Donice produkcyjne i inne

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Szukam donicy kwadratowej o długości boku ok 60 cm i wysokiej ok 50 cm, nie jakiejś wypasionej z super materiałów, zwykły plastik. Czy ktoś się spotkał z takimi? Proszę o jakieś wskazówki, namiary.
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Czy może ktoś ma zwykłe, duże gliniane donice ok 50 cm średnicy i chciałby się ich pozbyć?
Awatar użytkownika
bologno
200p
200p
Posty: 359
Od: 30 sie 2013, o 17:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gniezno

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

jjdj pisze:Szukam donicy kwadratowej o długości boku ok 60 cm i wysokiej ok 50 cm, nie jakiejś wypasionej z super materiałów, zwykły plastik. Czy ktoś się spotkał z takimi? Proszę o jakieś wskazówki, namiary.
Poszukaj kastry budowlane w marketach budowlanych. Najprędzej któraś z nich spełni twoje oczekiwania. Sam używam kastr takich największych do uprawy truskawek pnących i jestem zadowolony. Są nawet z przyzwoitej jakości plastiku.
Pozdrawiam Janek
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Kupiłem dużą szkółkarską. Kastry za płytkie są.
Awatar użytkownika
tomekb1
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 857
Od: 30 gru 2012, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Kozienicka - Garbatka Letnisko

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Ja planuję kupić kontenery ogrodnicze 130 l . Wyglądają solidnie. Ktoś już próbował?
Pozdrawiam
Tomek
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Porządny gruby plastik, nie pęka przy byle przymrozku. Kupuj śmiało. Oczywiście tylko od polskich producentów :wink:
Awatar użytkownika
tomekb1
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 857
Od: 30 gru 2012, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Kozienicka - Garbatka Letnisko

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Masz może jakieś namiary na sklep? Sklep w którym znalazłem aktualnie ma brak towaru.
Pozdrawiam
Tomek
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Nie można ty reklamować linkami. Poszukaj na portalach kupna/sprzedaży, albo aukcyjnych.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Czy i ja mogę poprosić o tego linka co to sobie polecacie na pw?

Powiem szczerze,że jakoś nie zwracam.uwagi na wygląd zewnętrzny doniczki,bardziej na jej uźyteczność. W ostatnim czasie duźo doniczek kupuję w sklepie typu wszystko po 2.99 i jestem bardzo zadowolona.
Kupuję doniczki plastikow w uniwersalnych kolorach (brąz lub kawa beż) z podstawką przyczepioną do doniczki na podwyższeniu. Bardzo mi te doniczki odpowiadają. No i tylko okrągłe, mam.parę kwadrat?w i jakoś mi nie leżą. Jedyne co to długie skrzynkowate doniczki,kt?rych raczej uźywam okresowo.
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Ja wszystko w kwadratowe przesadzam. Oszczędność miejsca zimą jest dla mnie ważna, a i w kwadratowych korzenie nie mają tendencji skręcania się.
Awatar użytkownika
tomekb1
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 857
Od: 30 gru 2012, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Kozienicka - Garbatka Letnisko

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

jjdj pisze:Nie można ty reklamować linkami. Poszukaj na portalach kupna/sprzedaży, albo aukcyjnych.
O to chodzi , że szukam atrakcyjnej ceny. W sklepie, który znalazłem 130 l donice są po 38 zł. Niestety na razie brak towaru. Na OLX znalazłem ale po 49. Chcę kupić kilka sztuk, więc każda dyszka się liczy.
Pozdrawiam
Tomek
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

T wpisujesz w google "doniczka produkcyjna" i porównujesz.
Ja płaciłem za 100 litrową ponad 30 zł, ale to była sytuacja awaryjna i potrzebowałem tej donicy 'na wczoraj'.
Teraz szukam jak największej nawet 500 litrowej, gdyż nie posadzę araukarii do ogrodu, gdzie kamienia wapiennego jest więcej niż ziemi.
Awatar użytkownika
tomekb1
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 857
Od: 30 gru 2012, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Kozienicka - Garbatka Letnisko

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Zamówiłem najtańsze jakie znalazłem. Po 25 zł za doniczkę 80 litrów i 13 zł za 60 litrowe. Mam plan by je ładnie obrobić drewnem.
Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”