Ogród mojej małej Wiki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Ten ciemny granat -coś pięknego.
Mam coś w tym stylu tylko jaśniejsze.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu zdrówka życzę. Ja nie dawno też przechodziłem przez to. Niestety taka pogoda....
A zakupy super ;:215
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu jakiś wirus panuje w powietrzu dużo osób przeziębionych, ja też :? Widzę irysków przybyło, będzie pięknie jak zakwitną :) Wszystkiego dobrego życzę ;:168
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

:wit Witaj ;:196
Zajrzałam, bo przyciągnęła mnie bratnia dusza - ja tez bardzo lubię byliny, zwłaszcza floksy, irysy, liliowce ;:167 ;:333 Będę pooglądać jak rosną Twoje nowe nabytki :wit
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Dziękuję wszystkim za odwiedziny ;:196 Biorę leki i staram się pocieszać, że kiepska pogoda na prace ogrodowe :wink:
Alania - zawsze serdecznie zapraszam, byliny uwielbiam, bardzo dużo mi wypadło podczas ocieplania domu, teraz będę na nowo zbierać
maniolek - u nas w domu tylko jeszcze mąż jest zdrowy reszta chora, iryski jeszcze planuje dokupić
buum - zakupy jeszcze nie skończone na ten sezon :wink:
Foxowa - zobaczymy czy irysek będzie w realu taki ciemny

Morela kwitnie i boję się nadchodzącymi przymrozkami
Obrazek

Rozsadziłam starą żurawkę, niestety nie wiem jak się nazywa, powstało sporo nowych sadzonek :wink:
Obrazek
Obrazek

Dosadziłam też trochę malin, sporo sadzonek powychodziło mi tam gdzie nie trzeba
Obrazek

Czarna malina dała ładną sadzonkę
Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Ania, czarnej maliny nie mam... :) trzeba bedzie pomyśleć i zakupić :)
Morelka ładnie kwitnie i oby tylko ją mrozy nie dosięgły.... Mój ojciec gdy usłyszałem ode mnie że będą mrozu pojechał na działkę i zarzucił "kaptur" na swoją morele bo ładnie kwitnie mu i nie chce stracić owoców :) Mam nadzieje że roślinki dadzą rade!!! Bo szanse na mróz po świętach w nocy szacuje na 100% niestety :( U mnie właśnie pada deszcz ze śniegiem :(
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Piotrek czarna malina ma bardzo ciekawy smak i warto ją mieć, przez 3 lata miałam dwa krzaki i się nie rozmnażały, ale zeszłego lata jeden krzak całkowicie zamarł więc cieszę się z tej sadzonki bo zastąpi padły krzak. Sadzonki daje tylko jak końcówkę pędu przyłożymy do ziemi. Mam jeszcze jeżynę rdzwą którą kupiłam1,5 roku temu na jesieni przecenioną na 1zł w LM rok się przyjmowała i widzę że dała już odrosty korzeniowe i ruszyła do życia, więc mam nadzieję, że tym razem posmakujemy jeżynki.
Morele dziś będziemy okrywać, przez cały tydzień mają być przymrozki.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu jestem bardzo ciekawa czy te iryski będą zgodne. Ja już z tej firmy nic nie kupię, bo były same nie zgodności. Chyba ,że teraz się poprawili.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Alu w zeszłym roku kupowałam z tej firmy floksy i wszystko się zgadzało, mam nadzieję, że coś zakwitnie w tym roku bo ładne i duże udało mi się wybrać jak kupowałam i beda się zgadzać. Mam już zamówione z innego źródła iryski ale dopiero w sierpniu będą :wink: No i jeszcze będę robić jedno zamówienie, żeby na teraz było co wsadzać.

tulipanki zaczynaja kwitnąć nalepsze jest to, że takich nie kupowałam... ale też są ładne
Obrazek

czereśnie obsypane pąkami
Obrazek

Obrazek

piwonia niedługo pęknie i pokaże cudne kwiaty
Obrazek

a tu wybija kawałek piwoni, myślałam, że wszystko udało mi się wykopać, jest ładna biała z lekkimi różowymi przebarwieniami
Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Jeeeej, ale gęsta czereśnia.

Z jakiego jesteś rejonu PL? odnoszę wrażenie że u Ciebie jakoś szybciej wszystko kwitnie. Moje piwonie jak byłam ostatnio to osłaniałam patyczkami dopiero wyłażące z ziemi, żeby mi dziecko z psem nie podeptało. Chyba że aż tyle przegapiłam...
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Wow Aniu piwonie już u Ciebie takie pąki mają ;:oj szybciutko :) drzewka też obsypane pięknie, mam nadzieję, że przymrozki nie narobią szkód i odejdą :wink:
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Piwonia tylko jedna w pąkach, ale ona kwitnie na początku maja, reszta ledwie wyłazi z ziemi :wink: U nas raczej zimniejszy klimat bo mieszkamy w kujawsko-pomorskim przy granicy warmińko-mazurskiego. Czereśnie tak obsypało po wiosennym cięciu, to są młode drzewa, w zeszłym roku jedliśmy dopiero pierwsze owoce.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu piwonia z pąkiem ...szok ;:202
Czereśnie super oblepiona kwiatkami. Oby tylko mrozy nie zaszkodziły....
A co do maliny czarnej to kupię na pewno w tym roku :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”