Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Zablokowany
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Bardzo się ciesze Dorotko, że już lepiej z pleckami, wszak lada moment przyjdą te wspomniane upały i trzeba będzie działać na naszych areałach. ;:333
Stoliczek prezentuje się super ;:215 Powiedz mi jakie odmiany szałwii kupiłaś?
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko, róże na zdjęciach wyglądają dość dobrze, są wysokie. W mnie wszystkie przemarzły do samego dołu. We F... była obniżka cen, więc dokupiłam 4 róże i teraz nie mam ich jak wsadzić bo ciągle pada i jest zimno, bardzo zimno. Porażka

Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Basiu, jasne, że miały. Jeśli chcesz, to sprawdzę jak przestanie padać, bo znaczniki są przy doniczkach. Chyba tylko jedna nie jest oznaczona. Pan, który pakował zapomniał ją oznaczyć ;:124 Z tego co pamiętam to jest jedna z wyższych w fioletowym kolorze, ale głowy nie dam. Tyle tego było, że mogłam sama coś pokręcić ;:219

Obrazek
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Ewuniu, na początku byłam przerażona wyglądem sporej gromady róż ;:202 Z czasem przywykłam do widoku tak nisko przyciętych krzaczków. Dobrze, że panny się zebrały i poza dwoma, trzema wyjątkami odbijają i to całkiem nieźle. Oczywiście są i takie, które zupełnie nie odczuły zimy. W większości angielki spisały się doskonale, ale nie tylko one.
F zrobiła super obniżki ;:215 Róże kupione przeze mnie również czekają na lepszą pogodę. Mam nadzieję, że jutro uda się je posadzić, czego i Tobie życzę ;:196

Tegoroczny Charles Darwin. Ma wigor ;:224

Obrazek
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

No no Dorotko, łany tulipanowe robią wrażenie. Zanim królowe pokażą swoje wdzięki można pozachwycać się cebulowymi. Masz ich trochę ;:333
Widzę, że już lepiej ze zdrówkiem skoro szalejesz zakupowo. Ja w tym sezonie mam marazm ogrodowy. Nic specjalnego nie kupowałam, mam kilka takich chciejstw, ale do końca też nie jestem zdecydowana, taki mały dołek ogrodnika podłapałam. ;:173
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko, piękne tulipany, już nie mogę doczekać się jak zakwitną u Ciebie. Róże też wyglądają świetnie. Życzę zdrówka, ja zmieniam miejsce zamieszkania. Wczoraj podpisaliśmy umowę sprzedaży domu, mój ogród stoi w donicach - większą część róż wydałam szwagierce i teściowej, nie żałuję. Kiedyś odkupię sobie z nawiązką ;:108 ;:306
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Jakoś wolno działa mi internet. nie wszystkie fotki się pootwierały.
Ale czytam o nowych Austinkach ;:215
Tulipanowe, narcyzkowe widoczki już pięknie wyglądają :)
I ten stolik różany.Cudny.Bardzo lubię Decoupage ;:167 .Tylko teraz czasu na niego za mało . :roll:
A i fajniutkie nowe łupy.Jakie ostróżki nabyłaś ??
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotka, ładnie to tak pisać o wyprzedażach w OBI ;:224 Muszę się trzymać z daleka od takich miejsc, tym bardziej, że zrezygnowałam w tym roku z niemal pewnego wydatku niezwiązanego z ogrodem i nagle została mi wolna gotówka w kieszeni ;:306 Mąż się już śmieszkuje, że jestem gorsza niż dzieci - one w takiej sytuacji odkładają, a ja już patrzę na jakie chwasty wydać :;230 Zdradź jeszcze jakie austinki dokupiłaś. Nie mieli chyba jakiegoś dużego wyboru :roll: Chyba że ja czegoś nie zrozumiałam i to już zakupy poza obi...
A skoro mowa o zakupach.. oj, zazdroszczę tych szałwii. Chciałabym gdzieś dostać jakieś niskie odmiany, bo te co mam to jakieś skaranie rozłażą się i bez podwiązywania nie mają prawa bytu.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko chciałam kupić jakąś angielkę, lecz wszystkie takie wysokie, a ja potrzebuję rabatówek .Zastanawiam się nad Bengali,Rosenfaszination, Kosmos, Sangerhäuser Jubileumsrose, .Nie wiem które z nich zagoszczą u mnie zależy co jeszcze będzie w szkółce, bo to róże w donicach.Jednak mam juz z tej szkółki Muzykantów i jestem zadowolona.Myślałam jeszcze o Avalonie, lecz zrezygnowałam .Fajne łany tulipanów moje te nowsze jeszcze nie rozkwitły lecz na razie przestało padać to cieszy lecz na jak dlugo ta pociecha.Zdróweczka Dorotko i szanuj kręgosłup .Dobrze ,że z pieskiem wszystko w porządku ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
jol_ka
1000p
1000p
Posty: 1974
Od: 27 lip 2007, o 12:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pojezierze Brodnickie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Doruś ;:196 cieszę się bardzo, że z kręgosłupem już lepiej ;:215
Tulipany w blokach startowych, tylko gdzie jest to słoneczko??
U mnie od wczoraj pada i pada, a ostatnio kupione róże moczą nogi i czekają na chwilę przerwy w deszczu...

Jak dobrze, że ja mam daleko do obi :;230 przynajmniej tam nic mnie nie skusi ;:131

Stoliczek pięknie ozdobiłaś ;:167

Kochana, udanej majówki Ci życzę ;:304
Pozdrawiam Jola
jo_linki
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Witaj Dorotko :wit . Nie zazdroszczę Ci tych zastrzyków w tyłek, oj nie ;:185 . Przykro mi, że musiałaś to przechodzić :( . Stoliczek wygląda świetnie a po nałożenie lakieru będzie cudny ;:138 . Niby kiedyś oglądałam jak ozdabia się takie rzeczy i podobno to nie jest takie trudne ale jednak czasochłonne. Ja chyba wolę pielić w ogródku ;:306 . Bardzo ładne łupy ;:215 . Piszesz o tych gnojówkach to ja nie zapomnę jak dwa lata temu dostałam od sąsiadki kurzaka i zalałam to wodą. Po 9 dniach miałam rozrabiać w konewce i podlewać co tam chciałam. Matko jak to śmierdziało ;:306 . Jak wróciłam do domu to mój eM tak na mnie popatrzył i powiedział " Idź się lepiej umyj " ;:306 . No co ja brudna byłam czy jak :;230 ?? Zapaszek miałam cudny ;:306 . Fajnie, że Wedding Piano odbija ;:215 . Moja posadzona i jestem ciekawa co też mi pokaże taki młodzik ;:224 . sporo cebulowych i bardzo ładnie u Ciebie. Mimo brzydkiej pogody masz sporo koloru. Teraz czekamy na słońce. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko , stolik wyszedł ślicznie , więc i kawka na nim będzie lepiej smakowała .Ostatnio omijam już wszelkie wyprzedaże bo i tak ciągle mam pełno różności do sadzenia :;230 .Powiem szczerze że wolę kupować jak potem sadzić ;:306 Dobrze że już lepiej się czujesz , tylko za szybko nie forsuj się znowu , wiesz , pomaleńku i ostrożnie .Miłej pracy i odpoczynku w ogrodzie w wolne dni majowe Ci życzę . ;:167
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko, stolik śliczny, no i oczywiscie taki różany :D A żółtego nic nie widać, bardziej taki ecri, bardzo ładny.
Jeśli chodzi o nową rabatę, to jak dla mnie jedne z najmniej ekspansywnych dzwonków, to dz. skupiony. Ale może dosadź jakieś trawy? Żeby jesienią coś jeszcze tworzyło ładny obraz. A szałwie to rewelacyjny zakup, uwielbiam te rośliny, też bym nakupowała chętnie różnych odmian.
Zazdroszczę możliwości zakupów wyprzedażowych :wink: Przydałoby się kilka dalii, jeszcze na domiar złego wszystkie wypisujecie o przecenach w szkółkach różanych, no jak tu przestać? :;230
Wiosna mimo chłodu ładna u Ciebie, tulipany ślicznie kwitną, takie zdrowe.
;:196
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”