Ogród 100 róż cz. IV

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Witam Was serdecznie w kolejnej odsłonie Ogrodu 100 róż :wit


Trochę mnie tu nie było... Jestem starsza o 2 rabatki :D , które chętnie w najbliższym czasie Wam zaprezentuję. Na każdej z nich niepodzielnie królują róże, ale nie brakuje też bylin, które wprowadzam do ogrodu z coraz większym entuzjazmem :)


Na początek zostawiam kilka majowych fotek;


Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek


Obrazek


Obrazek Obrazek


Obrazek

;:100
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Witaj Aniu jak miło ,ze już jesteś , rabatki w czosnkach , ładnie się komponują na rabacie , już jestem ciekawa Twoich przeróbek ogrodowych. ;:168 ;:3
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Bardzo ładne widoczki! CZosnki królują :)
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Nooo, jesteś nareszcie, Aniu ;:168 ;:168 ;:168
Czekam na wszystkie piękne fotki i to, co pokaże nowy sezon - Twój ogród jest nieustanna inspiracją dla wielu na tym forum ;:167 ;:333
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu wróciłaś ;:215 Jestem ciekawa jak zakwitną w tym roku Twoje różyczki :uszy
Awatar użytkownika
bejsonki84
200p
200p
Posty: 327
Od: 7 maja 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Cześć Aniu :wit
Ja też się bardzo cieszę., że kolejny raz będę mogła podziwiać Twoje cudowności (czyt róże :tan ) i inspirować się Twoim pięknym ogrodem ;:196
Chociaż z drugiej strony to mój portfel już się trzęsie, pewnie przeczuwa co go będzie czekało jak będziesz kusiła różyczkami :D
Pozdrawiam Werka
Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie.
Wisława Szymborska
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Oj, jak miło, że w tym nowym sezonie otworzyłaś swój ogród - jeden z moich ulubionych na FO! Bardzo żałowałam, że zniknęłaś. Czym prędzej więc się wpisuję, żebyś mi znowu nie zaginęła Aniu. :D
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Też się cieszę, że będzie można oglądać cudowne zdjęcia jeszcze cudowniejszego ogrodu.
Póki co zapisuję w zeszycie - koniecznie dokupić czosnków.
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu, cieszę się że wróciłaś z nowy wątkiem.
Ciekawa jestem bardzo róż i tych nowych rabatek :D
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Cześć Aniu ;:196
ale fajnie, że znalazłaś czas na forum :D
Poprosimy więcej zdjęć ogrodu. Intrygują mnie nowe rzeźby w ogrodzie ;:oj skąd pomysł na Wenecjankę ?
Jak przezimowały, a właściwie jak zniosły tą wiosnę twoje róże?
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Witajcie! Jak miło znowu witać gości w swoich skromnych progach ;:4 Dziękuję Wam za tak sympatyczne posty:-)

Tereniu, wzięło mnie ostatnimi czasy na cebulowe, a czosnki o tej porze roku są świetnymi wypełniaczami. Mam nadzieję, że się będą dobrze namnażać :-) Nowe rabatki nie są jeszcze zbyt atrakcyjne, bo roślinki się nie rozrosły, ale nie omieszkam się pochwalić ;:196

Witaj Mariolu! Tak, teraz zaczął się czosnkowy spektakl. Uwielbiam je z różami, bylinami czy trawami:-)

Nooo, jestem i ktoś tu się znacznie przyczynił do tego:-)
Dzięki Monia, ale chyba jesteś trochę zbyt łaskawa w ocenie ;:196

Cześć Aniu ;:196 Och, te nasze różyczki! Widziałam, że kupiłaś Olivię. Ja też czekam na jej kwiaty, no i historyczne... Są takie, które zakwitną w tym sezonie po raz pierwszy:-)

Miło Cię widzieć Werko ;:196 . Chyba nie musisz się martwić o stan portfela, bo w tym czasie, gdy mnie nie było kupiłam tylko parę różyczk na krzyż; reszta - to starocie, które już znasz :;230

Dzięki Wandeczko ;:196 Wiesz, czasami człowiek ma chwile zwątpienia, a do tego chroniczny brak czasu... Doceniam jednak kontakt z innymi zielonozakręconymi, więc postanowiłam się przypomnieć:-)

Miło Cię widzieć Joasiu! Czosnki są świetne, prawda? W dodatku z jednej cebuli po latach można wykopać kilkadziesiąt :D

Witaj Wiolu :-) Będę pokazywać te swoje różyczki aż do znudzenia. Rabatki jeszcze wyglądają średnio, bo rośliny są bardzo młode, ale oczywiście zaprezentuję ;:168

Majeczko, kopę lat! ;:196 Wiesz jak z tym czasem... bywa różnie - jak u każdego, ale postanowiłam w miarę możliwości trochę się uaktywnić :-)
Majuś, rzeźby od zawsze chciałam wprowadzić do ogrodu. Miałam też dla nich zarezerwowane miejsca (wielkie kamloty w rabatach). Nadarzyła się okazja - mogłam je nabyć za przyzwoite pieniądze i skorzystałam. Wenecjanka... tak mi się skojarzyło z jej kapeluszem :-)
Oj, ta wiosna była wariacka! Nie pamiętam takiej. W marcu plus 20, w kwietniu przymrozki, później deszcze, które uniemożliwiały zrobienie oprysku (pojawiły się gąsienice, a na May Queen - mączniak)... Summa summarum różyczki na szczęście wyszły bez szwanku. Gorzej z magnoliami i hortensjami ogrodowymi, chociaż na niektórych dostrzegłam kwiaty, więc chyba aż tak tragicznie nie będzie.


Rozpoczęła się moja ulubiona pora roku - przełom wiosny i lata.Startują kolejne kwiatuchy :-)
Swego czasu pozbyłam się wielkiej kępy kosaćców. Wiosną, za sprawą Moni, mogłam z powrotem zaprosić je do swego ogrodu. Nie tylko te zresztą... Jak mówią ?stara miłość nie rdzewieje? :-)
Na zdjęciu poniżej kosaciec syberyjski i TB Bubbly Mood


Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek


Obrazek


Rozpoczynają naparstnice. W dodatku wszystkie mojej własnej produkcji; ubiegłoroczny wysiew :-)

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

;:100
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Aniu , dobrze że znowu jesteś , bardzo Cię tu brakowało , no i oczywiście Twojego cudnego różanego ogrodu .Bardzo , bardzo się cieszę z Twojego powrotu . Pozdrawiam serdecznie . ;:167
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród 100 róż cz. IV

Post »

Widzę, że Twoje bukszpany zdrowe, a moje... brak słów ;:222 Bardzo wymarzły. Właśnie jutro wykopujemy część i wymieniamy na nowe ;:218
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”