zabójczo piękne :D :D Te ciemnowiśniowe i jasnoróżowe z żółtymi pręcikami.. Cudo. Niesamowicie podoba mi się wejście do Twojego Królestwa. Ta ścieżynka otoczona kwiatami i furteczka okolona różą pnącą. Ślicznie kwitną Ci powojniki. I goździki kamienne ( albo brodate ) już są .. Warzywnik zadbany . Przepięknie masz. :D Życzę Ci deszczu, który w końcu napoi spragnione roślinki.
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu no wypaśnie u Ciebie ;:215 od warzywnika, poprzez zielone rośliny do kwitnących - wszystko takie zaopiekowane, zadbane. Widać, że oprócz wielkiej pracy wkładasz w to kawał serducha ;:180

Już nie mogę się doczekać jak zakwitnie ta róża okalająca bramkę wejściową - to musi być spektakularny widok, jestem o tym przekonana ;:108

Życzę udanej niedzieli :wit
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
MarSz
500p
500p
Posty: 532
Od: 27 sie 2015, o 13:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Piękna działka. Gratulacje.
A co to tak kwitnie na żółto (na zdjęciu z funkcją w tle)?
Czyżby koty odwiedzały twoje oczko, że założyłeś siatkę?
Masz więcej zdjęć samego oczka?

Jakie masz czereśnie i co to za jabłonka (pytam z czystej ciekawości - przyłapałem się na tym, że dawniej mnie to nie interesowało a od kiedy mam swój sad, to żadne drzewko owocowe nie umknie mojej uwadze i nie obejdzie się bez zapytania o odmianę i opinię na jej temat).

Murarki już widzę skończyły sezon. U mnie w tym roku niestety już też koniec a szkoda bo właśnie teraz szaleją z kwitnieniem aktinidie ostrolistne (na pstrolistne się jeszcze moje pszczółki załapały) oraz zaczynają maliny. Na szczęście jest jeszcze sporo innych pszczół i trzmieli.

Piszesz o suszy a jakie masz obserwacje odnośnie zapylaczy w tym roku (pytam bo masz murarki i owoce więc może zwracasz na to uwagę)? Też jest to u Ciebie wyjątkowi "płodny" rok?
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Piwonie cudo!!! A nie masz w tym roku wrażenia, że one bardzo szybko przekwitają?
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj, obejrzałam sobie twój ogród z ogromną przyjemnością. Widać że ogrodniczkowanie sprawia ci ogromną frajdę.
Uwagę przyciągnęły twoje domki dla murarek. Świetne. Też miały mi dzieci takie zrobić ale się nie doczekałam. Nawet murarki już były w lodówce...
Teraz już za późno. Muszę przejąć inicjatywę w przyszłym roku. Już wiem do kogo będę się zwracać z pytaniami :tan
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz, u mnie dwa liliowce już kwitną. ybrałeś bardzo ładne piwonie i klematisy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”