Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Pięknie!! u mnie spadł śnieg :? i plany wiosenne się przesunęły :D a u Ciebie piękna wiosna i kolorowa echh zazdroszczę :D
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko, wiosna skrada się powoli, ale już jest, już czuć jej zapach. U mnie też pogoda bardziej zimowa, bo śniegu napadało, i jakoś tak ponuro i mokro ;:222 , ale jestem pełna nadziei, że to już ostatnie podrygi złej aury.
Pięknie przyozdobiłaś bratkami i stokrotkami, które jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nie wpadły mi do koszyczka. Muszę to zmienić :lol:
Cola urocza. Zawsze mi się ta rasa podobała, bo psy łagodne i tak im dobrze z oczu patrzy. No, ale u mnie to zawsze zwierzaki pojawiają się przypadkowe, w różnych okolicznościach przygarniane. Bez planowania ;:224
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ej Ewelinko! nie narzekaj w ogrodzie wiosna się rozpycha i zaczyna być naprawdę wesoło, a że białe fruwa ...no trudno najważniejsze że nie zostaje tak jak na północy :lol: Dni będą teraz bardziej zajęte więc już dzisiaj życzę Wam zdrowia i radości na Święta ;:196
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko, jestem i ja w nowym wątku :wit
Z Twoich zdjęć powiało wiosną i aż miło oko zawiesić na pierwszych wiosennych kwiatkach. Teraz z każdym kolejnym dniem zacznie przybywać kolorów i mam nadzieję, że wreszcie doczekamy się słoneczka i ciepełka, za którym tak tęsknimy ;:65
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Witajcie :wit .


Dzisiaj przez sporą część dnia było słoneczko ;:3 . Niestety nie miałam czasu na pracę w ogrodzie, zrobiłam tylko kilka fotek i zajęłam się przygotowaniami do Świąt ;:108 . Jutro połowę dnia spędzę w kuchni , tak więc już dzisiaj składam Wszystkim moim Gościom Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy ;:196 .


Obrazek


Alu bardzo dziękuję i wzajemnie ;:196 .

Obrazek


Lenko śniegu Ci nie zazdroszczę ;:185 . Mam nadzieję, że szybko nastanie u Ciebie wiosna . Pozdrawiam :wit .

Obrazek


Małgosiu u mnie śniegu na całe szczęście nie było i mam nadzieję, że u Ciebie też nie poleżał długo. Stokrotki bardzo mi się podobają i musiałam kupić :lol: . Od razu jest weselej ;:138 . Cola bardzo szalona więc niech Cię nie zwiedzie jej spokojny wyraz mordki :wink: . Myślę, że z czasem będzie bardziej spokojna ,w końcu wiek szczenięcy rządzi się swoimi prawami. Pozdrawiam :wit .

Obrazek


Marysiu nie narzekam ;:3 . Dzisiaj było całkiem ładnie ;:108 . Bardzo dziękuję i Tobie również życzę spokojnych i zdrowych Świąt ;:196 .

Obrazek


Dorotko witam Ciebie ;:196 . Masz rację, każdemu brakuje już wyższych temperatur a póki co tegoroczna wiosna jakaś taka nijaka. Mam nadzieję, że po świętach przyjdzie prawdziwa ,ciepła i słoneczna wiosna. Pozdrawiam :wit .


Obrazek



Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego dobrego Wam życzę ;:196 .
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelino... wiosennie się u ciebie zrobiło, piękne iryski, krokusiki aż miło. ;:128 . Ja dopiero po świętach dowiem się co u mnie na działce słychać. Życzyła bym sobie aby zobaczyć widoki takie jak u ciebie. ;:333 . Zdrowych, pogodnych świąt. ;:167
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Zuza dzisiaj u nas okropnie wieje i leje ;:222 . Krokusy pokurczyły się i pochowały :( . Pogoda jest fatalna a ja właśnie czekam na gości ;:224 . Bardzo dziękuję i wzajemnie ;:196 .
1Kasia1
100p
100p
Posty: 194
Od: 1 lut 2016, o 17:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Witaj Ewelinko, Wesołych Świąt :)
Pogoda nas w te święta nie rozpieszcza. Ale po, podobno ma być super! :D
Ewelinko widziałam u Ciebie Gizelkę, i to już całkiem duży krzak. Powiedz proszę, jak długo ją już masz u siebie?
Miłego świętowania życzę ;:173
Pozdrawiam - Kasia :)
Dom w Lukrecji z ogrodem
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Witaj cieplutko Ewelina ;:138
Niestety u mnie nadal zimno i wietrznie :evil: ale pocieszam się tym ,że we wtorek i środę ma być naprawdę ciepło to nadrobię porządki w ogrodzie i w końcu posadzę róże :lol:
Widzę ,że Ciebie już piękna wiosna a bynajmniej jej oznaki :-) a powiedz mi kiedy będziesz pryskać róże i je nawozić??
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Śliczne te kolorowe iryski :)
Wesołych Świąt!
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

:wit Ewelinko! Idzie wiosenne ciepełko i do mnie. ;:65 ;:65 Oby tylko nie zabłądziło gdzieś po drodze i trafiło na moją działkę, która tonie w błocie po ostatnich deszczach. ;:108
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Hej Ewelka, ale śliczne masz iryski, te błękitne bardzo mi się podobają ;:215 Mam nadzieję, że Święta miło Ci minęły, a teraz pogoda ma już dopisać i pewnie znikniemy na jakiś czas w ogrodach :wink: :wit
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Wiosna u ciebie bucha z każdego zakątka :D Wreszcie się tego doczekaliśmy ;:173 A przynajmniej mam cichą nadzieję, że zima już odpuści... Cola rośnie jak na drożdżach, teraz to już niemal dorosła panienka :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”