Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

A mnie właśnie Sabinko ta niedoskonała biel wydaje się wprost doskonała! Dokładnie takie coś widziałabym u siebie. Ale po Twoich narzekaniach nawet nie zamierzam próbować. :roll:
Własnie dostałaś katalog Austina?! ;:oj Wow! Czyli jest i dla mnie jeszcze nadzieja? Może i ja się doczekam! ;:65
W katalogu same śliczności jak widzę ale mnie zauroczyła faktura i kolor drewna na pniaku na którym leży katalog. Przecudna jest matka natura!
Mam nadzieję, że Twoje mocno cięte róże szybko nadrobią straty. ;:168 Tego Ci życzę. ;:196
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Witaj Sabinko :wit . Pogoda w zeszłym tygodniu była tak ładna, że szkoda było czasu na komputer :wink: . Każdy z przyjemnością leciał do ogrodu lub na działkę ;:108 . Katalog wypasiony i te zdjęcia powalają na kolana ;:oj . Twój eM faktycznie chyba wyczuł Twój czuły punkcik ;:306 . Uważaj teraz ;:183 . Szkoda mi Twoich róż ale myślę, że szybko odrobią straty ;:108 . Ja do donicowych też mam trochę pecha bo kilka razy ususzyłam już jakieś :roll: no i z tymi wyjazdami jest kłopot to fakt. W każdym razie trzymam kciuki za tą różycę w donicy i za pozostałe z resztą też :wit . Pozdrawiam ;:196 .
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sabinko taka ilość cebulowych na rabacie, to dla mnie niedościgniona wielkość. ;:oj Jednak koloru wtedy jest dużo. ;:215 Zawsze poniszczę coś, jak dosadzam rośliny. Podziwiam twoje zauroczenie różami. ;:180 Straty po tej zimie w naszym regionie chyba wszyscy mają duże. Nawet śniegowa kołderka nie zabezpieczyła róż. ;:174 Kratka rzeczywiście bardziej klimatyczna, niż byłaby w czystej bieli. Obrazek
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

A mi się te kratki podobają :D
U Ciebie jeszcze krokusy, u mnie nie ma już śladu :cry:
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sabinko, ale bym chętnie i ja pooglądała taki katalog :D Na pewno zeszyt z chciejstwami wzbogacił by się o kolejne kartki :D

A Twój eM, też zainteresowany różami, czy tylko dla Ciebie by pojechał do tych ogrodów? :D
Mój by nie pojechał ;:185 Tzn, pojechałby - dla mnie i ze mną, ale całą drogę mówiłby mi jak bardzo go to nie interesuje ;:306
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

A ja bałabym się wziąć ten katalog do ręki, ponoć róże mocno uzależniają i nie chciałabym po przejrzeniu katalogu wyciąć w pień pół ogrodu, żeby zrobić miejsce na róże ;:306 Póki mnie nie dotknęła różyczka, dla dobra swojego i rodziny przy różach przymykam trochę oczy, żeby za wiele nie widzieć :wink:

Śliczne te kudłate sasanki, a wiosna u Ciebie na zdjęciach jest bardzo piękna i taka soczysta ;:138 Lubię tą wiosenną zieleń.
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Rustykalna kratka też bardziej mi się podoba niż gdybyś ją wymuskała na gładko ;:306 A czym malowałaś?

Łany cebulowych oszałamiające. Czemu ja u siebie nie nasadziłam ;:223
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Zostaw już tą kratkę w spokoju! Będzie potem kłuła w oczy i odwracała uwagę a teraz, jak Ania mówi, bardzo ładnie się prezentuje ;:108
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sabinko, krateczki wyszły bardzo ładnie ;:333 Ależ pięknie będą się różyce teraz przy nich prezentować.
Ja swoje też miałam przemalować, a nie mam jeszcze nawet farby kupionej :roll: Tylko, że mi się nie spieszy, bo nic przy nich nie rośnie. Jesienią zostały zdemontowane i wniesione do garażu.
Ależ piękny ciemiernik ;:167 Uwielbiam te kwiaty :D
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sabinko, a nie mówiłam, że Chopin odbije? :D To silne różysko i chociaż drażnił mnie jego dwupędowy pokrój, to trzeba przyznać, że wigor to on ma.
Dobrze, że obdarłaś pędy Munstead Wood z tego paskudnego wosku. Pod nim mogłyby zrobić się czarne i obumrzeć. Co prawda trudno jest się pozbyć tego dziadostwa zwłaszcza, że kolce mocno utrudniają to zadanie, ale warto trochę się pomęczyć. Widać na zdjęciu, że te obdarte wyglądają zdrowo, a to najważniejsze ;:215
Dostałaś katalog Austina...Ja nadal czekam i coś mi się wydaje, że chyba się nie doczekam :roll: Pozostaje mi ślinić się na widok tego, co pokazałaś na zdjęciach ;:152
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Witaj Sabinko pierwszy raz jestem w Twoich progach i muszę przyznać, że nie ostatni :) Bardzo piękny ogród, wiosna na całego się rozpoczęła paletą barw :) Róże piękne i jak dużo :) ;:138
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sabinko, ja też czekam na katalog, może jeszcze przyjdzie ;:65
Cieszę się, że Chopin odbił ;:333 ;:333 W tym sezonie chyba wszystkie ciełyśmy bardzo mocno. U mnie przemarzły nawet te róże, które miały ubranka z agro.
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Słoneczne rabaty nabierają kształtów

Post »

Sasanki włochate i gładkie krokusy prześlicznie wyglądają :) Sasanki muszę sobie sprawić za rok.
Kratki są całkiem ladne, nie potrzeba im drugiej warstwy farby. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”