Ogródek Gosi 17

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Lucynko, Wandziu, Iwonko, jak na razie Flesz bardzo dobrze znosi chorobę. Jest bardzo silny. Najgorsze jest to, że strasznie brudzi siebie i dom. Trzeba bardzo uważać i ciągle sprzątać. Ale poza tym na dworze cieszy się jak młody psiak.
Niestety guz rośnie w zastraszającym tempie. Jest już 2 razy taki. Na razie nie ma wyników z biopsji.
Czekam :roll:
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Gosiu, przypomniało mi się, że piesek naszego syna miał trzy razy usuwanego guza, ale żaden z nich nie był złośliwy. Usuwali, bo narastał i rósł. Może Waszego pieska nie zaatakował złośliwiec i po usunięciu wszystko będzie dobrze, czego z całego serca życzę Wam i Waszemu czworonożnemu przyjacielowi. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Lucynko, niestety guz jest złośliwy, własnie dzisiaj dostałam wynik. Lekarz nie chce się podjąc usunięcia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Tak mi przykro, Gosiu. ;:168 ;:168
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Witaj Małgosiu :wit . Przyszłam po małej przerwie a tu takie przykre wieści :( . Smutno mi i przykro z tego powodu. Trzymaj się dzielnie ;:168 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Gosiu, bardzo Ci współczuję i rozumiem co czujesz ;:4
U nas sytuacja z Mangiem też bardzo trudna. We wtorek przeszedł bardzo poważną operacje, a właściwie dwie. Powoli dochodzi do siebie, ale czas pokaże co będzie dalej...On ma prawie 11 lat.
Trzymam kciuki za Flesza ;:168
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Ewelinko, niestety czasem tak bywa, tylko dlaczego coraz częściej psy chorują tak jak ludzie? Nie mogą po prostu umrzeć ze starości?

Dorotko, współczuję. ;:196
Flesz jest rok starszy, ale poza tym jest w doskonałej kondycji. Nie widać, że jest chory. Tylko my widzimy jak guz rośnie.
To ja trzymam kciuki za Mango. Mam nadzieję, że operacje się udały.
U nas niestety lekarz nawet nie chce się podjąć wycięcia tego guza


Mimo niefajnej sytuacji cały czas czekam na wiosnę. Myślałam, że popracuje w ogrodzie dla odreagowania, ale jednak jest za zimno.

A tak było wiosną i na taki widok czekam


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Gosiu,chciałoby się powiedzieć ;:oj jaka już piękna wiosna u Ciebie a to tylko piękne wspomnienia , och , tęsknimy za wiosną ;:3
na drugim zdjęciu to masz modrzew , Uwielbiam modrzewie szczególnie wiosną jak puszczają igiełki i te drobniutkie szyszeczki. ;:168
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Gosiu, co ja czytam? Mój ulubiony forumowy pies zachorował? Strasznie mi przykro ;:196
Powiem Ci, że my w środę w nocy też przeżyliśmy chwile grozy; Już się prawie żegnaliśmy z naszym zaledwie 2-letnim Antonem. Jest w trakcie badań :(
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Gosiu dopiero teraz czytam o Waszym piesku. Przykro czyta się takie wiadomości. ;:167
Flesz jest ozdobą ogrodu i wchodząc do Ciebie widzę go prawie na każdej fotce.
Tak to jest z tymi chorobami. Napisz jak będziesz coś więcej wiedziała.
Mocno ściskam. ;:168 ;:167
Nam też ciężko było się pogodzić ze zniknięciem Mikusia....ale teraz jest kotek Diobliczek.
Będzie dobrze. ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Ostatnio mam bardzo mało czasu na forum, nawet weekendy odpadają bo doszły dodatkowe zajęcia. Mimo to zaglądam jak tylko mogę, bo tęsknię za Wami ;:196
Chociaż zauważyłam, że jakoś w tym roku, a raczej w zeszłym, aktywność większości forumowiczów spadła do minimum.
Mam nadzieję, że to tylko przejściowe. Przepraszam, że tak rzadko do Was zaglądam. Powoli nadrabiam zaległości.
Ze względu na nadmiar zajęć nie mam czasu na tęsknotę za wiosną, ale coś mi się wydaje, że ona przyjdzie wcześniej niż zwykle i ani się obejrzymy i trzeba będzie rozpocząć wiosenne porządki.

Wandziu, uwielbiam wiosnę, bo wtedy cieszy każdy najdrobniejszy objaw pojawiającego się życia. Chodzimy wtedy z nosem przy ziemi i wypatrujemy źdźbeł, listków, kwiatuszków. A mam wielką słabość do tych najmniejszych. Potem oczywiście musi być burza kwiatów, ale wiosną bardzo lubię takie subtelne maleństwa.
Tak to modrzew, ale malutki, szczepiony na pniu.

Aniu, masz od początku jakieś zamieszanie z psiunem. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło. Jest za młody, żeby mu się coś przytrafiło. Flesz jest już jest leciwy i byłam przygotowana na jego odejście, ale miałam nadzieję, że stanie się to w spokojny sposób, że nie będzie cierpiał. Najgorszy jest widok. Ma już tak zniekształcony pysk, że żal na niego patrzeć.
Nie potrafimy podjąć tej ostatecznej decyzji. Poza zmianami na pysku i krwawieniem, nie widać, że jest chory.

Elu, na razie nie chcemy kolejnego zwierzaka. Chociaż ja nie mówię, że już nigdy go nie będę miała. Prawdopodobnie czas będzie musiał najpierw zatrzeć pamięć o tym co się dzieje. Flesz faktycznie pchał się ostatnio przed obiektyw
Trudno będzie go więc zapomnieć, ale dzięki temu będę miała pamiątkę na trwale związaną z moim ogrodem


Jak już pisałam wcześniej mam wrażenie że wiosna przyjdzie wcześniej, zatem kolejna porcja wspomnień



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Gosiu no jeśli już ta wiosna ma przyjść do nas tak wcześnie to oby tylko zima później nie wróciła :) ;:224 bo jak powtórzy się zeszłoroczny scenariusz to nie będzie zbyt fajnie :) No ale powspominać jest bardzo miło :) jak patrze na te sasanki to normalnie muszę się powstrzymywać od zakupów w sklepie bo dałem sobie zakaz ;:306
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Gosi 17

Post »

Śliczny piesio. ;:167
Gosiu chyba coś w tym jest i faktycznie wiosna może nadejść prędzej. Mojemu kotu zaczęły wyłazić małe kłaczki sierści...jakoś szybko no nie?
Albo mi się wydaje, że to szybko.
Wspominki bardzo miłe dla oka. :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”