Mój ogród - Ewelina- 1cz.2007r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

Klimaciarski ten Twój ogród. Jak na 7 lat to mistrzostwo. " Kwaśne " strony twojego ogrodu są piękne. Wstawiaj duzo zdjęc, jest na co popatrzeć :)
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Niestety nie wiem, ile lat mają sosny w moim ogrodzie... były ,gdy w 1999 r. nabyliśmy działkę, na której wkrótce stanął dom ,no i zabraliśmy się za zagospodarowywanie tego, co wokół. Prawdopodobnie ok. 20 lat i są to samosiejki. Trochę je popodcinaliśmy od dołu , bo nie było można wysiać trawy, a od 4 lat podcinamy także korony, gdyż za bardzo zacieniały nam ogród. Też je lubię i stanowiły jedną z przyczyn, które zdecydowały o kupnie tego właśnie terenu. Ale są i minusy... jesienią sosny gubią masę igieł- tych dwuletnich, więc jest sporo pracy z wygrabianiem ich z trawnika. Cóż, coś za coś.W sumie jednak cieszę się, że są ,bo nadają ogrodowi wygląd starszego niż jest w rzeczywistości. Ewelina
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Bardzo podoba mi się Twój ogród jest śliczny cieszę się, że dołączyłaś do naszej ogrodniczej jedności. :D :D :D
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Też się cieszę, że dołączyłam ,bo trochę mi brakowało takich szerszych a sympatycznych wielce kontaktów. Mam jednak nadal trochę problemów z opanowaniem całego tego mechanizmu wklejania zdjęć- jestem mocno początkująca , ale może z czasem mi się poprawi. Pozdrawiam ciepło z Poznania Ewelina
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Chyba jestem tępa ,ale może ktoś mnie oświeci o co chodzi z tymi listkami z lewej str. postów ? Dopiero teraz zwróciłam uwagę ,że coś takiego jest lecz nie rozumiem. I co znaczy ten skrót; 10p. i coś tam jeszcze ? Wytłumaczcie, bo jako w miarę nowy uczestnik forum jeszcze nie we wszystkim się orientuję.
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Im więcej postów piszesz tym więcej pojawi Ci się listków a później dostajesz od Admina karty najpierw Wdrożony potem Weteran , potem Silver i na końcu Gold to zależy od ilości napisanych postów. :D :D :D Wejdź w temat Regulaminy,ogłoszenia....... i w podtemat Karty Rang i poczytaj tam jest opis. :D :D :D
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Dziękuję ! Teraz wszystko jasne. Pozdrawiam raz jeszcze i ...dobranoc wszystkim na dziś Ewelina
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Dziś kilka zdjęć moich ulubionych roślinek. A kto ma czas i ochotę niechże sobie pozgaduje ,co to za jedne...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dachasia
50p
50p
Posty: 81
Od: 5 paź 2006, o 21:44
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Ewelino, masz tyle rododendronów i azali. Powiedz mi jak je zabezpieczasz na zimę. Ja co kupię azalię lub rodedendrona to jest do pierwszej zimy.
Pozdrowienia Nina
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

i kolejna porcja :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Rododendronów mam kilka- zamierzam poświęcić im wkrótce trochę więcej miejsca.
ZAPRASZAM do nowego wątku :arrow: RODODENDRONY i do wspólnej wymiany uwag o uprawie tych pięknych roślin.
Czytajcie, piszcie, wklejajcie swoje zdjęcia azalii i różaneczników !
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam Ewelina
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Ewelino lewizję to masz ogromniastą.
dachasia
50p
50p
Posty: 81
Od: 5 paź 2006, o 21:44
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Ewelino, a co to jest za kwiatek na 4 zdjęciu od końca?Pierwszy raz taki widzę? szkoda, że nie podpisujesz swoich kwiatuszków.
Pozdrowienia Nina
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”