Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, bujankę znam tylko dzięki Tobie i jestem Ci za nią ogromnie wdzięczna ;:196 ;:306 Być może i widywałam ją wcześniej, ale jej nie widziałam. Śliczna jest, taka puchata. Wiosną znowu będę jej wypatrywać. Jednak szybciutka jest jak mgnienie i nie mogę za nią nadążyć. Chyba, że wzrokiem ;:306 , bo już z aparatem tak dobrze mi nie idzie. Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Chryzantemy, żurawki...zawsze coś tam jeszcze zdobi ogródek :wink: ja też nie wygrabiam zbyt dokładnie przy roślinach , okrywają liście roślinki jak pierzynka , niech sobie tam będą :wink:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

KAROLCIA masz rację zawsze coś tam zdobi ogródek chociażby tylko żurawkowe listki czy owoce berberysów.Moje Pięknotki w tym roku nie mają koralików ;:174 bo wiosną musiałam je mocno ściąć.Myślę ,ze w przyszłym roku nie zrobią mi takiego numeru . jednak różane liscie w miarę wysprzątałam przez te dwa słoneczne dni .Jednak prawie wszystkie róże mają jeszcze liście zdrowe
IWONKO myślałam ,ze będę mogła Ci podesłać kłącza mojej cudnej Convoitise jednak mogłam tylko zrobić dwie karpy czyli jedna dla mnie, a druga dla ofiarodawcy tej dalii ;:196 Tegoroczne dalie bardzo słabo kwitły i słabo się namnożyły .Jedynie Black Jack miał więcej bulwek jednak bardzo ta dalia sie rozdrobniła w glebie .W przyszłym sezonie będzie jednak w donicy to samo Convoitise . Masz rację Bujanki są tak szybkie jak Fruczaki i trudno je dopaść .Ja zawsze wiem przy jakim kwiatku sie pokażą dlatego mam je w ciągłej obserwacji.Najbardziej lubią Śnieżniki lśniące jednak innym nektarem też nie pogardzą
BEATKO oczywiście wiosna zrobię sadzonki skalnicy bo ona mocno mi się rozszalała pierwszy raz .juz tyle razy ja kupowałam może ta mocno wapienna gleba tak na nią zadziałała to samo z Dębikiem ośmiopłatkowym ten też nieźle sobie poczyna a tyle lat nie mogłam go u siebie zachować. Nie łudź się wiosną z pewnością ślimaki odwiedzą też miodunkę, bo dla nich nie ma rzeczy niejadalnych

No to dalszy ciąg majowych wspomnień tym razem końcówka maja

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Piękne widoki, ta czerwień ;:167
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu,ale dałam się nabrać , na pierwszy rzut oka czerwony mak wzięłam za róże :;230
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

WANDZIU masz rację to mak oranżowy i trochę zaczyna sie panoszyć na rabacie muszę go trochę poskromić .Nie mam miejsca dla takich terrorystów :wink: Muszę go przesadzić w inne miejsce
NATALKO to raczej oranż taki soczysty tylko na fotce tak podchodzi pod czerwień.

Forum trochę ucichło, więc i ja na razie zamrożę swój wątek. Na razie bawię sie w tworzenie kompozycji świątecznych z wikliny papierowej i nie tylko. Właściwie powinnam już zamknąć go, bo stron jest trochę ,więc poproszę Moderatorów o zamknięcie wątku a na koniec parę majowych fotek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”