Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Zdjęcia naszych ogrodów.
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

No w tym roku wszyscy oblegają ten sklep ;:306 Dzięki ;:180
Chciałem w sobotę kupić jakąś różę, ale nie mogłem się zdecydować ;:224
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Witaj Julianie . Fajnie, ze założyłeś własny wątek . Cudowne krokusy. Bardzo się ciesze , że tak młody chłopak jak Ty kocha rośliny i pracę z nimi oraz wiąże z nimi swoją przyszłość. Jesteś wyjątkowy . jedyny w swoim rodzaju i tak trzymaj :D Z przyjemnością będę obserwować jak powstaje i rozwija się Twój ogródek . Trzymam kciuki za realizację wszystkich planów :D
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42085
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie cieplej u Ciebie :D Zakupy świetne, już oczami wyobraźni widzę łąkę kwietną :D Pozostałe rośliny też upiększą ogród. Czy malwy są dwuletnie czy bylinowe? Krokusy radują oczy, u mnie glina jeszcze zimna.
Pozdrawiam i życzę ;:3
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Olu Dziękuję za te wszystkie przemiłe słowa ;:168 Lubię to co robię i na pewno będę to kontynuować ;:173 Chociaż czasem czuję się dziwnie kiedy ja grzebię w sklepię w kartonach z cebulami, kłączami, przyglądam się nasionom lub chodzę między krzaczkami w sklepach i je wybieram, a ludzie patrzą się na mnie "z byka" i pewnie myślą "co mu odbiło???" ;:174 :;230 ;:306 Ale ja się tym nie przejmuję i przynajmniej mam co robić w wolnym czasie ;:3 I zapraszam do ogródka :wink:
Marysiu będziemy czekać na tą łąkę ;:108 Ciekawe co z tego wyrośnie?? ;:224 Malwy według opakowania są "bylinami zimującymi w gruncie" a więc raczej bylinowe. Kupowane w Lidlu ;:173 No u mnie jest ciemniejszy piasek, a krokusy rosną przy południowej ścianie domu, więc mają ciepło ;:3
Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

--julian-- pisze:Chociaż czasem czuję się dziwnie kiedy ja grzebię w sklepię w kartonach z cebulami, kłączami, przyglądam się nasionom lub chodzę między krzaczkami w sklepach i je wybieram, a ludzie patrzą się na mnie "z byka" i pewnie myślą "co mu odbiło???" ;:174 :;230 ;:306 Ale ja się tym nie przejmuję i przynajmniej mam co robić w wolnym czasie ;:3
Też tak mam ;:306 Ludzie niech myślą co chcą :lol: Każdy ma swoje hobby, co nie ? :wink:
Polecam wysiać malwy, z jednej paczki nasion będziesz miał sporo roślin ;:173
Zapowiada się ciekawy wątek ;:138
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Witaj Julianie :) widzę, że dołączyłeś do grona szalonych ogrodników :) krokusy pięknie kwitną, wszystko już dużo większe niż u mnie :) ciekaw jestem tej łączki kwiatowej, czy się sprawdzi :) ja mam sporo bylin i cebulowych z tego sklepu i jestem bardzo zadowolony :)
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Seba To nie jestem sam ;:306 Właśnie, hobby się wybiera samemu ;:108 Jedni się fascynują roślinami, inni pogodą, jeszcze inni pojazdami, sklepami... można by tak wymieniać bez końca :D To chyba wysieję te malwy z nasion, a miałem trochę ograniczyć rozsady :lol: A można je wysiać dopiero w czerwcu?
Mam nadzieję, że wątek będzie ciekawy i oczywiście postaram się go takim uczynić ;:3
Maniolek witam kolejnego gościa w moim wątku ;:180 Też jestem bardzo ciekaw tej łąki kwiatowej. Były jeszcze inne rodzaje tych łąk ;:173 A o tych bylinach i cebulowych, o których piszesz to chodzi Ci o Lidl czy Action?
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Oczywiście, wysiej w czerwcu, przecież i tak w tym roku nie zakwitną ;:173
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Witaj Julianie :D Z ciekawością tu zajrzałam i zaglądać będę,bo podziwiam tak młode osoby już zarażone ogrodnictwem ;:215 Trzymam kciuki za malwy,u mnie im ciągle coś nie pasowało,no ale w końcu zadomowiły się. Za arbuzy też ;:215 Krokusy już w pełnym rozkwicie,ho,ho
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Witam i zapraszam :D :wit Malw jeszcze nie miałem, więc będzie to dla mnie i dla nich "test" ;:224 Krokusy cieszą ;:108 ;:3
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie miałem na myśli Lidla :) o Action nawet nie słyszałem :oops:
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Bo Action-ów w Polsce jest bardzo mało ;:145 A jest to naprawdę fajny sklep ;:167 Jest w nim wszystko. Akurat tak się jakoś złożyło i powstał taki jeden w Lesznie :heja :tan Ta łąka kwiatów jest właśnie stamtąd. W Lidlu jej nie ma :wink: Ale lubię rośliny z Lidla, bo są dobrej jakości i w dobrych cenach ;:333
Dobranoc ;:19
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Troszkę mnie tu nie było :roll: Szkoła...
Dziś sypie śnieg :heja przynajmniej rośliny będą miały cieplej ;:333
W te kilka ciepłych dni, które zawitały do Nas kilka dni temu, wszystko pięknie ruszyło i zaczęło rosnąć :tan Zrobiło się bardziej kolorowo i było czuć wiosnę w powietrzu ;:3 No ale niestety zima powróciła. No musi się wyszaleć troszkę, żeby wiosną,latem i jesienią nie dawała o sobie znać ;:173
Zdjęcia ze środy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I róża z Biedronki:

Obrazek

Obrazek

W zeszłym roku też kupiłem taką samą, ale zjadł mi ją pies, kiedy była już posadzona w ogrodzie :;230
Pozdrawiam ;:3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”