Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: KOLEJNY SEZON w ROD...CD

Post »

Wczoraj w moim ogródku jednak nie tylko chwasty szumiały :) Natalko ;:180 kilka pokażę choć koneserów nie zaskoczę.... ;:131
Ale czym chata bogata ...dla zachęty bo większość odwiedzających błądzi w starym wątku ...moje pierwsze w tym sezonie ...
Dobra pogoda sprzyja roślinom i na wyścigi pokazują swoje oblicza...tak jest i u mnie ale skromnie :) ;:7 tylko kilka zamieszczę ... na dobry dzień . ;:109

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Nadal odwiedzający buszują w moim poprzednim wątku.. ;:131 w nowym śladowe odwiedziny... :roll: ;:7 'Dla kontynuacji wkleję póki co świeżynki ... Pstrykam i zawsze znajduję coś..dzisiaj syn przyniósł nowy aparat do testowania /ten to zmienia aparaty i obiektywy jak rękawiczki/ :) i uznał, że niewiele jest do fotografowania na tej działce...ja tam nie narzekam... :roll: Wiosna jest jak mgnienie, :? trzeba się śpieszyć bo wszystko błyskawicznie przemija...jak i my...Nic nie jest i nie trwa wiecznie... Cieszmy się chwilą... ;:7
Obrazek


Obrazek
rutewka orlikolistna
Obrazek

psianka
Obrazek
azalia już przekwita
Obrazek

Obrazek
wieczornik damski
Obrazek
bodziszki
Obrazek

Obrazek

Obrazek
paprocie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

piwonie
Obrazek

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
misssun
50p
50p
Posty: 84
Od: 1 cze 2015, o 11:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

piękne zdjęcia ale i modelki w kwiecie sił :) jaka to roślina na pierwszym zdjęciu w wątku (bardzo mi się spodobała, choć jak znam swoje szczęście to lubi cieniste zakątki ;))?
Sandra, Malinkowo
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu jestem, aby podziwiać Twój cudny busz, wiesz jak bardzo lubie takie rozmaitości :wit Maryniu cudny kolor orlika, taki ciemny, a ta rutewka to ma taki kolor?
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Kwiaty, kwiatuszki, kwiateczki! ;:167 ;:167 ;:167
cuuudownie! ;:215
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu idealny czas na kolejną część - życzę udanego sezonu ;:196
Póki co wiosna i zieleń przepiękna, okraszona kolorami a w Twoim obiektywie to nawet kwitnienie rabarbaru wygląda zjawiskowo ;:oj Aparat dobrze oddaje niebieski kolor .
Mój aparat wiekowy i ostatnio klapka pękła - kłopot przy wkładaniu baterii ale musi jeszcze wytrzymać bo kasa idzie na ważniejszy cel.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16553
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, co ci nasi synowie wiedzą o obiektach fotogenicznych w naszych ogrodach... ;:7
Nam nigdy nie zabraknie modeli, bo my dostrzegamy każdy, nawet najmniejszy kwiatuszek, źdźbło czy żyjątko. ;:108
Ja u Ciebie dostrzegłam dzisiaj - jak zawsze zresztą - fantastyczne ujęcia rozmaitych roślinek, ;:215 a moją uwagę przyciągnęły szczególnie dwie roślinki: rutewka o cudownym chabrowym kolorze kwiecia i biało kwitnący bodziszek. ;:333 ;:333

Dobrego tygodnia, Maryniu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu jestem i ja kochana!!!!!Mówisz że mało gości cię odwiedza a tu już druga strona. :lol:
Zdjęcia jak zwykle cudne. Teraz nastał bodziszkowy czas...piękne są te delikatne kwiatuszki.
Syn twój narzeka że ma mało obiektów do fotografowania a ty jakos zawsze znajdziesz modeli do pozowania.I obyś nam tych fotek jak najwięcej pokazywała...Miłego tygodnia ci życzę. Pa :wit
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

misssun dziękuję za odwiedziny! Na pierwszym zdjęciu rutewka orlikolistna u mnie rośnie w miejscu półcienistym/słońce ma do południa/ ale może rosnąć i w słońcu ale trzeba podlewać.
Mój ogródek jest już leciwy więc ... "i modelki w kwiecie sił".... :D Za pochwałę zdjęć bardzo dziękuję! ;:180

iwona0042 miło, że znalazłaś czas na odwiedziny w moim buszu. ;:196 Staram się, żeby był pod kontrolą samowolki w nim nie ma... ;:185 i jest w miarę okiełznany wiem, że i Ty lubisz w buszu buszować :)
Rutewka troszkę jaśniejsza w kolorze lawendowo-różowym.Zdjęcie w cieniu więc ciemniejsza się wydaje... ;:108

apus Basiu ;:180

christinkrysia Krysiu wielkie dzięki! ;:196 ;:180
Dziękuję za uznanie dla obiektywu ...Mam ich parę :roll: ...niektóre uwielbiam... :D Aparaty też różne ...jakoś tak nazbierało mi się ... :)

Lucynko Mój syn jest od dawna pasjonatem fotografii... kilkanaście lat temu dziwiło nas jego zachowanie przy fotografowaniu makro...Właśnie interesowały go wszelkie owady,robaczki,dziwne roślinki,albo leżał długi czas w trawie w oczekiwaniu na obiekt... ;:oj Teraz już by mnie to nie zdziwiło ale on zmienił upodobania fotograficzne i teraz raczej plenery go interesują ,architektura, rodzina,pies, itd...na glebę już się nie rzuca! Zgromadził wiele profesjonalnej literatury i poświęcił jej wiele czasu a także i różnego sprzętu fotograficznego ...Osiągnął ...wyższy stopień wtajemniczenia fotograficznego...na poziomie amatorskim bo nie jest zawodowcem ... Taki to już nie cyka tylko fotografuje...a to widoczna różnica... ;:131
Za uznanie dla moich zdjęć dziękuję! ;:196

Ola2310 Odwiedzających nadal duużo więcej w moim poprzednim wątku Olu to fakt!
Cieszę się,że się podobają moje fotopstryki! Z tymi obiektami do fotografowania to oczywiście żart ... z takim foto- sprzętem jakim mój syn dysponuje a i oko fotograficzne ma , zawsze da radę!...Póki co pstrykam i pokazuję ale z ilością się wstrzymywam... :D Multum fotek bywa w różnych wątkach ..więc jest co oglądać na FO.
Życzenia odwzajemniam!

goździki pachnące zastępują przekwitające azalie ale nie mam ich tyle,żeby ich zapach dominował w ogrodzie jak azalii
Obrazek
hostusie mam małe i duże
Obrazek

Obrazek
samosiejkowa naparstnica
Obrazek

Obrazek
paprocie- moja miłość :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
kalmia
Obrazek
pachnący wieczornik damski
Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu i ja przychodzę po długiej nieobecności u Ciebie, muszę wrócić do tyłu bo mam tyły ;:306 u Ciebie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Pięknie, coraz piękniej ;:63
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, czy Ty naparstnice nawozisz? Moje takie jakieś maluśkie... ;:306 A może to wina, że mam je w słońcu? ;:131
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
misssun
50p
50p
Posty: 84
Od: 1 cze 2015, o 11:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

dziękuję bardzo za info :) dorzucę ją sobie do folderu gdy tylko będzie skrawek cienia ;)
a co do zdjęć to dostrzegać piękno to takie dla siebie, a umieć je oddać na rysunku, zdjęciu itp. to już dzielenie z innymi :) dobrze, że chociaż można cykać fotki, bo jakby mi przyszło rysować to wstyd byłby na jakimkolwiek forum się pojawić ;)
Sandra, Malinkowo
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”