Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Zablokowany
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Takie różane szaleństwo to ja mogę oglądać bez końca, nie ma mowy o zanudzaniu ;:63 Za chwilę idę spać i mam nadzieję, że przyśni mi się, że i moje tak kwitną ;:306 No i każde zdjęcie zalane słońcem, niech też mi się przyśni. ;:180
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Daysy ostatnio tyle pracy i zajęć było że wyparowałam na trochę . Teraz zaś, gdy tak ponuro dookoła. tak miło popatrzeć na kolorowe, delikatne i tak pięknie kwitnące róże u Ciebie . Wieki chyba miną zanim będę umiała tak fachowo i z sercem pisać o moich różach, dlatego bardzo lubię czytać gdy o nich opowiadasz :D Na szczęście szarość już niedługo ozdobią nam choinki bądź inne bożonarodzeniowe ozdoby . Dla mnie to taka zimowa namiastka kolorowych ogrodów :D Spokojnych przygotowań do świat oraz samych świąt Daysy ;:167 ;
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Witam wszystkich bardzo cieplutko w świąteczne popołudnie ;:167 ;:167

Mam nadzieję, że dla Wszystkich były to cuuudowne Święta spędzone w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Chociaż nie mogłam być z Wami wcześniej to na pewno zdążę z życzeniami Noworcznymi życzę Wam by spełniały się Wasze marzenia, by następny rok przyniósł więcej powodów do radości niż rozczarowań. Aby sprawy niedokończone znalazły swoje szczęśliwe rozwiązania a postanowienia noworoczne były zrealizowane w 100%
Jednym słowem ;:167 ;:167 ;:4 :

S z c z ę ś l i w e g o N o w e g o 2018 R o k u ;:304 ;:304

Wybaczcie, że długo nie odpowiadałam ;:196 . Obiecuję, że po Nowym Roku znajdę więcej czasu na forum, odpowiem wszystkim moim przemiłym gościom i postaram się zakończyć wspomnienia z 2017roku

Na razie wszystkim bardzo dziękuję za dotychczasowe przemiłe spotkania. ;:196
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Daysy, może już czas się wybudzić i trochę powspominać? :wink:
Za oknem buro i jesiennie, więc podrzuć trochę letnich kolorów. Niech nam umilą ten długi styczeń.
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Daysy, Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze. ;:168
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Daysy dobrego roku w życiu i ogrodzie ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Witam wszystkich po dłuuugiej nieobecności :wit

Przywitam Was w nowym roku małym co nieco ;:136 . Nie wiem od czego zacząć, nie dlatego, że wzniosłam toast :wink: , tylko dlatego, że zbyt długo mnie z Wami nie było. Wyszłam z wprawy i nie wiem od czego zacząć :oops .

Najlepiej od początku, powiecie no tak, tak będzie najlepiej ;:173

Pogodę nadal mamy można powiedzieć typowo angielską, mokro w miarę ciepło tyle, że nie kwitną kwiaty i drzewa. Chociaż nie powiem - też mam w ogrodzie kwitnące bratki :shock: ale to zupełny wyjątek. Ciekawe jak długo jeszcze potrwa ta długa jesień.

No dobra wstęp mamy już za sobą, to teraz odpowiedzi ;:215 . Długo musiałyście na nie czekać i niektóre będą już nieaktualne za co wszystkich przepraszam.


Przede wszystkim dziękuję Wam za życzenia Ewo, Oleńko Wandziu ;:196 ;:196

Gosiu to nie był dobry rok dla moich róż, ale nie ma co mysleć o przeszłości, może ten rok okaże się lepszy i wszystkim nam przysporzy wiele powodów do radości, w końcu w coś trzeba wierzyć, podobno ona umiera ostatnia ;:224

Ewuniu wiele tego słoneczka nie było, ale mogło być gorzej

Marto najlepiej po większych przymrozkach, na szczęście jeszcze ich w tym roku nie było, więc moja spóźniona odpowiedź nie narobiłą szkód. Swoich róż staram się nie okrywać, muszą sobie radzić same, dopieszczam tylko te, sadzone w bieżącym sezonie.

Wandziu przecież u Ciebie też wszystkie pięknie kwitną różyczki, staram się pokazywać tylko te najładniejsze o pozostałych lepiej nie wspominać. Ty podziwiasz moje a ja Twoje, chyba wszystkie tak mamy ;:173 , wszystkie czujemy niedosyt, ale chyba to normalne.
Moja kocimiętka też ma kolor jasny, wydaje mi się, że chodzi Ci o szałwię, to ona ma taki mocny kolor i towarzyszy różom na ostatnich zdjęciach.

Lodziu, dziękuję ;:196 , niestety nie umiem przekazać wszystkich swoich wrażeń i uczuć jakie towarzyszą mi, kiedy wychodzę do ogrodu i przyglądam się roślinom. Nawet teraz, kiedy na dworze szaro,przytłacza brak słońca, cieszy każdy zielony listek, każdy nabrzmiały pączuszek i w sercu strach, że przyjdzie mróz i znowu będzie "powtórka z rozrywki".

Iwonko wspomnienia trzymają nas przy życiu, tęsknimy za słońcem, dlatego tak chętnie wracamy do wspomnień. Słoneczka mamy niewiele w naszym klimacie, bo cóż to 3 miesiące, kiedy rok ma ich aż 12 ;:224 . Chciałoby się więcej i więcej ;:173 , prawda?

Oleńko widać obie zniknęłyśmy na długo, zapadłyśmy jak niedźwiedzie w sen zimowy. Pomalutku się wybudzimy, wiosna jest przecież coraz bliżej a z nią nowe szaleństwa ;:215

Dorotko prawda ;:108 , już czas. Wiele rzeczy zmieniło się w moim życiu, musiałam sobie wszystko poukładać, zajęło mi to więcej czasu niż myślałam, ale jestem już na dobrej drodze, by wrócić do wspomnień.


Dziękuję, że jesteście nadal ze mną
;:167 ;:167 ;:167

Za chwilkę wstawię kilka fotek ;:173
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To jest to co tygryski lubią najbardziej ;:215

Miłych snów dla wszystkich ;:196 ;:196 ;:196
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Masz rację, wystarczy popatrzeć, żeby poprawić sobie samopoczucie...piękne róże....
Pocieszam się,że teraz ...to już "z górki". U mnie gleba zamarznięta, ale słońce,zapowiada ładny dzień i to pobudza do działania.
Pokazuj jak najwięcej takich "obrazków",pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Wpadłam do Twojego wątku a tu niespodzianka.... zamknięty. Odpowiem więc u siebie :) . Być może jeszcze do mnie wpadniesz :D
Zimę masz piękną, u mnie niestety śniegu nie ma, złapał lekki przymrozek, więc ogród nadal jesienny ;:131 . Przydałby się biały puch, okryłby wszystko chociaż cienką kołderką. Fajnie, że pokazałaś jeszcze raz swoje "skrzyneczki" na tarasie ;:215

A teraz specjalnie dla Ciebie chwila wspomnień ;:196 -
Zdjęcia z lipca, to chyba był najpiękniejszy m-c w moim ogrodzie w ubiegłym roku,

Ilse Krohn Superior
Obrazek


La Villa Cota
Obrazek

Obrazek

Novalis
Obrazek

Obrazek

Obrazek

My Girl
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Garden of Roses
Obrazek

Obrazek

China Girl
Obrazek


Lipcowa Nevada i M.Hilling;:224
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Część białej rabaty
Obrazek

Obrazek

Obrazek

LD Braithwaite
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Słodka Geisha
Obrazek

Obrazek

Kronenberg
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Bremer Stadtmusikanten
Obrazek

Obrazek

następne jutro :wit
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Chwila wspomnień ale już niedługo te cudeńka będą w realu hahaha
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Piękne wspomnienia a ta biała rabata cudowna ;:167 Tak mi sie marzyła biała rabata i niestety okazało sie że tam gdzie planowałam ;:223
spodem idzie rura odprowadzająca wodę z dachu wiec posadziłam tam tylko 10 różyczek w jednym rzędzie a docelowo miały być 2 rzędy
Wśród tych białych róż są 2 czerwone muszę dla nich znaleźć inne lokum ;:131 ,,Czasami najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszym sercu ,, ;:168
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2016r

Post »

Kusisz tymi pięknymi różyczkami, miałam już nie kupować ale na widok tak pięknych...zaczynam się wahać. ;:oj Niestety brak miejsca ogranicza, no chyba że jakaś po zimie wypadnie. ;:173 . Pozdrawiam. ;:128
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”