Ogród na śmietniku

Zdjęcia naszych ogrodów.
Kelpie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1241
Od: 10 kwie 2013, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Tyle pochwał, bo dawno nie byłam i jakoś tą nieobecność musiałam nadrobić i się zrehabilitować :wink: A ogród jest piękny- i już :wink: Jednym słowem przeprowadzka- trudny temat- powiem szczerze, że czasami zastanawiałam się teoretycznie nad wyprowadzką od rodziców(związaną z zmianą stanu cywilnego)- ale mam nadzieję, że nie nastąpi to za szybko- mam miliony (już chyba) książek, a o kwiatach doniczkowych to strach mówić ;:173 (a wiem, że przynajmniej 2/3 musiała bym zabrać). Co do miechunki to próbowałam z nasion- i może stąd słabe wyniki- w końcu nikt nie jest doskonały ;:108 Co do sadzonek to bardzo chętnie ;:138 Jakieś machniom możemy zrobić ;:196
Życie jest piękne:) pozdrawiam wszystkich zielono zakręconych- Karolina

mój wątek- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=67088" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Zdołałaś posprzątać ogród w jeden dzień ;:oj
Zazdroszczę
Ja już 3 dni sprzątam i końca nie widać
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Gosiu, też nie mogłam w to uwierzyć ale sporo zrobiłam jesienią i teraz po 1 dniu pracy została mi tylko "kosmetyka" :wink:
Ale, żeby nie było tak anielsko, to w drugim ogrodzie mam jeszcze nic nie ruszone, bo co się tam wybieram, to spadnie śnieg ;:223

Teraz mają nastać ciepłe dni to się biorę do pracy na całego :D i kilka nowych roślin czeka na wsadzenie :tan
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Wiesz Ewciu zawsze podziwiałam jak cudowny dom i ogród stworzyłaś z ruin i šmietnika,ale ostatnio kiedy myślę o tobie to widzę cię z taczką, po kolana w wodzie, jak sądzisz irysy nad rzeką i te piękne stare drzewa...jakoś tak ta wiejska posiadłość bardziej mi do ciebie pasuje :D
Zapowiadają poprawę pogody więc może uda ci się dojechać i popracować,czego i sobie życzę, bo z porządkami w ogrodzie jestem w lesie :roll:
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Bejka, kochana, jaką Ty masz rację ;:196 Wolę wiejski ogród i już się nie mogę doczekać, kiedy wreszcie pogoda sie poprawi i zacznę tam działać a jak się zrobi ciepło to na lato się tam przeniosę :)

Irysy nad wodą się przyjęły ale tylko te żółte, fioletowe chyba wolą mniej wody. Za to żółte pięknie się rozrastają :) Boję się tylko o te od Ciebie, bo u mnie cały poprzedni sezon lało i całą jesień i połowę zimy też. Są posadzone w przepuszczalnym podłożu ale ta pogoda mogła im bardzo zaszkodzić.

Przez ten remont na wsi mało mam czasu na forum ale remont przecież musi się skończyć :) I wtedy wreszcie dopieszczę ogród :)

Bejka trzymajmy kciuki za pogodę, łopaty i grabie w dłoń i będziemy działać :tan
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Trzymam kciuki za szybki koniec remontu
Ogrod tez przecież trzeba ogarnąć :D
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Ewuś witaj!!
Ogród , który stworzyłaś, ;:180 to ogrom pracy.Lubię do niego zaglądać.
Pięknie już masz.
Hmm, ciekawa jestem kiedy u nie będzie na tym nowym terenie tak.
dokupiliśmy duzo arów do tej działki na Dębowy,Ale na razie same krzaki, drzewa, zarośla,itp. :roll:
A jak tam twoja wiosna ??
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Margo2- Gosiu, udało mi się opanować oba ogrody :tan Chciałam porobić zdjęcia ale co chwycę za aparat to sie rozpada :( Może jutro się uda. Wiosna coraz ładniejsza i aż się prosi o fotki.

Anabuko1- Aniu, miło mi że zaglądasz, chociaż ja zaniedbuję wątek :oops: Już Ci współczuję walki z tym chaszczowiskiem. Sama już 2x przebrnęłam przez takie wyzwanie. Dużo było pracy ale za to efekt docenia sie podwójnie :heja Sprytna i pracowita kobitka z Ciebie i ja wierzę, że wyczarujesz piękny ogród ;:168
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Ewuś podglądam i jestem pełna podziwu, że ogarniasz dwa ogrody. ;:180 Wszystko prawie zrobione i jeszcze remont w trakcie. ;:oj Spokojnej pracy i pokazuj jej efekty.
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 22 maja 2018, o 08:40 --

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Ewuniu piękna przestrzeń. ;:oj Ogród z zastanymi drzewami i roślinami, trudniejszy do pracy, ale za to jakie cudne zakątki można stworzyć. ;:215

Obrazek
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Soniu, ja chyba wolę stare ogrody, z gotowym "kręgosłupem" :) Jak już jest podstawa pomysły same przychodzą :wit
Kelpie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1241
Od: 10 kwie 2013, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród na śmietniku

Post »

Bez kręgosłupa ani rusz. Jest wtedy nieco łatwiej pod tym względem, że można już coś wykorzystać, co już jest i ma się taki ogród bardziej okazały, wiekowy. Właśnie na przykładzie Twojego(znaczy się coś słyszałam o jakiś przenosinach) widać jaką perełkę można stworzyć- zaadoptować zastane drzewa, byliny. Kwitnące roślinki cudne- zachwycił mnie ten ,,inny" kolor barwinka.
Życie jest piękne:) pozdrawiam wszystkich zielono zakręconych- Karolina

mój wątek- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=67088" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”