Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Zdjęcia naszych ogrodów.
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Marysiu nie strasz ;:202 Mam nadzieję, że Ci wyrosną. ;:108 Bądźmy optymistyczni ;:173 Może jeszcze śpią? Jak myślisz, też mam je posadzić do doniczek?
Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie siałem rok temu łubin i latem kwitł . Jak chcesz go więcej to zachęcam do siewu :)
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Zakwitł Ci już latem ;:oj Ja myślałem, że zakwitnie dopiero za rok :lol: Może posieję, bo ładny jest ;:173
Awatar użytkownika
Bartoszeqq12
50p
50p
Posty: 72
Od: 22 lut 2018, o 18:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Masz przepiękny ogród w którym widać oznaki wiosny :!:
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Witam :wit
Bartku dziękuję ;:173 Widać już oznaki, bo Wiosna (astronomiczna) już nadeszła ;:138 :tan :heja ;:3
Dzisiejsze zdjęcia z ogrodu:

Obrazek

Obrazek

Nie wiem co jest znów z tym Fotosikiem :roll: Muszę wgrywać po jednym zdjęciu... a było już dobrze ;:224
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie toż to miód na moje serce te Twoje krokusiki ;:138

Czekam na kolejne fotorelacje z niecierpliwością ;:108
Pozdrawiam :wit
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

To korzystaj chociaż Ty z tego miodu, bo pszczół nie widziałem... za zimno ;:173
Byłem w sobotę i wczoraj na zakupach i oczywiście nie obyło się bez zakupów ogrodowych ;:204

Obrazek

Obrazek

I to z wczoraj:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1395
Od: 9 cze 2017, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zofianka Górna

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Zawsze się u Ciebie znajdą jakieś nowe nasiona :;230 U Ciebie widać wiosnę a u mnie leży śnieg może na wysokość 1,5 metra ;:174
Pozdrawiam i miłej wiosny ;:3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie znowu widzę jakiegoś ładnego floksika ;:63 Moje dalej milczą, ale dalej pokładam nadzieję że to nie były stracone pieniądze. Wszak kupiłam jak tylko wystawili czyli nie powinny być całkiem wysuszone ;:oj
Łubiny kiedyś rosły w polu wokół pierwszych działek, to był wspaniały widok ale po dwóch latach zniknęły całkiem.
W ogrodzie masz prawdziwą wiosnę jakby w innej strefy klimatycznej, bo u mnie śnieg śnieg śnieg! ;:306
A jak tam parapety? :D
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Maćku te ogrodnicze zakupy i ogród baaaardzooo wciągają ;:306 Zawsze muszę z czymś wrócić :;230 U Ciebie jest aż tyle śniegu ;:202 A ja się dziwiłem, że były u mnie zaspy za kolano ;:224
Marysiu Ja też jestem (można tak powiedzieć) zawiedziony tymi bylinami z Lidla ;:174 Pierwszy floks zaczął coś gnić, ale drugi jest dość ładny. Do tego liliowce też takie nijakie (małe jakieś i do tego cieniutkie :? ) A na koniec perełka moich zakupów ŁUBINY. O zgrozo! Tak się cieszyłem, że sobie u mnie będą rosły i stroiły nowa rabatkę, a tu w opakowaniu wszystkie zgniłe ;:223 ;:145 A miało być tak pięknie... Trzymam kciuki za Twoje floksiki i oby wyrosły Ci pięknie i zakwitły ;:173 No u mnie też jest jeszcze śnieg ale już resztki :heja Nawet ziemia już rozmarzła, ale na ile wgłąb to nie wiem. Dziś to dopiero pięknie było w ogrodzie :tan Było Słoneczko ;:3 krokusy i pierwsze miniaturowe żonkile.
Na parapetach, a w zasadzie na moim parapecie w pokoju jest troszeczkę rozsad (pomidory, papryki, celozje, starce) Te ostatnie (kwiatki) bardzo słabo wzeszły, więc będę wysiewać jeszcze raz może jutro (dalie mi w ogóle nie wzeszły :roll: Ale to na pewno wina ziemi :twisted: )


Aha bym zapomniał :wink: W poniedziałek kupiłem jeszcze cebule mieczyków w Mrówce i Bricomarche ( w Brico były w promocji ;:333 ) i agrest... dziś go posadziłem w doniczkę, ale miał bardzo mało korzeni ;:145 prawie, że wcale ;:202 No było kilka... jak myślicie przyjmie się ?

Pozdrawiam ;:3 ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie floksy dalej milczą! Z łubinami też tak miałam ...pierwsze kupiłam właśnie w lidl i nic nie chciało wykiełkować...zaczęłam siać i teraz nie dość że rosną to się też sieją. Mam takie ogromne rośliny że je powoli tępię. Pogoda zdecydowanie wiosenna i cieszy mnie ogromnie bo słonce to życie ;:333
Agrest na pewno wytrzyma skoro ukorzenia się z patyczka to będzie rósł tylko podlewaj. Mieczyki w tym sezonie chyba będą grały pierwsze skrzypce w naszych ogródkach. Miłej niedzieli! :wit
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie prześliczne krokusy. Na tak piękne kwiaty patrzy się z taką przyjemnością :D Zakupów też sporo.Kilka dni temu byłam w Lidlu i faktyczne roślinek pełne półki: floksy, mieczyki,lilie dalie, hosty i sama nie wiem co jeszcze.A nasion ile. Ponieważ ogródkiem zajmuję się dopiero drugi rok tez bardzo trudno mi wracać z pustymi rekami , gdy widzę tyle cudów. Nie kupowałam jednak , bo na razie ziemia jest tak mokra, że nic się nie da w nią wsadzić .Poczekam jeszcze z zakupami aż się pogoda ustabilizuje. W pełni rozumiem więc jaką przyjemność dają Ci takie zakupy :D Życzę Ci spokojnych i zdrowych świat i czekam na kolejne ogrodowe piękności :D
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Przyszedłem od Maćka, jestem jak mszyca :lol:
Jako żeś tak samo jak i on młody, i jak to u niego naskrobać zdążyłem-niby mam zaraz 17 ale czuję się na 13/14, także miło poznać rówieśnika ;:306

Odniosę się, jak napisałeś, że ludzie się dziwnie patrzą. Do szkoły teraz chodzę do większego miasta, bo tak to na wsi był blisko szkoły. I powiem ci, że tak mnie obchodzi, co myślą, że już 3 razy w szkole na ławce jakieś kwiatki stały :lol: I tego się trzymaj, w dzisiejszych czasach miłość do roślin jest uważana chyba za coś zakaźnego. Troszkę już przeżyłem (tak, bo ja 80 lat mam teraz :;230 ) i mogę powiedzieć, że ogrodnicy to wspaniałe osoby, zawsze skłonni się dzielić i pomagać. No i zwariowani, jak zaczniesz zamawiać róże przez internet to wspomnisz moje słowa ;:112
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”